Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 30 Ekim 2015, Cuma 15:35
banner

Dipkarpaz ÇATOM KOOP, farkındalık eğitimi verdi

Dipkarpaz ÇATOM KOOP, farkındalık eğitimi verdiDipkarpaz ÇATOM Yardımlaşma ve Kalkınma Kooperatifi, Temel Onkoloji Uzmanı Sayın Mine Çağlar’ı ağırladı..Belde hanımlarına kanser türleri, belirtileri ve korunma yolları konusunda bir seminer veren Mine Çağlar,kadınların konu hakkındaki sorularını cevapladı.
Paylaş  
51
46
43
0

Seminerin başında bir konuşma yapan ÇATOM Koop başkanı Arzu Pürtül,tüm hanımlara hoşgeldiniz derken,135 km.uzaklıktan ÇATOM kadınlarını bilgilendirmek üzere gönüllü gelen Mine hanıma ayrıca teşekkür etti.Temel Onkoloji Uzmanı Mine Çağlar da konuşmasında bu gün Dipkarpazda ve hanımlarla beraber olmaktan son derece mutlu olduğunu belirtirken,ÇATOM ekibinin ortaya koyduğu birlik beraberlik ve dayanışmanın kararlılıkla devam ettirileceğine inandığını belirtti.Ardından projeksiyon eşliğinde kanser türleri,belirtileri ve korunma yolları izlendi,soru cevap kısmına geçildi.

Seminerin sonunda ÇATOM kadınları Lefkoşadan gelen misafirlerine kendi elleriyle hazırladıkları kıymalı ev mantısından ikram etti..


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Meteoroloji Dairesi: "En fazla yağış metrekareye 19 kg ile Dipkarpaz'da gözle...
image Meteoroloji Dairesi dün sabahtan bu sabaha kadar en çok yağışın metre kareye 19 kg ile Dipkarpaz’da kaydedildiğini açıkladı.
Apostolos Andreas Manastırı çevresindeki pazarla ilgili yıkım çıkmazı!
image Tarihi Apostolos Andreas Manastırı çevresinde kurulan pazarla ilgili yıkım kararı çıktı. Önümüzdeki günlerde uygulanması planlanan kararla, pazar esnafının yeni inşa edilen alana taşınmasını bekliyor. Fakat esnafın bi...
Dipkarpaz - Zaferburnu yolunda toprak kayması temizlendi, yol açıldı
image Dipkarpaz - Zaferburnu Anayolu 1-2 km'leri arasında aşırı yağış nedeniyle toprak kayması yaşandı.