Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 30 Ekim 2015, Cuma 15:35
banner

Dipkarpaz ÇATOM KOOP, farkındalık eğitimi verdi

Dipkarpaz ÇATOM KOOP, farkındalık eğitimi verdiDipkarpaz ÇATOM Yardımlaşma ve Kalkınma Kooperatifi, Temel Onkoloji Uzmanı Sayın Mine Çağlar’ı ağırladı..Belde hanımlarına kanser türleri, belirtileri ve korunma yolları konusunda bir seminer veren Mine Çağlar,kadınların konu hakkındaki sorularını cevapladı.
Paylaş  
51
46
43
0

Seminerin başında bir konuşma yapan ÇATOM Koop başkanı Arzu Pürtül,tüm hanımlara hoşgeldiniz derken,135 km.uzaklıktan ÇATOM kadınlarını bilgilendirmek üzere gönüllü gelen Mine hanıma ayrıca teşekkür etti.Temel Onkoloji Uzmanı Mine Çağlar da konuşmasında bu gün Dipkarpazda ve hanımlarla beraber olmaktan son derece mutlu olduğunu belirtirken,ÇATOM ekibinin ortaya koyduğu birlik beraberlik ve dayanışmanın kararlılıkla devam ettirileceğine inandığını belirtti.Ardından projeksiyon eşliğinde kanser türleri,belirtileri ve korunma yolları izlendi,soru cevap kısmına geçildi.

Seminerin sonunda ÇATOM kadınları Lefkoşadan gelen misafirlerine kendi elleriyle hazırladıkları kıymalı ev mantısından ikram etti..


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Yeşilköy ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Yeşilköy ile sürdürdü.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy'de devam edecek
image Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesindeki eğitimlerini önümüzdeki hafta Yeşilköy'de sürdürecek.
Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, kalp krizi geçirdi
image Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, kalp krizi geçirdi.