Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Filiz BESİM 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Filiz BESİM, Devlet Laboratuarı sigorta işlemleri kim tarafından niçin yanlış bir şartnameyle yapıldı ve devlet bu konuda milyonlarca lira zarara uğratıldı? Sorumlularını bulmak için her hangi bir giriş başlattınız mı? Eğer başlatmadıysanız da gecikmeyin deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal ÖZYİĞİT 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, öğrenci taşımacılığı konusunda yapılan şikâyetler üzerine devreye girdiğinizi ve bugünden itibaren gecikmiş borçların ödenmesi talimatı verdiğinizi memnuniyetle öğrendik! Bu konuda işletmelerden büyük hayır duası alacaksınız…

Paylaş Share/Bookmark
 
Önder SENNAROĞLU 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Önder SENNAROĞLU, bütçe görüşmeleri fazla ilginizi çekmemiş olacak ki ortalıklarda fazla görülmemişsiniz! En azından Tarım Bakanlığı bütçesi görüşülürken birkaç laf etseydiniz fena mı olurdu yani?

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan SERTOĞLU 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Hasan SERTOĞLU, UBP’nin LTB Başkan adayı konusunda yaşanan sıkıntılar artık parti dışına da taşmaya başladı. Bu arada KOP sürecinde yaptığınız açıklamalar ve icraatlar parti içinde bir kez daha ön plana çıkarılmaya hazırlanılıyor haberiniz olsun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Gülşah Sanver MANAVOĞLU 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Gülşah Sanver MANAVOĞLU, bütçe görüşmeleri sırasında günlerdir oturmaktan kendinizi et tavuğuna benzetmeniz kamuoyunda pek de şık karşılanmadı! Cumhuriyet Meclisi’ni yoksa siz tavuk kümesi filan mı sanmıştınız!

Paylaş Share/Bookmark
 
İsmail KOFALI 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın İsmail KOFALI, UBP’nin Gönyeli Belediye Başkan adayı belli olduktan sonra yakın dostlarınızla kulisler yaptığınız ve bağımsız aday olarak çıkacağınızı söylediğiniz konuşuluyor! Bir kez daha düşünün deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Birol BEBEK 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Birol BEBEK, medya sektöründen turizme doğru dal budak saldığınız ve otel işletmeciliğine başladığınızı duyduk. Girne yat limanında kiraladığınız otel işletmesi hayırlı ve uğur olsun. Bundan böyle Allah utandırmasın artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Halil ESENDAĞLI 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Halil ESENDAĞLI, UBP’den Değirmenlik Belediye Başkan adaylığınız ağırlık kazanmaya başladı.  Yıların siyaset insanı olarak demek ki artık muhteşem bir final hazırlıkları yapıyorsunuz. Hayırlısıysa olsun deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Derya KANBAY 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Derya KANBAY, çöküntü ve ayrışma mesajınız siyasi kulislerde ciddi bir gündem yarattı. Umarız siyaset yapanlar bu mesajı almışlardır. Bu arada bir takım ödül törenleri için daha hassas olmanız bekleniyor bizden uyarması!

Paylaş Share/Bookmark
 
Devrim BARÇIN 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Devrim BARÇIN, KTAMS’ın yeni yönetiminde Genel Sekreterlik görevinizin kesinleştiğini duyduk hayırlı ve uğurlu olsun. Bundan böyle sendikal sorumluluğunuz eskisine göre çok daha fazla olacaktır değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Yurdagül ATUN 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Yurdagül ATUN, bitirdiğiniz tez hem konusu bakımından hem de rahmetli babanıza ithaf ettiğiniz için çok daha anlamlı oldu, tebrik ederiz. Hadi bakalım şimdi de sıra doktorada inşallah değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal BAĞZIBAĞLI 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Kemal BAĞZIBAĞLI, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’nda müsteşar olacağınız konuşuluyor. Çok genç yaşta gelecek olan bu görev umarız hayırlara vesile olur. Şimdiden tebrik eder başarı bir çalışma dönemi dileriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Timuçin PİRGALIOĞLU 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Timuçin PİRGALIOĞLU, Lefke’den UBP Belediye Başkan adaylığı için kulislere başladığınız ve tabandan da büyük destek gördüğünüz konuşuluyor. Bölge konusunda proje üretmeye zaten çoktan başlamışsınız değil mi? Hayırlı olsun!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin ALANLI 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Hüseyin ALANLI, yıllar sonra yine bir devlet okulunda öğretmenlik görevine başlamışsınız ve hele de ilk gün epey duygusal anlar yaşamışsınız diye duyduk! Vekillikten çok daha fazla kutsal bir meslek değil mi? Yolunuz açık olsun Allah utandırmasın…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ergün SERDAROĞLU 19 Mart 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ergün SERDAROĞLU, aylar süren hasretlik bitti ve artık eşinize kavuştunuz. Bir de sizin mahkeme davası olmasaydı ne güzel olacaktı değil mi? Artık buna da bağımsız yargı karar verecek ve adaletin kestiği parmak da acımayacak elbette…

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.9100 3.9730
GBP 5.4465 5.5235
EUR 4.8090 4.8670
Nömetçı Eczane
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları