Ana Sayfa >> AKINCILAR 22 Mart 2009, Pazar 15:35
CTP Akıncılar ve Yeşilırmak'taydı

CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları Akıncılar’ı ziyaret etti.Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları CTP-BG Lefkoşa ilçe örgütü yöneticileri ve üyelerinin eşliğinde dün sabah Akıncılar köyünü ziyaret ettiler.

Paylaş  
42
48
40
0

Bir süre köy kahvesinde oturup vatandaşlarla sohbet eden adaylar daha sonra gruplar halinde evleri ziyaret ettiler. Gittikleri evlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen adaylar, vatandaşlara CTP-BG’nin tanıtıcı broşürlerini dağıttılar.

Köyden ayrılmadan önce  vatandaşlarla birlikte oturup öğle yemeklerini yiyen milletvekili adayları, Akıncılar köyünün halkının sevgi gösterileri ile uğurlandılar.

Bu arada CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları Yedidalga ve Yeşil Irmak köylerini ziyaret etti

Yeşil yoldan Yedidalga ve Yeşilırmak ‘a

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Güzelyurt milletvekili adayları dün önce Yeşilırmak, ardından da Yedidalga köylerini ziyaret ederek buralardaki vatandaşlarla kucaklaştı.

Yedidalga ve Yeşilırmak köylülerinin sevgiyle karşıladığı CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları vatandaşlarla yaptıkları sohbette bir yandan onların sorunlarını dinlerken öte yandan da CTP-BG’nin hükümette olduğu sürece halka getirdiği hizmetleri hatırlattılar.

CTP-BG’nin yeşil yolunda ilerlemenin ekonomik gelişim, refah ve çözüme ulaşmak anlamına geldiğini anlatan CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları Kıbrıs Türk halkı ile birlikte bu yoldaki ilerlemeyi sürdüreceklerinden şüphe duymadıklarını sözlerine eklediler.

CTP Basın Bürosu


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
RSS DİĞER AKINCILAR HABERLERİ