Ana Sayfa >> AKINCILAR 22 Mart 2009, Pazar 15:35

CTP Akıncılar ve Yeşilırmak'taydı

CTP Akıncılar ve Yeşilırmak'taydı

CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları Akıncılar’ı ziyaret etti.Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları CTP-BG Lefkoşa ilçe örgütü yöneticileri ve üyelerinin eşliğinde dün sabah Akıncılar köyünü ziyaret ettiler.

Paylaş  
54
69
48
0

Bir süre köy kahvesinde oturup vatandaşlarla sohbet eden adaylar daha sonra gruplar halinde evleri ziyaret ettiler. Gittikleri evlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen adaylar, vatandaşlara CTP-BG’nin tanıtıcı broşürlerini dağıttılar.

Köyden ayrılmadan önce  vatandaşlarla birlikte oturup öğle yemeklerini yiyen milletvekili adayları, Akıncılar köyünün halkının sevgi gösterileri ile uğurlandılar.

Bu arada CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları Yedidalga ve Yeşil Irmak köylerini ziyaret etti

Yeşil yoldan Yedidalga ve Yeşilırmak ‘a

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Güzelyurt milletvekili adayları dün önce Yeşilırmak, ardından da Yedidalga köylerini ziyaret ederek buralardaki vatandaşlarla kucaklaştı.

Yedidalga ve Yeşilırmak köylülerinin sevgiyle karşıladığı CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları vatandaşlarla yaptıkları sohbette bir yandan onların sorunlarını dinlerken öte yandan da CTP-BG’nin hükümette olduğu sürece halka getirdiği hizmetleri hatırlattılar.

CTP-BG’nin yeşil yolunda ilerlemenin ekonomik gelişim, refah ve çözüme ulaşmak anlamına geldiğini anlatan CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları Kıbrıs Türk halkı ile birlikte bu yoldaki ilerlemeyi sürdüreceklerinden şüphe duymadıklarını sözlerine eklediler.

CTP Basın Bürosu


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Luricina çözümünü arıyor
74 öncesinde Kıbrıs’ın en büyük Türk köyü olarak nitelendirilen fakat şuan ülkenin âdeta izolasyona alınmış tampon bölgesi halini alan Akıncılar’da (Luricina) halk kendini ‘hapsedilmiş’ hissediyor ve kendi çözümünü ar...
Akıncılar'da 10. Evvel Zaman İçinde Lurucina Panayırı yapıldı
Akıncılar Belediyesi’nin düzenlediği “Evvel Zaman İçinde Lurucina Panayırı”nın 10’uncusu bugün yapıldı.
Akıncılar'da ilk kez kırsal kesim arsası dağıtıldı
Akıncılar’da kırsal kesim arsaları hak sahiplerine dağıtıldı.16 kişi hak sahipliği belgelerini düzenlenen törenle aldı.