Ana Sayfa >> ALAYKÖY 12 Ocak 2012, Perşembe 13:04
Alayköy Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ali Güler
Alayköy Kültür ve Sanat Derneği (AKSD) başkanlığına Ali Güler seçildi.
Paylaş  
35
52
34
0

Dernekten yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz günlerde XVI. Olağan Genel Kurulu’nu yapan AKSD’de, Ali Güler dernek başkanlığına seçilirken; yeni yönetim kurulu da şöyle belirlendi:

“Asbaşkan Hakan Karademir, Sekreter Ceylan Özkan, Mali İşler Sorumlusu Fehim Öztoker, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Kağan Özdiren, Sanat Kültür ve Spor İşleri Sorumlusu Buket K. Anibal, Sosyal Faaliyetler ve Lokal Sorumlusu Mehmet Gökçebağ.”

Derneğin Disiplin Kurulu Gürkan Artun, Aydın Sarıkaya ve Gürhan Gökçebağ’dan; Denetleme Kurulu ise Ersev Ersever ve İpek Kabidan’dan oluşturuldu.

1984’ten beri faaliyette bulunan ve birçok yerel ve uluslararası faaliyette ülkeyi tanıtan Alayköy Kültür Sanat Derneği’nde genel kurulun ardından yeni çalışma dönemi de başladı.

TAK


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Alayköy'de "Beden Politikaları" konulu seminer ve drama atölyesi gerçekleştir...
Kadın Eğitimi Kolektifi’nin düzenlediği seminerler dizisinin dördüncüsü Alayköy Kültür ve Sanat Derneği’nin ev sahipliğinde “Beden Politikaları” konusunda gerçekleştirildi.
"Kıbrıs'ta Kadın Hareketi" semineri Alayköy'de gerçekleştirildi
Kadın Eğitimi Kolektifi, dün Alayköy Kültür ve Sanat Derneği’nde “Kıbrıs’ta Kadın Hareketi” semineri verdi.
GKK, Alayköy bölgesinde ara bölgedeki mayın tarlasının temizlendi
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı (GKK), Alayköy bölgesinde temas hattına yakın olan ve sel sularının etkisiyle tehlike oluşturan mayın tarlasının temizlendiğini açıkladı