Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 9 Kasım 2017, Perşembe 11:35
banner

Note Cosmetics "Bir Renk de Sen Kat, Bir Umut da Sen ol" sloganıyla düzenlediği etkinlikte meme kanserine dikkat çekti

Note Cosmetics Bir Renk de Sen Kat, Bir Umut da Sen ol sloganıyla düzenlediği etkinlikte meme kanserine dikkat çektiThe Mas Bros. sponsorluğunda Note Cosmetics, 1-31 Ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı olması nedeniyle, ‘Bir Renk de Sen Kat, Bir Umut da Sen ol’ sloganıyla, Farkındalık etkinliği düzenledi.
Paylaş  
13
20
12
0

The Mas Bros. sponsorluğunda Note Cosmetics, 1-31 Ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı olması nedeniyle, ‘Bir Renk de Sen Kat, Bir Umut da Sen ol’ sloganıyla, Farkındalık etkinliği düzenledi.

Firma Lefkoşa, Girne ve Mağusa mağazalarımızın tümünde gerçekleştirilen alışverişlerinin yüzde ellisini Kanser Hastalarına Yardım Derneğine bağışladı. Etkinlikten elde edilen gelir, The Mas Bros. Direktörü Mustafa Arabacıoğlu, Marka Müdürü Şengül Cüneyt ve mağaza çalışanı Gizem Aytürü tarafından Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail’e takdim edildi. Direktör Mustafa Arabacıoğlu, yardımlarının her daim devam edeceğinin altını çizdi.

Kocaismail parayı teslim alırken yaptığı konuşmada; "Ben ayna önünde sevdiklerime kendime daha güzel görünmek için Note Cosmetics ürünleri ile güzelliğime güzellik katarken hasta yatağında yatan kanser Hastalarına yardım etmiş oldum"

Bu şansı meme Kanseri Farkındalık ayında kendilerinin sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Note Cosmetics Direktörü ve çalışanları aldıkları önemli ve örnek bir davranışla tam bir ay boyunca sattıkları ürünlerden elde ettikleri gelirin yüzde ellisini Kanser Hastalarına Yardım Derneğine bağışlayarak 6 hastanın tedavisini üstlendiler.

Bağışı kabul ederken duygulu anlar yaşandı ve Raziye Kocaismail ülkemizdeki iş insanı ve halkın duyarlılığı ile bugün ayakta kaldıklarını vurguladı.

Kocaismail, Note Cosmetics ürünleri sahiplerinin bir ay boyunca yaptığı uygulamayı tüm firmalar yapmış olsa, o ay boyunca tedavileri ödenecek hastaların tümünün ödenmiş olacağını, söyledi ve Note Cosmetics ürünlerinin, duyarlı yürekleri sevgi ile dolu sahipleri ve ekibine bir kez daha her bir kanser hastası adına, teşekkür etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"Başka Ardalar Ölmesin-2018" Uluslararası Kite Surf yarışması pazar günü yapı...
image "Başka Ardalar Ölmesin-2018" Uluslararası Kite Surf yarışması pazar günü yapılıyor.
Dünyanın en kirli şehirleri listesine Türkiye'den üç il girdi
image Numbeo'nun kirlilik endeksini açıkladığı listede, dünyanın en kirli şehirleri arasına Türkiye'den üç il girdi.
Kuir aktivisti Paşa: "Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor"
image Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşam süren LGBTI+’lar halen çalışma, sağlık, barınma ve ulaşım alanlarında ayrımcılığa maruz kalıyor.