Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Aralık 2017, Perşembe 14:19
Pile Türk İlkokulu yönetimi, Eroğlu'nu ziyaret etti
Pile Türk İlkokulu Sorumlu Öğretmeni Cevdet Dilekkaya ve Okul Aile Birliği yönetim kurulu, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu ziyaret etti.
Paylaş  
3
5
3
0

Pile Türk İlkokulu Sorumlu Öğretmeni Cevdet Dilekkaya ve Okul Aile Birliği yönetim kurulu, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu ziyaret etti.

Sorumlu Öğretmen Dilekkaya, Gençlik Dairesi Müdürü Eroğlu’nun, okul olarak gerçekleştirdikleri tüm faaliyetlerine katıldığını ve destek olduğunu belirterek, yönetim olarak teşekkür ettiklerini vurguladı.

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’da gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Pile Türk İlkokulunun başarılı çalışmalar yürüttüğünü ve her zaman ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Osman Şahin, DAÜ'lülerle buluşacak
Yazar Osman Şahin, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) 3 konferans verecek.
Gezgin mimarlar Lefkoşa'da
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Mimarlık bölümü bünyesinde yürütülen Kültür ve Sanat Tarihi  dersleri kapsamındaki gezi ve çalışmalar devam ediyor.
Serhat Akpınar: "Toplumsal ufkumuz, yaşadığımız coğrafya ile sınırlı değil"
Girne Amerikan Üniversitesi Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, 2017 Yılı'nın son günlerinde; İnsanlığın ve Dünya Gezegeni'nin gelecek yıllarına ait beslenen "umutlara" ait,  kendi istem ve dileklerini; "Kıbrıs Adası'nda d...