Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Aralık 2017, Perşembe 14:19
Pile Türk İlkokulu yönetimi, Eroğlu'nu ziyaret etti
Pile Türk İlkokulu yönetimi, Eroğlu'nu ziyaret ettiPile Türk İlkokulu Sorumlu Öğretmeni Cevdet Dilekkaya ve Okul Aile Birliği yönetim kurulu, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu ziyaret etti.
Paylaş  
3
9
3
0

Pile Türk İlkokulu Sorumlu Öğretmeni Cevdet Dilekkaya ve Okul Aile Birliği yönetim kurulu, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu ziyaret etti.

Sorumlu Öğretmen Dilekkaya, Gençlik Dairesi Müdürü Eroğlu’nun, okul olarak gerçekleştirdikleri tüm faaliyetlerine katıldığını ve destek olduğunu belirterek, yönetim olarak teşekkür ettiklerini vurguladı.

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’da gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Pile Türk İlkokulunun başarılı çalışmalar yürüttüğünü ve her zaman ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Uluslararası Final Üniversitesi ile Fırat Üniversitesi arasında protokol imza...
Uluslararası Final Üniversitesi ile Türkiye’nin seçkin üniversitelerinden Fırat Üniversitesi arasında eğitim – öğretim ve proje alanlarında işbirliği protokolü imzalandı.
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özyiğit, UFÜ ve Fırat Üniversitesi rektörlerini...
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Uluslararası Final Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak ile işbirliği protokolü imzalamak için KKTC’ye gelen Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin D...
KAÜ Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker, "Yılın Akademisyeni" ödülüne layık görüld...
Türkiye Cumhuriyeti'nin ekonomisinde büyük ağırlığı olan farklı sektörlerden 600’den fazla üyesi olan, kısaltılmış hali "İSİYAD" olan;  İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği tarafından,  çeşitli kategori ...