×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ÇATALKÖY
banner
Çatalköy Belediyesi, "18 – 24 Mart İkinci Bahar" etkinliği düzenledi

Çatalköy Belediyesi, "18 – 24 Mart İkinci Bahar" etkinliği düzenledi

Giriş Tarihi: 21/03/2019
10:36
Çatalköy Belediyesi, "18 – 24 Mart İkinci Bahar" etkinliği düzenledi
Çatalköy Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği, 18-24 Mart " Yaşlılar Haftası" etkinliği bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
Geziye, Çatalköy ve Arapköy'de yaşayan yerli ve yabancı vatandaşların ilgisi büyüktü.

Bu yıl Karpaz bölgesine gerçekleştirilen gezinin ilk durağı, Tatlısu bölgesinde bulunan Minia Kıbrıs gezilip ardından da Apostolos Andreas Manastırına hareket edildi. Orada yapılan alışveriş ve çekilen anı fotoğraflarının ardından, Öğle yemeği için Restauranta gidildi. Restaurant'ta İkinci Baharını yaşayan yaşlılarımız canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

Düzenlenen etkinliğe,Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu, bazı meclis üyeleri ve görevli personeller katıldı.

Yemekte Hulusioğlu masaları tek tek ziyaret ederek vatandaşların hem sohbetlerine ortak oldu, hem de onlarla anı fotoğrafları çektirdi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ÇATALKÖY HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.69
GBP 7.32
EUR 6.29
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.