×
banner
banner
banner
Ana Sayfa PAŞAKÖY
banner
Lefkoşa Türk Belediyesi , Paşaköy Belediyesi'ne 3 araç hibe etti

Lefkoşa Türk Belediyesi , Paşaköy Belediyesi'ne 3 araç hibe etti

Giriş Tarihi: 26/02/2011
18:42
Lefkoşa Türk Belediyesi , Paşaköy Belediyesi'ne 3 araç hibe etti
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Paşaköy Belediyesi'ne 3 araç hibe etti. LTB'den verilen bilgiye göre, Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları'nın, bir çöp aracı, bir kamyon ve bir salon aracı Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülcü'ye teslimi, Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner, Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ertuğrul Hasipoğlu, bölge belediye başkanları ve iş adamlarının bulunduğu bir ortamda gerçekleşti.

Paşaköy Belediyesi'ndeki etkinlikte konuşan Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülcü, LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları'na teşekkür ederek, bu tür hiblerin imkanları kısıtlı olan belediyelerin hizmet alanlarını genişleteceğini söyledi.

Tülcü'nün ardından söz alan Başbakan İrsen Küçük ise, imkanları geniş olan Lefkoşa Türk Belediyesi'nin mevcut imkanlarını kırsal alan belediyelerine de kullandırma çalışmalarına dikkat çekerek, Bulutoğlulları'na çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Küçük, hibe edilen araçlarla başarılı belediylerin başarıların artacağını belirterek, bu tür dayanışmaların diğer belediyelerede örnek olmasını temenni etti.

Bulutoğlulları ise, yaptığı konuşmada, amaçalarının kırsal alan belediyelerine destek olmak olduğunu vurgulayarak bu yöndeki çalışamaların devam edeceğini belirtti.

TAK

banner
banner
banner
banner
DİĞER PAŞAKÖY HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.