×
banner
banner
banner
Ana Sayfa KİŞİSEL BAKIM
banner
Erkekler ilişki sırasında nelere dikkat eder?

Erkekler ilişki sırasında nelere dikkat eder?

Giriş Tarihi: 26/02/2016
13:13
Erkekler ilişki sırasında nelere dikkat eder?
Düşündüğünüzün aksine erkekler seks sırasında pek çok şeye dikkat ediyor, sizden onu istediğinizi göstermenizi bekliyor.

Erkekler seks sırasında sizden de bazı adımlar atmanızı bekleyebilir. Herşeyi ona bıraktığınızda isteksiz görünebilirsiniz, bu da erkeğinizin motivasyonunu düşürür. Sürpriz hamlelerle onu şaşırtın.

Vücudun az hareket etmesi erkeklere yeterince heyecanlı olmadığınızı gösterir. Sağlıklı bir seks iki kişi arasındaki karşılıklı etkileşimle olur. Erkeğinize zevk aldığınızı gösterin.

Bakışlarınızın yönü

Seks sırasında partnerinizin vücudunda aşağıya doğru bakıyorsanız, bu onunla ilgili bazı kuşkularınız olduğunu gösterebilir. Kendi vücudunuza bakıyorsanız, kendinizden emin olmadığınızı gösterir. Gözlerinizi odada gezdiriyorsanız, bu da seksle pek ilgilenmediğinizi gösterir. Bu yüzden nereye baktığınıza dikkat edin.

Hızlı nefes alıp vermek cinsel arzunuzun tırmandığına işaret eder ancak bunu partnerinize abartmadan hissettirin. Gevşeyin ve bırakın partnerinizin teni sıcak nefesinizle yansın. Ağzınızı kulağına yaklaştırın ve ortamı alevlendirin.

Seksi iç çamaşırları

Seksi iç çamaşırlarınızla ilişkinizi biraz daha heyecanlandırabilirsiniz. Partnerinize onu istediğinizi anlatmanın etkili bir yolu.

banner
banner
banner
banner
DİĞER KİŞİSEL BAKIM HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.68
GBP 7.34
EUR 6.30
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.