Kurumsal Haberler
okuma süresi: 10 dak.

Kıbrıs Postası, baskıda 2'nci yılı dolayısıyla tebrik mesajları alıyor

Kıbrıs Postası, baskıda 2'nci yılı dolayısıyla tebrik mesajları alıyor

Kıbrıs Postası, baskıda 2'nci yılı dolayısıyla tebrik mesajları alıyor.

Yayın Tarihi: 19/11/15 12:40
Güncelleme Tarihi: 30/06/21 10:27
okuma süresi: 10 dak.
Kıbrıs Postası, baskıda 2'nci yılı dolayısıyla tebrik mesajları alıyor
A- A A+

Cumhurbaşkanı

Sayın Rasıh Reşat,

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası

Medyanın toplumsal gelişim, demokrasi ve çok seslilik açısından önemli bir yeri vardır. İnternet gazetesi olarak başlayıp daha sonra yazılı basın dünyamızda da başarıyla yerini alan ve 2. Yılını kutlamakta olan Kıbrıs Postası'na nice yıllar diliyorum. Tüm yönetici ve çalışanlarını içtenlikle kutlarım.

Mustafa Akıncı

Cumhurbaşkanı

Cumhuriyet Meclisi

Sayın Rasıh Reşat;

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası Gazetesi

Çağdaş ülkelerde demokrasilerin önemli unsurlarından olan basın, yayın ve medya kuruluşları, toplumun hem gözü kulağı hem de sesidir. Bir diğer önemli misyonu da devletle toplum arasında köprü görevi görmesidir.

Günümüzde ülkelerin gelişmişliği, demokrasisi ve çağdaşlığı ile basın özgürlüğü arasında paralellik olduğunu yakınen görmekteyiz. Bu bağlamda halk arasında önemli bir kuvvet olarak da algılanan basının; habercilik yaparken ilkeli, düürst, tarafsız ve basın etik kurallarına saygılı olması oldukça önem arz etmektedir.

Bu vesileyle, Kıbrıs Postası Gazetesi'nin 2'nci Kuruluş yıldönümünü kutlar; ilk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli habercilikte emeği geçen herkesi, kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden matbaa görevlisine, dağıtıcısına ve okuyucusuna kadar tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.

Dr. Sibel SİBER

Cumhuriyet Meclisi Başkanı

Başbakan

Sn. Polat Alper,

Kıbrıs Postası Gazetesi,

Direktör

Kıbrıs Postası Gazetesi'nini Kuruluş yıldönümünü kutluyor olması dolayısıyla başta şahsınız olmak üzere tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ömer S. Kalyoncu

Başbakan

Bayındırlık Çevre ve Kültür Bakanı

Kıbrıs Postası gazetenizin 2.yılını doldurmuş olmasının mutluluğunu sizinle paylaşmaktayım.

Gazeteniz, yayında bulunduğu 2 yıl boyunca ülke demokrasisi ve çok sesliliğe büyük katkı yapmış, bizlerin de yapmış olduğu çalışmalarda önemli bir yol gösterici konumda olmuştur.

İnternet sitesi ile başlayıp, gazete ile devam eden yolculuğunuzda daha nice başarılı senelerin sizlerle olmasını temenni ederim.

Saygılarımla.

Kutlu Evren

Bayındırlık Çevre ve Kültür Bakanı

Turizm Bakanlığı

Sayın Rasıh Reşat

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası Gazetesi

Ülkemizin çok sesliliğine ve demokrasisine katkı sağlayan Kıbrıs Postası Gazetesi'nin 2. kuruluş yıldönümü dolayısıyla başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınızı kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Dr. Faiz Sucuoğlu

Turizm Bakanı

Tarım Bakanı

Sayın Rasıh REŞAT

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası

Kuzey Kıbrıs'ta internet gazeteciliğinin ilk ve kalıcı örneklerinden biri olan Kıbrıs Postası'nın günlük gazetesi ile de yayınlarını desteklemeye başlamasının üzerinden geçen iki yıl içerisinde, Kıbrıs Postası'nın ülkemizde geleneksel ve yeni medyayı bir çatı altında toplayarak güçlü bir yapı oluşturduğunu görmek bizleri sevindirmektedir. Basında çok sesliliğin demokratik yaşamımıza katkı koyduğu inancımla, Kıbrıs Postası'nın kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlar, sizin şahsınızda, tüm Kıbrıs Postası çalışanlarını tebrik ederim.

Erkut ŞAHALİ

Tarım, Doğal Kaynaklar ve Gıda Bakanı

Ulaştırma Bakanlığı

Sn. Rasıh Reşat

Kıbrıs Postası Gazetesi

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Türk basınında internet gazeteciliğini başlatan ve yeni bir ses olarak yazılı basına da geçen Kıbrıs Postası Gazetesi, yazılı basında özverili çalışmalarla başarılı 2 yılı geride bırakmıştır.

Kıbrıs Postası Gazetesi'nin ikinci kuruluş yıl dönümünü kutlar, şahsınızda, tüm çalışanlarınızı yürekten tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tahsin Ertuğruloğlu

Bakan

KKTC Başbakanlığı Halka İlişkiler Müdürlüğü

Sn. Polat Alper,

Kıbrıs Postası Gazetesi,

Direktör

Kıbrıs Postası Gazetesi'nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınızı kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sedat Kılıç

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü

İskele Belediye Başkanı

Sayın Rasıh REŞAT,

Genel Yayın Yönetmeni,

Kıbrıs Postası.

22 Kasım 2001 yılında internet gazeteciliği ile yayına başlayan 15 Kasım 2014 yılından bu yana da günlük gazete olarak okurlarına merhaba diyen ve KKTC'de en çok okunan gazeteler arasında yer almayı başaran Kıbrıs Postası'nın yeni yaşını kutlamanın mutluluğu ve heyecanını bizler de yaşamaktayız.

KKTC'yi daha da ileriye götürmek ve kamuoyunu sağlıklı bir şekilde bilgilendirmek adına gece-gündüz, bayram-seyran demeden çalışmak, siz basın emekçilerinin ne kadar kutsal bir görevi icra ettiğinizin bir göstergesidir. Bilinmelidir ki, başarılı bir ekip, ancak başarılı yöneticilerle olur. Bu duygu ve düşüncelerle; Kıbrıs Postası'nın 14. yaşını kutlar; sizin şahsınızda Kıbrıs Postası ailesine selam ve sevgilerimi sunar, daha nice başarılı yayınlara imza atmanızı dilerim.

Saygılarımla

Hasan SADIKOĞLU

İskele Belediye Başkanı

Girne Amerikan Üniversitesi

Sayın Rasıh Reşat KURUDERELİ

Kıbrıs Postası Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Türk basınına yeni bir soluk getiren, yenilikçi düşünceleri, yaratıcılığı ve geniş vizyonu ile ülkemize hizmet veren medya grubunuzun kuruluş yıldönümünü kutlar, sizi ve şahsınızda gazetenizin tüm çalışanlarını tebrik eder, üstün başarılarınızın devamını dilerim.

Doç. Dr Asım VEHBİ

Girne Amerikan Üniversitesi

Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği

Sn. Polat Alper,

Kıbrıs Postası Gazetesi.

Ülkemizin çok sesliliğine ve demokrasisine katkı sağlayan Kıbrıs Postası Gazetesi'nin 2. kuruluş yıldönümü'nü kutlar nice yayın hayatı dilerim.

İzzet Volkan

KTGB Yönetim Kurulu(a.)

Başkan

Yenidüzen Gazetesi

Sayın Rasıh Reşat

Kıbrıs Postası

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası, geleneksel gazetesi ile yeni bir yıldönümüne tanıklık etmiştir.

İnternet Gazeteciliği ile başladığı yolda Kıbrıs Türk medyasına yeni bir değer katan gazeteninizin yıldönümünü kutlarım.

Özel haber üretimi, farklı araştırma ve yorumları, kurumsal çizgisi ile önemli bir gelişim gösteren Kıbrıs Postası'nın tüm basın emekçisi ve çalışanlarını, sizlerin şahsında tebrik eder, YENİDÜZEN ailesi adına saygıyla selamlarım.

Nice nice senelere

Cenk Mutluyakalı

Genel Müdür

Genel Yayın Yönetmeni

TAK

Sayın Rasıh Reşat,

Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Postası

Lefkoşa

Kıbrıs Postası'nın 2. yıldönümünü, şahsım ve tüm çalışma arkadaşlarım adına içtenlikle kutlarım.

Medya alanında yaptığınız hizmetlerin daha da gelişmesi demokratik yaşamımıza farıkl renkler katacaktır. Bu inançla başarılı çalışmalarınınzın devamını dilerim.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Neriman Saygılı

TAK Müdürü

 

Özdemir Tokel

İyi ki varsın Kıbrıs Postası...

Yayın hayatında 2. yaşını kutlayan Kıbrıs Postası Gazetesi'ne, Kıbrıs Türk Medyası'na yaptığı katkı ve kattığı değerden dolayı teşekkür ediyoruz...

Kuzey Kıbrıs Turkcell

Sayın Rasıh Reşat,

Kıbrıs Postası Gazetesi

Genel Yayın Yönetmeni

Lefkoşa

Kıbrıs Postası Gazetesi'nin 2'nci kuruluş yıldönümünü şahsım ve tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi adına kutlarım.

Bilgili ve tecrübeli ekibinizle yazılı basına yeni bir soluk, fikir ve vizyon kazandırmanızdan ötürü sizin şahsınızda tüm ekibinizi tebrik eder, nice başarılı yayın hayatı dilerim.

Saygılarımla,

Ayhan Barış

Kuzey Kıbrıs Turkcell

Marka ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

DEV-İŞ

Sayın Polat Alper ve sayın Rasıh Reşat

Basılı yayıncılıkta ikinci yılını dolduran Kıbrıs Postası gazetesinin yaş gününü kutlar, çok sesliliğe sağladığı katkılardan dolayı tebrik ederiz.

Başarılarınızın devamı dileğiyle.

DEV-İŞ Başkan vekili

Hasan Felek
NTV Kıbrıs

Sevgili Rasıh Reşat, Kıbrıs Postası'nın 14. kuruluş yıldönümünü Doğuş Yayın Grubu adına kutlarım.

Kıbrıs Postası çağdaş, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla, yalnız Kıbrıs'ta değil, uluslararası alanda da referans oluşturan bir kaynak haline gelmiştir.

Bu başarı öyküsünde emeği geçen tüm meslektaşlarımı tebrik eder, Kıbrıs Postası'na nice yıllar dilerim.

Selim SAYARI

NTV Kıbrıs Temsilcisi
Kıbrıs Türk Sanayi Odası

Sayın Rasıh Reşat

Kıbrıs Postası Gazetesi

Genel Yayın Yönetmeni

Lefkoşa

Kıbrıs Postası yayım hayatına başladığı günden itibaren takip ediyorum. Kendini yenileyen, her geçen gün güçlenen ve gündemin nabzını tutan bir gazetedir.

Sanayiciye ve üreticiye olan yakınlığı ile de bizlerin kamuoyuna sesimizi duyurmamıza katkı koyan Kıbrıs Postası, Kıbrıs medyasında çok önemli bir yere sahiptir. Gazeteniz'in 14. yaşını şahsım ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası adına kutlar, daha nice başarı dolu yıllar dilerim.

Ali Çıralı

Kıbrıs Türk Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Levent Kutay
Levent KUTAY'dan
#gozdenkacmadi

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.