Bu yıl "Sokrates" ödülü Dr. Suat İ.Günsel'in

loading
7 Haziran, Pazar
£

8.57

7.64

$

6.77

Bu yıl "Sokrates" ödülü Dr. Suat İ.Günsel'in

Bu yıl "Sokrates" ödülü Dr. Suat İ.Günsel'in

KKTC'ye rüya gibi ödül.. Dr.Günsel dünyanın en iyi ödüllerinden SOKRATES ödülünü almak üzere bir heyet'le İsviçre'ye gitti...

Bu yıl "Sokrates" ödülü Dr. Suat İ.Günsel'in
banner
A- A A+

TC Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Rusya Başbakanı Viktor Chernomyrdin, Avrupa Parlamentosu Polonya üyesi Barbara Kudrycka ve Avusturya'nın Creative Communications GmbH şirketi gibi şahıslar, kurum ve kuruluşlar da "SOKRATES" Ödülüne layık görülmüştü.

Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University) Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel, ülke ve dünya eğitimine yaptığı sürdürülebilir katkılardan dolayı İngiltere kökenli Oxford Europe Business Assembly (EBA) Değerlendirme Kurulu tarafından kendisine verilmesi kararlaştırılan 2013 yılı Socrates Ödülü'nü almak üzere beraberindeki bir heyetle İsviçre'ye gitti. Uluslararası Socrates Ödülü kendi alanlarında yaptıkları çalismalarla uluslararası toplumun sosyal, ekonomik, kültürel gelişimine ve uluslararası işbirliğine katkı sağlayan şahıs, kurum ve kuruluşlara veriliyor.

İsviçre Liderler Zirvesi kapsamında yapılacak törende Uluslararası Socrates Ödülü'nü alacak olan Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University Cyprus) Kurucu Rektörü Dr.Suat İ. Günsel, üç gün sürecek Liderler Zirvesi programı boyunca otuzdan fazla ülkeden törene katılacak olan ve eğitim, ticaret, turizm gibi çesitli konularda faaliyet gösteren iş ve bilim insanlarıyla da KKTC ve Yakın Doğu Üniversitesi arasında uluslararası işbirliğinin geliştirilmesi konusunda görüşmeler yapacak.

Europe Business Assembly (EBA) ödülleri uluslararası başarıları olan kurum, kuruluş ve şahıslara veriliyor. Kendi konu ve alanlarında EBA ödüllerine layık görülenler arasında Rusya Başbakanı Viktor Chernomyrdin, Türk devlet adamı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Parlamentosu Polonya üyesi Barbara Kudrycka gibi şahıslar, kurum ve kuruluşlar yer alıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University Nicosia Cyprus )Kurucu Rektörü Dr.suat İ.Günsel, Dünyanın En İyi Ödüllerinden SOKRATES Ödülünü Almak Üzere Adem Aköl ve Tümer Garip'inde bulunduğu Heyet ile İsviçre'ye Gitti...

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER