Fellahoğlu: "Belediye Meclisi ile uyum içindeyim"

loading
4 Ağustos, Salı
£

9.03

8.14

$

6.91

Fellahoğlu: "Belediye Meclisi ile uyum içindeyim"

Fellahoğlu: "Belediye Meclisi ile uyum içindeyim"

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu katılımcı bir yönetim anlayışı uyguladıklarını belirtti ve ekledi:

Fellahoğlu: "Belediye Meclisi ile uyum içindeyim"
A- A A+

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Kadri Fellahoğlu, halkın katılımcılığının sağlandığı bir yönetim tarzını benimsediklerini ifade ederek, belediye meclisinde de bu katılımcılığın yaşanması nedeni ile uyum içinde çalıştıklarını aktardı.

LTB'nin bölgesel olarak düzenlediği toplantılar kapsamında Kumsal ve Köşklüçiftlik bölgesi halkı ile buluşan Fellahoğlu, vatandaşların sorunlarını dinledi.

LTB Halkla İlişkiler Birimi tarafından oluşturulan "Muhtarlar Masası" çalışmaları çerçevesinde Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Ahmet Sami Topcan toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte Çevre İlaçlama ve Mezbaha Şubesi Amiri Veteriner Hekim Erkut Özgöray "Sivrisinek ve Genel Haşare ile Mücadele" konusunda halkı bilgilendirdi.

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu Köşklüçiftlik Muhtarı Hüseyin Ergök, Kumsal Muhtarı Süleyman Güçlü yanında, Çevre ve Halk Sağlığı Komitesi üyelerininde katıldığı etkinlikte, vatandaşlar hem şikayetlerini hem de önerilerini belediye yönetimiyle paylaşma fırsatı buldu.

Lefkoşa'ya hak ettiği çağdaş hizmetleri vermek için çalışıyoruz"

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu toplantı öncesinde yaptığı konuşmada belediyede gelinen son durumla ilgili bilgi verirdi. Fellahoğlu, LTB'de zor koşullara rağmen hayatın bütün alanlarıyla ilgili olabildiğince katılımcı ve doğru yöntemlerle çalıştıklarını söyledi. Belediye meclis üyleriyle uyum içinde çalışıldığını belirten Fellahoğlu bunun önemli bir aşama olduğunu kaydetti. Belediye Meclisinde farklı partilerden üyelerin olduğuna vurgu yapan Fellahoğlu LTB ile ilgili konularda yeri gelindiğinde konuşulduğunu yeri geldiğinde tartışıldığını ama ortak bir hedef olduğunu ve bu hedef doğrultusunda hareket edildiğinin altını çizdi.

Fellahoğlu bu hedef doğrultusunda da belediyeyi içine düşürülmüş olduğu zor durumdan kurtararak Lefkoşa halkına hakettiği çağdaş Avrupai hizmetleri en kısa zamanda vermek için çalıştıklarını sözlerine ekledi.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER