Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetim takımı, "liderlik ve ekip ruhu" için buluştu

loading
3 Ağustos, Pazartesi
£

9.09

8.19

$

6.98

Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetim takımı, "liderlik ve ekip ruhu" için buluştu

Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetim takımı, "liderlik ve ekip ruhu" için buluştu

Kuzey Kıbrıs Turkcell, ülkeye kaliteli ve kesintisiz iletişim ile en yeni teknolojileri sunma çabasını sürdürürken, şirket içi eğitim ve gelişim konularında da önemli adımlar atıyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetim takımı, "liderlik ve ekip ruhu" için buluştu
A- A A+

Kuzey Kıbrıs Turkcell İnsan Kaynakları Eğitim Gelişim Bölümü tarafından her yıl düzenlenen ve tüm yönetim ekibinin katıldığı yönetici "awayday" yapıldı.

"Liderlik ve ekip ruhu" konularını ele alan toplantıda, yönetim takımı bir araya gelerek ekip ruhunu tartıştı, çalışan bağlılığı anketinin yönetici sonuçları gözden geçirildi.

Yönetim takımı bir arada

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca da dahil tüm yöneticileri bir araya getiren toplantıda, keyifli bir gün yaşandı, "liderlik ve ekip ruhu" başlığı üzerinde yoğunlaşıldı.
Toplantıya, Türkiye'nin tanınmış danışmanlarından, 'liderlik' eğitimi uzmanı Ahmet Şerif İzgören de katıldı.
İzgören'le Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetim ekibi, "takım çalışması ve ekip olmak, birlikte başarmak adına" oyunlarını oynadı, sohbet etti, Turkcell liderlik modelindeki önemli unsurları konuştu.

Ahmet Şerif İzgören kimdir?

Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nü okudu ve mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi'ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı.
1995 yılında özel sektöre transfer oldu; iki ayrı firmada genel müdürlük yaptı. 1996 yılında AIESEC Yüksek Danışmanlar Konseyi Üyesi olarak hizmette bulundu. İngiltere (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme yönetimi ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, şirket fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcı liderlik, benchmarking vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda yurt içinde ve yurt dışında eğitimler verdi. Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim alanında yurt dışı da dâhil olmak üzere birçok üniversite ve platformda 500'ü aşkın seminer verdi. Hâlen bu konularda Türk ve yabancı birçok kuruluşa, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
İzgören, çalıştığı kurumlarda değişim yaratması ve sistem oluşturmasıyla tanındı. Kurucusu olduğu Academy International / İzgören Akın Eğitim ve Danışmanlık firmasının 1996'dan beri; ELMA Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık AŞ) 1999'dan beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevindedir. Sekiz tanesi iş ve yönetim ile kişisel gelişim konularında olmak üzere on iki kitabı yayımlanmıştır.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER