Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirme

loading
4 Ağustos, Salı
£

9.12

8.21

$

6.98

Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirme

Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirme

Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirme, Ankara Büyükelçiliği Askeri Ataşeliği kadrolarına atama yapıldı. İstanbul’daki sağlık ataşesinin görev süresi uzatıldı.

Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirme
A- A A+

Bakanlar Kurulu, KKTC Helsinki Temsilciliği'nde Misyon Şefi olarak görev yapan Müdür Muavini Hüsnü Duba'nın 1 Temmuz’dan itibaren, KKTC Bakü Temsilcisi olarak görev yapan Müdür/Temsilci Ufuk Turganer'in ise 1 Ağustos’tan itibaren Dışişleri Dairesi Merkez Örgütüne görevlendirilmesine karar verdi.

ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ ASKERİ ATAŞELİĞİ KADROLARINA ATAMA

KKTC Ankara Büyükelçiliği Askeri Ataşeliği kadrolarına Bakanlar Kurulu kararıyla atanan Is. Yb. Ahmet Üçok ile P. Asb. Kd. Bçvş. Varış Tanrıöver'in görev süreleri 2 Ağustosta sona ereceğinden, bu görevlere P. Bnb. Esat Çağlar ile P. Asb. Bçvş. Eser Gazilersoyu’nun atmasına karar verildi.

SAĞLIK ATAŞESİ ERDOĞAN'IN GÖREV SÜRESİ UZATILDI

Öte yandan Bakanlar Kurulu, KKTC İstanbul Başkonsolosluğu’nda Sağlık Ataşesi olarak görev yapan Vesile Erdoğan'ın, sona erecek görev süresinin ilgili yasalar uyarınca bir yıl süre ile uzatılmasına karar verdi.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER