Barçın’dan ‘Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne tepki
![Barçın’dan ‘Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne tepki](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/s/sm/sm1_1674581451.jpg)
CTP Milletvekili Devrim Barçın, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne tepki gösterdi.
![Barçın’dan ‘Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne tepki](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/s/sm/sm1_1674581451.jpg)
Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Milletvekili Devrim Barçın, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne ilişkin sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.
CTP’li vekil Barçın, “Ülkemiz demokrasisi için birlikte direnmeliyiz” ifadelerini kullandı.
Barçın’ın yasa önerisine ilişkin paylaşmış olduğu detaylarda, “Devlete ait projeler ile uluslararası anlaşmalar veya bunlara dayanan protokoller uyarınca yapılacak projeler için vize alınması gerekmez.” maddesi dikkat çekti.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.