İÇ HABERLER
okuma süresi: 2 dak.

Cumhuriyet Meclisi ‘Sayıştay Komitesi’ ile ‘İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi’ toplandı

Cumhuriyet Meclisi ‘Sayıştay Komitesi’ ile ‘İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi’ toplandı

Cumhuriyet Meclisi ‘Sayıştay Komitesi’ ile ‘İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi’ 2020 Mali Yılı Kesin Hesap Tasarısı, Kesin Hesap Uygunluk Bildirimine İlişkin Sayıştay Denetim Raporu, Pandemi Döneminde Karantina Uygulamaları Konulu Verimlilik gündemleri ile toplandı.

Yayın Tarihi: 28/09/23 20:34
okuma süresi: 2 dak.
Cumhuriyet Meclisi ‘Sayıştay Komitesi’ ile ‘İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi’ toplandı

Sayıştay Komitesi 2020 Mali Yılı Kesin Hesap Tasarısı , 2020 Mali Yılı Bütçesi Kesin Hesap Uygunluk Bildirimine İlişkin Sayıştay Denetim Raporu ile Pandemi Döneminde Karantina Uygulamaları Konulu Verimlilik, Etkinlik,ve Tutumluluk Sayıştay Denetim Raporu gündemleriyle toplandı.

Teberrüken Uluçay başkanlığındaki toplantıya başkan yardımcısı Emrah Yeşilırmak ve üyeler Fırtına Karanfil, Ali Pilli, Salahi Şahiner katıldı.

İlk gündem oybirliğiyle geçerken, ikinci gündemin genel görüşmesine bir sonraki toplantıda da devam edilmesi kararlaştırıldı.

Emrah Yeşilırmak Başkanlığındaki komite toplantsına komitenin başkan yardımcısı Filiz Besim ile üyeler Devrim Barçın ve Fırtına Karanfil katıldı. Ahmet Savaşan mazeretli olduğu için toplantıda yer almadı.

Toplantıya davet edilen çok sayıda Bakanlık temsilcisi, meslek örgütü ve sivil toplum kuruluşu da toplantıda hazır bulundu.

Toplantıda Enerji Dairesi Yasa Tasarısı ile Huzurevleri ve Yaşlı Bakımevleri Yasa Tasarısı ele alındı. 

Enerji Dairesi Yasa Tasarısı’nın genel görüşmesine devam edilirken, Huzurevleri ve Yaşlı Bakımevleri Yasa Tasarısı genel görüşmeye açıldı.

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Gözden Kaçmadı
#gozdenkacmadi

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.