Güzelyurt Hayvanları Koruma Derneği, İçişleri Bakanlığına teşekkür etti
![Güzelyurt Hayvanları Koruma Derneği, İçişleri Bakanlığına teşekkür etti](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2newproject9_1708867930.jpg)
Güzelyurt Hayvanları Koruma Derneği, sokak köpekleri sorununa çözüm bulunması için derneğe bir arazi tahsis eden İçişleri Bakanlığına teşekkür etti.
![Güzelyurt Hayvanları Koruma Derneği, İçişleri Bakanlığına teşekkür etti](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2newproject9_1708867930.jpg)
Güzelyurt Hayvanları Koruma Derneği, Kalkanlı’daki sokak köpekleri sorununa çözüm bulunması için derneğe bir arazi tahsis eden İçişleri Bakanlığına teşekkür etti.
Dernek Başkanı Rana Sarro yazılı açıklamasında, İçişleri Bakanı Dursun Oğuz'un Kalkanlı’da yıllardır devam eden sokak köpeği sorununa duyarlılık göstermesinden dolayı minnettarlıklarını ifade etti.
Güzelyurt Belediyesini “25 yıldır bir barınak yapmadığı” gerekçesiyle eleştiren Sarro, İçişleri Bakanlığı’nın, sokak hayvanlarına yardım etmek ve yaşatmak misyonu üstlenen derneğin kullanımına, Güzelyurt ilçe sınırlarındaki sahipsiz hayvanların bakım ve idamesi için bir arazi verdiğini kaydetti.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.