Töre, On Beş Kasım Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı
![Töre, On Beş Kasım Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2tre_1709225282.jpg)
Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, On Beş Kasım Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı.
![Töre, On Beş Kasım Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2tre_1709225282.jpg)
Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, On Beş Kasım Üniversitesi 2023-24 Güz Dönemi Mezuniyet törenine katıldı.
Cumhuriyet Meclisinden verilen bilgiye göre, Töre, törende yaptığı konuşmada, üniversitenin isminin 15 Kasım olmasını çok anlamlı bulduklarını ifade ederek, Birinci ailesine teşekkür etti.
Mezun öğrencilerin geleceğin liderleri olacağını ve yaşadıkları ülkelerde hayata yön vereceklerini ifade eden Töre, mezun öğrencilerin KKTC’nin birer elçisi olacaklarını belirtti. Töre, 15 Kasım adının ve ruhunun hep yukarılarda tutulması dileğinde bulundu.
Konuşmanın ardından yüksek dereceyle mezun öğrencilere Meclis Başkanı Töre tarafından diplomaları verildi.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.