Meclis’te stenografların grevi altıncı gününde devam ediyor
![Meclis’te stenografların grevi altıncı gününde devam ediyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2yeniproje-2024-04-03t122957731_1712136658.jpg)
KTAMS Meclis'te görev yapan stenografların sorunlarına çözüm bulunması talebiyle başlattığı greve altıncı gününde de devam ediyor.
![Meclis’te stenografların grevi altıncı gününde devam ediyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2yeniproje-2024-04-03t122957731_1712136658.jpg)
Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası’nın (KTAMS) Cumhuriyet Meclisinde görev yapan stenografların sorunlarına çözüm bulunması talebiyle başlattığı grev altıncı gününde devam ediyor.
KTAMS Başkanı Güven Bengihan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Meclis’te stenografların sorunlarına çözüm bulunması ile ilgili Meclis Başkanı ve Genel Sekreteri’nin “duyarsız tutumunun” sürdüğünü savunarak, sendikanın Mecliste başlattığı grevin bugün altıncı gününde de devam ettiğini bildirdi.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.