Mağusa Ravelin Kulübü’nden Kadın Sığınma Evi’ne bağış
![Mağusa Ravelin Kulübü’nden Kadın Sığınma Evi’ne bağış](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2yeniproje-2024-04-03t154639543_1712148449.jpg)
Mağusa Ravelin Kulübü, 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında "Huzurlu Bir Yaşam Her Kadının Hakkı" sloganıyla Kadın Sığınma Evi’ne bağış gerçekleştirdi.
![Mağusa Ravelin Kulübü’nden Kadın Sığınma Evi’ne bağış](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2yeniproje-2024-04-03t154639543_1712148449.jpg)
Mağusa Ravelin Kulübü, 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında "Huzurlu Bir Yaşam Her Kadının Hakkı" sloganıyla başlattığı kampanyada elde ettiği gelir ile Kadın Sığınma Evi’nde yaşamını sürdüren kadınlar ve çocukların kişisel kullanımına yönelik paketler hazırladı.
Mağusa Ravelin Kulübü’nden verilen bilgiye göre, hazırlanan paketler, Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmacı’ya ve Toplum Çalışmaları Şube Sorumlusu Sibel Demirpençe’ye teslim edildi.
Yapılan görüşmede, Mağusa Ravelin Lions Kulübü, kadın ve çocuklara yönelik projelerde her zaman maddi ve manevi desteğe hazır olduğunu bildirdi.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.