SEVKAD Ada, 19 Mayıs Gençlik Buluşması etkinliği düzenledi
![SEVKAD Ada, 19 Mayıs Gençlik Buluşması etkinliği düzenledi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2sevkadada-etkinlik2_1716311532.jpg)
SEVKAD Ada, 19 Mayıs Gençlik Buluşması etkinliğini Taşkent'te düzenledi.
![SEVKAD Ada, 19 Mayıs Gençlik Buluşması etkinliği düzenledi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2sevkadada-etkinlik2_1716311532.jpg)
Sevgi ve Kardeşlik Derneği (SEVKAD) Ada Başkanı İbrahim Etem Ağırkaya, geleneksel olarak her yıl düzenledikleri 19 Mayıs Gençlik Buluşması etkinliğinin bu yıl da yüzlerce teşkilat mensubunun katılımı ile Taşkent'te gerçekleştirildiğini duyurdu.
SEVKAD Ada Başkanı Ağırkaya, "Ağustos 2023 itibariyle başlayan 29. Dönem çalışmalarımızın dokuz ayını geride bıraktık, Kıbrıs'ta gençlerimizin milli ve manevi değerlerine yönelik etkinlik ve çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir" dedi.
Ağırkaya, katılım gösteren herkese teşekkür etti.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.