ÖRP "Yeniden yapılanma" kararı aldı. Kurultay Mart 2012'de

loading
11 Ağustos, Salı
£

9.44

8.48

$

7.22

ÖRP "Yeniden yapılanma" kararı aldı. Kurultay Mart 2012'de

ÖRP "Yeniden yapılanma" kararı aldı. Kurultay Mart 2012'de

Özgürlük ve Reform Partisi (ÖRP) "yeniden yapılanma" kararı aldı. Bu konuda proje hazırladığını ve Mart 2012'de kurultay toplayacağını bildiren ÖRP, "Türkiye'nin her konudaki yaklaşımıyla tam uyum içinde olduğunu" da bildirdi. ÖRP'den verilen bilgiye göre Avcı'nın açıklaması şöyle:

ÖRP "Yeniden yapılanma" kararı aldı. Kurultay Mart 2012'de
A- A A+

Özgürlük ve Reform Partisi, Anavatan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 20 Temmuz kutlamalarına katılmak ve bazı açılışlar yapmak amacıyla ülkemize yaptığı ziyaretin çok yararlı ve iki ülke ilişkilerini daha da geliştirici önemli bir adım olduğu düşüncesindedir.

Anavatan Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu çok önemli ziyareti öncesi ve ziyaret süresince yaptığı açıklamaların Anavatanın KKTC'ye verdiği değeri ve önemi gösterdiğine inanan ÖRP, ziyaret nedeniyle Anavatan Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a en kalpten teşekkürlerini iletmektedir.

Anavatan Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizi ziyaretinde ÖRP Genel Başkanı sıfatıyla şahsım ve heyetimle çok yararlı geçen bir görüşme gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede Anavatan Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile gerek dış politikadaki hamleler ve gerekse de ülkemiz ekonomisinin yeniden yapılandırılmasına ilişkin projeler ve atılımlar görüşülmüştür.

Anavatan Başbakanı Erdoğan ile yapılan görüşmede tam bir uyum ve işbirliği içinde olunduğu görülmüş, Anavatanın bütün yaklaşımlarının ÖRP politikaları ile tam olarak uyuştuğu ve bundan sonra da diyalog ve işbirliğinin güçlendirilerek sürdürülmesi görüşülmüştür.

Anavatan Türkiye Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmenin ardından bilgilendirme ve değerlendirme yapmak üzere ÖRP MYK 'sı toplanmış ve ÖRP'nin gelişmesi ve güçlendirilmesi ile ilgili yeni kararlar alınmıştır.

ÖRP MYK toplantısında 17 Mart 2012 tarihinde ÖRP Kurultayı'nın toplanması kararı alınmış, Kurultay öncesi yapılacak çalışmalarıyla ilgili görevlendirmeler ve çalışma planı belirlenmiştir.

17 Mart 2012 tarihinde gerçekleşecek ÖRP Kurultayı öncesinde

1-MYK'nın yeniden yapılandırılması,
2-Örgüt çalışmalarının hızlandırılması,
3-Köy ve mahalle ziyaretlerinin arttırılması,
4-Ülkenin her alanda yeniden yapılandırılmasına yönelik ÖRP Projeleri'nin hazırlanması konusunda oybirliğiyle kararlar üretilmiştir.

ÖRP'nin yeni dönemde daha aktif rol alması ve yeni projeler ile ülkenin yeniden yapılandırılmasına katkı koymak amacıyla Yeniden Yapılanma Projesi hazırlanması kararının alındığı ÖRP MYK toplantısında, ÖRP'nin İktidar Yürüyüşü'nün başlatılacağı Mart Kurultayı sonrasına ilişkin bütün hazırlıklar ve çalışmaların planlamaları yapılmıştır.

Halkımıza saygıyla duyururuz.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER