İtalyan Milletvekilinin sözleri gündem oldu: "Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktı

loading
6 Temmuz, Pazartesi
£

8.59

7.78

$

6.86

İtalyan Milletvekilinin sözleri gündem oldu: "Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır"

İtalyan Milletvekilinin sözleri gündem oldu: "Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır"

İtalyan Milletvekili Sara Cunial İtalya Parlementosu'nda konuşma yaptı, Bill Gates ile ilgili sözleri kısa sürede tüm dünyaya yayıldı...

İtalyan Milletvekilinin sözleri gündem oldu: "Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır"
A- A A+

Kıbrıs Postası - ÖZEL HABER

İtalyan Milletvekili Sara Cunial'ın Koronavirüs salgınıyla ilgili söylediği sözler tüm dünyada gündeme oturdu.

"Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır" diyen Cunial'ın İtalya Parlementosu'nda yaptığı konuşma şu şekilde: 

"Hobbes şöyle demişti: Mutlak güç, yukardan gelen bir dayatma ile değil, bireylerin kendilerini güvende hissetmek adına, özgürlüklerinden vazgeçip onu kendi istekleriyle bir 3’üncü kişiye vermesiyle olur.

Bu bilgiye dayanarak, insanların zihnini, yozlaşmış ana akım medya ile uyuşturdunuz. Dezenfektan ile, nörolinguistik programlama ile, “rejim” “izin vermek” “ yetkilendirmek” gibi ifadeleri sürekli tekrarlayarak. Bu öyle bir noktaya geldi ki duygusal bağlarımızı ve hislerimizi yönetmenize ve davranışlarımızı onaydan geçirmenize izin vermiş olduk.

Aslında bu 2’nci faz, 1’inci fazdaki zulmün devamından başka bir şey değil. Sadece ismini değiştirdiniz.

Aynı Avrupa İstikrar Mekanizmasında yaptığınız gibi. Böylece anlamış olduk ki; insanlar sadece virüsten ölmez.

Şimdi insanlar acı çekiyor ve ölüyor. Sizin yasalarınız nedeniyle, yoksulluk ve ızdırap içinde.

Tabii ki en ‘iyi’ rejimlerde olduğu gibi, suç vatandaşların üzerine atılacak.

Özgürlüğümüzü elimizden aldınız ve şimdi ‘bunu siz istediniz’ diyorsunuz. ‘Böl ve yönet’

Her şeyini kaybedecek olan, bizim çocuklarımız. Güya çocuk haklarının koruyucusu olan Çocuk İstismarı Önleme Kuruluşu aracılığıyla tecavüze uğrayan çocuklar.

Çocukların okula gitme hakkı ancak, onları göz altına alıştırmak için kollarına takılacak bir bileklikten sonra verilecek.

Onları köleliğe, rızası olmadan tedaviye ve sanal bir toplama kampına alıştırmak için. Bütün bunlar bir scooter ve bir tablet bilgisayar için.

Bunların hepsi, itici gücü çıkar çatışması olan finansal kapitalizmin iştahını doyurmak içindir.

Dünya Sağlık Örgütü’nün temsil ettiği çıkarlar ki bu örgütün bir numaralı finansörü ‘hayırsever’ ve ‘dünyanın kurtarıcısı’ Bill Gates. Artık bunu hepimiz biliyoruz.

Bill Gates, 2018’de bir pandemi olacağını öngörmüş ve sonra 2019 Ekim’de Davos’tan arkadaşlarıyla birlikte “Event 201” adlı bir simülasyon düzenlemiştir.

On yıllar boyunca Gates, depopülasyon ve global politika üzerinde diktatörce bir kontrol oluşturma planı için çalışmıştır. Tarım, teknoloji ve enerji üzerinde kontrol sahibi olmak için çalışmalar yapmaktadır.

Gates şöyle diyor; kendi sözlerini aynen aktarıyorum: Eğer aşılar, sağlık ve üreme konusunda başarılı olursak, dünya nüfusunu yüzde 10 ile yüzde 15 oranında azaltabiliriz…

Ve sonra şöyle devam ediyor: “Dünyayı sadece bir soykırım kurtarabilir.”

Gates’in aşıları, Afrika’da milyonlarca kadının kısırlaşmasına neden olmuştur. Gates’in çocuk felci aşılarının yarattığı salgın nedeniyle Hindistan’da 500 bin çocuk sakat kalmıştır.

Şu anda hala DTaP kullanımı nedeniyle Gates, hastalığın kendisinden daha fazla ölüme neden olmaktadır.

Ve şimdi aynısını, Monsanto ile birlikte kısırlaştırdığı GDO’ları ihtiyacı olan halklara, “cömert bir hediye” olarak sunmaktadır.

Aynı zamanda kimin aşı olduğunu anlamak için, kuantum dövmesi yapılmasını planlamaktadır.

RNA aşılarını ve yüz tanıma sistemini bağışıklık sistemimizi programlamak için bir araç olarak kullanmayı düşünmektedir.

Ayrıca Gates, ABD’de 5G tesislerine sahip olan, muhtelif çok uluslu şirketlerle işbirliği yapmaktadır.

Bu masanın etrafında tüm derin devlet oturuyor. İtalya sosuna batmış şekilde. Sanofi, Glaxo ile birlikte. Guerra’nın arkadaşları, Ricciardi ve tüm virologlar; İtalyan Devlet Televizyonu’ndaki programlarının 10 dakikasına 2 bin Euro ödediğimiz virologlar.

Sanofi ve Glaxo, tıbbi kurumlarla, geleceğin doktorlarını endoktrine etmek için anlaşmalar yapıyor. Kendi kararlarını alma konusundaki otonomileriyle ve ettikleri yeminle alay ediyorlar.

İleri teknoloji çokuluslu şirketler, Roman Engineering gibi Mantuan’ın arkadaşı, Pisano’nun Bending Spoons’u bizim kişisel sağlık verilerimizi kontrol etmek ve yönetmek için ID2020 Avrupa Ajandası kapsamında anlaşmalar yapıyor.

Bu anlaşmanın amacı, dijital kimlik oluşturmak için kitlesel aşılamanın kullanılmasıdır. Bu, Renzi tarafından başlatılan verilerin IBM’ye gönderilmesi sürecinin devamıdır.

Renzi 2016’da Gates’in Global Fonu’na yüzde 30 ekstra pay vermiştir.

Derin devlet masasında, Aspen’in arkadaşları da var. Bilimsel incelemeden geçmeyen 4 sayfalık raporu için saat başına 800 Euro ödenen Sasson ve Colao gibi.

Kendi politikalarını bize savaş alanından uzakta dikte eden bir Bilderberg generali gibi. Bu liste çok uzun.

Bu listede Arcuri’nin Mediatronis’i de birçok başka firmayla birlikte. Uluslararası Koronavirüs ile Mücadele Birliği’ne İtalya’nın katkısı 140 milyon Euro olacak. Bunun 120 milyon Euro’su GAVI Birliği’ne verilecek.

Gates Vakfı tarafından kurulan kar amacı gütmeyen bir birlik. Bunlar, Avrupa Birliği’nin Koronavirüs aşısı bulunması için vereceği 7.4 milyar Euro’nun sadece bir kısmı.

Aşının hangi amaçla kullanılacağından az önce bahsettim. Tabii ki seroterapi için para yok.

Çünkü bu tedavinin yan etkisi çok az maliyetli olması. Tabii ki hastalığı önleme için de para yok, gerçek bir ödeme yani; hayat tarzımızda, yeme stilimizde ve çevreyle olan ilişkimizde bir değişim yaparak.

Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır. Tüm insanların tamamen kontrol altına alınması ve deney faresi ve köleye dönüştürülmesidir.

Egemenliğin ve özgür iradenin ihlal edilmesidir.

Bunu sizin politik uzlaşma diye adlandırdığınız, oyun ve hilelerinize borçluyuz.

Şimdi siz dogmatik bilimin desteğiyle cumhuriyetin çoklu başkanının da kollanmasıyla Nuremberg kodunu; rıza olmadan yapılan tedavilerle ceza ve sürgünlerle yüz tanıma ve küçük düşürmeyle, yırtıp atarken ki o başkan bu ülkenin kültürel salgın hastalığının ta kendisidir.

Biz dışarıda vatandaşlarla birlikte direniş ateşini öyle çoğaltacağız ki bizi asla tekrar bastıramayacaksınız.

Son olarak; Sayın başkan, sizden bizim sözcümüz olmanızı rica ediyorum. Ve tavsiyemizi başkan Conte’ye iletmenizi istiyorum. Sevgili başkan Conte, “Hayırsever” Bill Gates’ten bir daha telefon aldığınızda bunu doğrudan insanlığa karşı işlenmiş suçlar için Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne yönlendirin.

Eğer siz bunu yapmayacaksanız, bize, “suçludan emir alan bir avukatı” nasıl adlandırmamız gerekiğini söyleyin."

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer DÜNYA Haberleri