Ligler kaldığı yerden

loading
8 Temmuz, Çarşamba
£

8.61

7.75

$

6.86

Ligler kaldığı yerden

Ligler kaldığı yerden

Pepsi Kıbrıs Kupası Çeyrek Final karşılaşmaları nedeniyle bir hafta ara verilen K-Pet Futbol Liglerine bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalarla devam ediliyor. Karşılaşmalar saat 15:30'da başlayacak

Ligler kaldığı yerden
A- A A+

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından düzenlenen K-Pet Futbol Liglerinde 23'üncü hafta karşılaşmaları 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde oynanacak.

Pepsi Kıbrıs Kupası Çeyrek Final karşılaşmaları nedeniyle bir hafta ara verilen K-Pet Futbol Liglerine bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalarla devam ediliyor. Saatler 29 Mart 2015 tarihi ile bir saat ileriye alınmış olması nedeniyle 23'üncü haftadan itibaren karşılaşmalar saat 15:30'da başlayacak.

K-Pet Süper Ligi

K-Pet Süper Ligi'nin 23'üncü haftasında 5 Nisan 2015, Pazar günü oynanacak Çetinkaya – lapta karşılaşmasının dışındaki 6 karşılaşma 4 Nisan 2015, Cumartesi günü oynanacak.

Futbol severlerin gözü ve kulağı öncelikle lider Yenicami'nin Mağusa Türk Gücü'nü konuk edeceği Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmada olacak.

Ardından, Pepsi Kıbrıs Kupası Çeyrek Final karşılaşmasında karşı karşıya gelen, puan cetvelinin iki ve üçüncü sırasındaki iki takım Doğan Türk Birliği ile Küçükkaymaklı'nın karşılaşacağı 20 Temmuz Stadı'nda olacak.

K-Pet 1'inci Ligi

Türk Ocağı Limasol (TOL) takımının şampiyonluğunu ilan ettiği K-Pet 1'inci Ligi'nde tüm karşılaşmalar 5 Nisan 2015, Pazar günü oynanacak.

Şampiyon TOL, Şampiyonluk Kupası'nı Gençlik Gücü ile yapacağı karşılaşma sonrasında düzenlenecek törenle alacak ve şampiyonluk kutlamaları yapılacak.

K-Pet 2'nci Ligi

Haftaya en yakın takipçileri Baf Ülkü Yurdu ve Karşıyaka'nın 11 puan önünde giren lider Girne Halk Evi'nin (GHE) galip gelmesi halinde şampiyon olacağı K-Pet 2'nci Ligi'nde 6 maç 5 Nisan 2015, Pazar günü oynanıyor.

Lider GHE'nin Türkmenköy'ü konuk edeceği K-Pet 2'nci Ligi'nde sadece Çanakkale – Karşıyaka karşılaşması 4 Nisan 2015, Cumartesi günü oynanacak.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 2014 – 2015 Futbol Sezonu 23'üncü hafta programı şöyle:

4 Nisan 2015, Cumartesi

K-Pet Süper Lig'de

Atatürk Stadı'nda Yenicami – Mağusa T.G.

Yakup Özorun Stadı'nda B.Bağcıl - Gönyeli

Cumhuriyet Stadı'nda L.Gençlerbirliği – Yeniboğaziçi

20 Temmuz Stadı'nda Doğan T.B. – Küçükkaymaklı

16 Ağustos Stadı'nda Lefke – Mormenekşe

Cihangir Stadı'nda Cihangir – Serdarlı

K-Pet 2'nci Lig'de

Muharrem Döveç Stadı'nda Çanakkale – Karşıyaka

5 Nisan 2015, Pazar

K-Pet Süper Lig'de

Atatürk Stadı'nda Çetinkaya – Lapta

K-Pet 1'inci Lig'de

Dr. Fazıl Küçük Stadı'nda Dumlupınar – Düzkaya

Özgürlük Stadı'nda Akıncılar – Hamitköy

20 Temmuz Stadı'nda Türk Ocağı L. – Gençlik Gücü

Göçmenköy Stadı'nda Göçmenköy – Binatlı

Fikri Karayel Stadı'nda Yalova – Görneç

Erdal Barut Stadı'nda Esentepe – Değirmenlik

Bilal İyigün Stadı'nda Denizli – Geçitkale

K-Pet 2'nci Lig'de

Nihat Balcıer Stadı'nda Girne H.E. – Türkmenköy

Hasan Bardakko Stadı'nda Vadili – Ozanköy

Dr. Ali Özsoy Stadı'nda Tatlısu – Baf Ü.Y.

Gaziköy Sahası'nda Gaziköy – Akova

Muharrem Döveç Stadı'nda Maraş – Dipkarpaz

Gönyeli Stadı'nda Ortaköy – Doğancı

Not: A takım karşılaşmaları saat 15:30'da, A2 takım karşılaşmaları 13:00'de başlayacaktır.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer SPOR Haberleri