Nicosia Motors Tenis Ligi 1. Hafta karşılaşmaları tamamlandı

loading
19 Eylül, Cumartesi
£

9.76

8.95

$

7.56

Nicosia Motors Tenis Ligi 1. Hafta karşılaşmaları tamamlandı

Nicosia Motors Tenis Ligi 1. Hafta karşılaşmaları tamamlandı

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü ile Doğu Akdeniz Üniversitesi arasındaki maçı Mustafa Zorba'nın kadroda olmaması ve Şevki Oksuzogulları 'nın sakatlığının tam iyileşmemesinden dolayı Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü rahat kazandı.

A- A A+

Lefkoşa Şehir Kulübü, Girne Amerikan Üniversitesi arasında oynan maç günün en çekişmeli maçı oldu . Maç 4-4 berabere oldu ve son karışık çiftler maçına kaldı. Günün son maçında gülek taraf Süper tie-break setinde 10-5 lik üstünlük sağlayan Girne Amarikan Üniversitesi oldu. Deplasmanda çok değerli 2 puanın sahibi oldu.

Gönyeli Tenis Kulübü evinde ligin yeni ekibi Pakan Tenis Akademiyi ağırladı ve 9-0'lik rahat bir galibiyet alıp ligin ilk haftasında averajla liderlik koltuğuna oturdu.

Bugün oynan maçlarda alınan sonuçlar aşşağıdaki gibidir.

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ 6 - 3 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Tek Erkekler

SehanSeyh-Ege Altunay 6-0 6-0

Martin Gregus - Yusuf Gokbayrak 6-2 6-0

PatrickJancovic - Rasim Ulker 6-1 6-1

Tek Bayanlar

Zehra Imren - Melis Mevlit 7-5 6-2

Sona Priscakova - Ecem Acikel 4-6 6-3 6-1

Çift Erkekler

YarkinKuloglu / Martin Gregus - SehanSeyh / Yusuf Gokbayrak 6-2 6-2

Rasim Ulker / SevkiOksuzogullari -  Mehmet Sonat / Patrik Jancovic 6-4 6-3

Çift Bayanlar

Selin Ozgur + Fatma Kayol - Zehra Imren + Meryem Birkan 4-6 6-0 10-5

KarışıkÇiftler

Mehmet Sonat + Sona Priscakova - Sevki Oksuzogullari + Fatma Kayol 6-1 7-6

LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ 4 - 5 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Tek Erkekler

Remzi Hıdıroğlu-Abdelrahman Al Birtar 5-7 /6-4  / 6-1

Florin Sorodoc-AhmedChaudharyMohammed 6-4  6-2

Derin Samioğlu-Kemal Türker 6-4/ 4-6 / 7-6(10-8)

Tek Bayanlar

ŞaraBoranhan-OksanaPoddubnaya 0-6 / 1-6

İzem Civisilli-Azra Yalkıç 2-6 / 0-6

Çift Erkekler

Remzi Hıdıroğlu / Barış Örek - Ahmed C. Mohammed /Abdelrahman Al Bitar 3-6  / 3-6

Derin Samioğlu / Florin Sorodoc - Kemal Türker / Can Taşer 4-6 / 6-2 10-8

Çift Kadınlar

ŞaraBoranhan / İpek Civisilli - Azra Yalkıç / Sevim Akbaş 2-6 / 0-6

Karışık Çiftler

Barış Örek / İzem Civisilli - Can Taşer /OksanaPoddubnaya 2-6/6-2 /5-10

GÖNYELİ TENİS KULÜBÜ 9‐0 PAKAN TENİS KULÜBÜ DERNEĞİ

Tek Erkekler

Zeki Esendağ-Murat Yiğit 6-2/6-0

İbrahim Ağun- NursesIrgare6-6/7-6(7-3)

Berkecan Ekinci - Özel Pakan 6-1/6-0

Çift Erkekler

Berkecan Ekinci / Kaan Arkın - Özel Pakan / NursesIrgare6-3/6-1

Cemre Yeşil / Zeki Esendağlı6-0/6-0 (Hükmen)

Tek Kadınlar

Elçin Özbilen- Ayşen Şah 6-1/6-2

Ilgın Minel Yiğit -Suzan Pakan6-0 / 6-3

Çift Kadınlar

Ilgın M.Yiğit / Elçin Özbilen - Suzan Pakan / Ayşen Şah 7-5/6-2

Karışık Çiftler

İbrahim Ağun / Ceren Yılmaz  - Murat Yiğit / Çilem Nalbant 6-0/6-1

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer SPOR Haberleri