Bekirpaşa Lisesi’nden Zonguldak Kömürspor’a: Berk Candaş Maraş profesyonel sözleşme imzaladı
![Bekirpaşa Lisesi’nden Zonguldak Kömürspor’a: Berk Candaş Maraş profesyonel sözleşme imzaladı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v22_1707731439.jpg)
Geçtiğimiz dönem Bekirpaşa Lisesi’nde eğitim gören Berk Candaş Maraş, Zonguldak Kömürspor’da kariyerinin ilk profesyonel sözleşmesine imza attı.
![Bekirpaşa Lisesi’nden Zonguldak Kömürspor’a: Berk Candaş Maraş profesyonel sözleşme imzaladı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v22_1707731439.jpg)
Geçtiğimiz dönem Bekirpaşa Lisesi’nde eğitim gören 17 yaşındaki Berk Candaş Maraş, Zonguldak Kömürspor’da kariyerinin ilk profesyonel sözleşmesine imza attı. İmza törenine Zonguldak Kömürspor Kulübü Başkanı Hakan Hürfikir ve Berk Candaş Maraş’ın ailesi katıldı.
Kulüp, genç oyuncunun yetenekleri ve potansiyeli konusunda umutlu ve heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğunu açıkladı.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.