Darts Birinci Ligi keyif vermeye devam ediyor
![Darts Birinci Ligi keyif vermeye devam ediyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2dartss_1709045581.jpg)
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu takımsal Darts Birinci Ligi keyif vermeye devam ediyor.
![Darts Birinci Ligi keyif vermeye devam ediyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2dartss_1709045581.jpg)
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonunun düzenlemiş olduğu takımsal darts liglerine önceki akşam yapılan 11. Hafta Süper lig karşılaşmalarıyla devam edildi.
Ligin zirvesindeki Minareliköy Spor Kulübü bu haftayı da kayıpsız kapatarak liderlikteki yerini korurken en yakın takipçisi Gönyeli Darts Birliği ise konuk olduğu Diamond Child Darts Derneği’ni farklı yenerek zirve yarışındaki iddiasını korudu.
Ligin ilk yarısında umduğunu bulamayan ve ikinci yarıda renklerine bağladığı yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren Lefkoşa Darts Birliği, konuk oldukları zorlu Beyarmudu Belediyesi deplasmanından 8-8 berabere ayrılarak ilk puanlarını aldılar.
Gecede alınan sonuçlar ve oluşan puan tablosu şöyle;
Güzelyurt Darts Birliği: 4 - Cihangir Av. Atıcılık Birliği:12
Beyarmudu Belediyesi: 8 - Lefkoşa Darts Birliği: 8
Diamond Child Darts Derneği: 1 - Gönyeli Darts Birliği: 15
Cihangir Spor Klubü: 5 - Minareliköy Spor Klubü: 11
Gönyeli Spor Klubü:13 - Gönyeli Av. Atıcılık Klubü: 3
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.