×
banner
banner
banner
Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT
banner
Yıltan Taşçı ve Adamos Katsantonis'in yeni albümü 'Seri görüşmeler' çıktı

Yıltan Taşçı ve Adamos Katsantonis'in yeni albümü 'Seri görüşmeler' çıktı

Giriş Tarihi: 25/08/2019
11:56
Yıltan Taşçı ve Adamos Katsantonis'in yeni albümü 'Seri görüşmeler' çıktı
On beş yıldır birlikte müzik yapan Kıbrıslıtürk Müzisyen Yıltan Taşçı ile Kıbrıslırum Müzisyen Adamos Katsantonis'in altıncı müzik albümü " Seri Görüşmeler " çıktı.
Single bir çalışma olan albümdeki "Seri Görüşmeler " şarkısının sözleri Gerasimos Apostolatos'a ait…

Adamos Katsantonis'in kompozisyon ve orkestrasyonunu yaptığı şarkıda gitaryla SOS grubunun değerli elemanı Kamil Atik ve güçlü ses İbrahim Şevki de albüme katkıda bulundular.

Taşçı ve Katsantonis, yeni şarkılarıyla ilgili olarak: " Elli yıldır sürüp giden görüşmelerle dalga geçiyoruz yeni şarkımızda.Umarız müzik severler beğenirler." dediler.

Geçmişte " Aynı Gökyüzü Altında ( 2004 ) , Kıbrıs'ta Barışı Engelleyemezsiniz ( 2005 ), Gara Kapı ( 2006 ), Cyprus Tradational Songs - Kıbrıs'ın Geleneksel Şarkıları ( 2007 ), Anthology - 10 years in the same course ( 2014 ) " albümleri yayınlanan Taşçı ve Katsantonis, sadece iki yüz elli adet basılan " Seri Görüşmeler" albümünün satışının yapılmayacağını belirttiler.

banner
banner
banner
banner
DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.