×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ADLİ HABERLER
banner
Evdeki misafirin parasını ve aracını çalıp kaçtı, yakalandı

Evdeki misafirin parasını ve aracını çalıp kaçtı, yakalandı

Giriş Tarihi: 25/06/2019
07:30
Evdeki misafirin parasını ve aracını çalıp kaçtı, yakalandı
Mağusa'da evinde kalan amcasının oğluna ait cüzdanı çalıp aracı izinsiz alarak kaçtıktan sonra İskele'de tespit edilerek tutuklanan Bircan Şahin mahkemeye çıkarıldı.
Kıbrıs Postası - Nadire BAHADİ

Mağusa'da 22 Haziran 2019 tarihinde kendi evinde kalan amcasının oğlu Osman Şahin'e ait cüzdanı ve cüzdanın içindeki 300 Euro ile 750 TL'yi çalarak FH 807 plakalı aracı izinsiz alarak İskele'de tespit edilen Bircan Şahin tutuklandı. Zanlı Şahin "Sirkat" suçlaması ile dün Mağusa Kaza Mahkemesi'nde yargıç karşısına çıkarılan Bircan hakkında 2 gün tutukluluk süresi temin edildi.

420 TL KAYIP

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Mehmet Emin Doğan mahkemede verdiği ifadesinde, zanlı Bircan Şahin'in 22 Haziran 2019 tarihinde kendi evinde misafir olarak bulunan ve amcasının oğlu olan Osman Şahin'in uyuduğu sırada cüzdanını ve içerisindeki 300 Euro ile 750 TL nakit parayı, kimlik kartını, ehliyeti ile kredi kartını ve FH 807 plakalı aracın anahtarını alarak kaçtığını açıkladı.

Zanlının 23 Haziran 2019 tarihinde İskele'de tespit edildiğini belirten Doğan, FH 807 plakalı araç ile 300 Euro ve 330 TL'nin zanlın tasarrufunda bulunarak emare alındığını açıkladı. Zanlının nakit paralardan bir miktarını harcadığı yönünde beyanda bulunduğunu belirten Doğan, zanlı hakkındaki soruşturmanın devam ettiğini belirterek Bircan Şahin'in 2 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ADLİ HABERLER HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.