KEVE Başkanlığı’na Stavros Stavru seçildi
![KEVE Başkanlığı’na Stavros Stavru seçildi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2rumbasn_1653290851.jpg)
Kıbrıs (Rum) Ticaret ve Sanayi Odası (KEVE) Başkanlığı’na Stavros Stavru’nun seçildiği bildirildi.
![KEVE Başkanlığı’na Stavros Stavru seçildi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2rumbasn_1653290851.jpg)
Alithia gazetesi, Kıbrıs (Rum) Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KEVE) 96’ncı Genel Kurulu’nun Güney Lefkoşa’da yapıldığını ve yönetim kurulu’nun da Zinonas Apostolos, Kostas Zorbas, Avgustinos Papathomas, Kostas Galatariotis ve Andreas Dimitriadis’ten oluştuğunu yazdı.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.