×
banner
banner
banner
Ana Sayfa İSKELE
banner
Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi unutulmadı: Tekerlekli sandalye bağışlandı

Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi unutulmadı: Tekerlekli sandalye bağışlandı

Giriş Tarihi: 16/08/2019
16:30
Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi unutulmadı: Tekerlekli sandalye bağışlandı
İskele'ye bağlı Sınırüstü köyünde bulunan Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi'ne ziyaret gerçekleştirildi.
İskele'ye bağlı Sınırüstü köyünde bulunan Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi'ne ziyaret gerçekleştirildi, tekerlekli sandalye bağışlandı. Konuyla ilgili Kıbrıs Postası'na konuşan KKTC Bavyera Fahri Kültür Ateşesi Turgay Hilmi, Yaşlı Bakım Evi'nin durumunun içler acısı halde olduğunu, tedavi olmayı bekleyen hasta yaşlılar olduğunu anlattı.

Kıbrıs Postası Direktörü Polat Alper ile KKTC Bavyera Fahri Kültür Ateşesi Turgay Hilmi, İskele'ye bağlı Sınırüstü köyünde bulunan Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret vesilesi ile Yaşlı Bakım Evi'nin Kurucusu ve Başkanı Melek Doğal ile bir araya gelinerek, bilgi alışverişinde bulunuldu. Yaşlılara tekerlekli sandalye bağışlandı.

HİLMİ: "DURUM İÇLER ACISI, ORAYA HİÇBİR KATKI YAPILMIYOR"

Konuyla ilgili Kıbrıs Postası'na konuşan Turgay Hilmi, Halk Vakfı Yaşlı Bakım Evi'nin durumunun içler acısı halde olduğunu işaret etti.

Tedavi olmayı bekleyen hasta yaşlılar olduğunu dile getiren Hilmi, "Oraya hiçbir katkı yapılmıyor. Biz 3 tane tekerlekli sandalye hediye ettik. Ayrıca maddi katkı da yaptık" ifadelerini kullandı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER İSKELE HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.