45. Güzelyurt Portakal Festivali sona erdi
![45. Güzelyurt Portakal Festivali sona erdi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v245gzelyurtportakalfestivali_1688389866.jpg)
Geleneksel olarak düzenlenen 45. Güzelyurt Portakal Festivali dün akşam sona erdi.
![45. Güzelyurt Portakal Festivali sona erdi](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v245gzelyurtportakalfestivali_1688389866.jpg)
45. Güzelyurt Portakal Festivali çocuklara ve gençlere yönelik düzenlenen etkinliklerle dün akşam sona erdi. Festival parkında saat 18.00'de başlayan etkinlikte ücretsiz yiyecek ve içecek ve yüz boyama stantları oluşturuldu.
Şenlikte dondurma, patlamış mısır, pamuk şekeri, kek, meyve suyu ve su istasyonları kurularak, çocuklara ücretsiz dağıtıldı.
Etkinlik süresince tahta bacaklar, animasyon gösterileri ve dans şovlar yer aldı.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.