×
banner
banner
banner
banner
Thalassaemia Derneği'nden kan bağışı çağrısı

Thalassaemia Derneği'nden kan bağışı çağrısı

Giriş Tarihi: 29/05/2019
12:41
Thalassaemia Derneği'nden kan bağışı çağrısı
Thalassaemia Derneği, ramazan nedeniyle bağışların azalmasının tedavileri aksattığına işaret ederek, kan bağışı yapılması çağrısında bulundu.
Thalassaemia Derneği Başkanı Ahmet Varoğlu yaptığı açıklamada, ramazan ayı sebebiyle kan bağışlarında gözle görülür bir azalma ve Kan Bankasındaki stoklarda ciddi bir düşüş olduğundan, kan ihtiyacı olan hastalar ile thalassaemialıların kan bulmakta güçlük çektiklerini vurguladı.

Kan ihtiyacının acil olduğunu vurgulayan Varoğlu, "Bu önemli görevi böylesi bir dönemde gerçekleştirmenin de huzurunu yaşarken aynı zamanda kan vermenin kendi sağlığınıza da faydası olduğunu hatırlatmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER TOPLUM HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.