Girne’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaya araba çarptı!
![Girne’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaya araba çarptı!](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/i/ik/ikazas_1619336292.jpg)
Girne’de dün meydana gelen trafik kazasında, karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir yayaya araba çarptı. Kazada yaralanan yaya Mustafa Kadir Çelik kaldırıldığı Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu oldu.
![Girne’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaya araba çarptı!](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/i/ik/ikazas_1619336292.jpg)
Girne’de Beşparmaklar Caddesi üzerinde, dün saat 19.20 sıralarında, Mehmet Ali Özkan (E-46) yönetimindeki NZ 307 plakalı vito araç ile doğu istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu o esnada cadde üzerinde güney istikametinden kuzey istikametine doğru yaya olarak yürüyen Mustafa Kadir Çelik (E-20)’e çarptı.
Kaza sonucu yaralanan yaya Mustafa Kadir Çelik kaldırıldığı Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu oldu.
Polisin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.