Lefkoşa’da kaza: Alkollü sürücü bir işyerinin balkonuna ve sütununa çarptı
![Lefkoşa’da kaza: Alkollü sürücü bir işyerinin balkonuna ve sütununa çarptı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2trafikkazas_1634454323.jpg)
Lefkoşa’da dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında direksiyon hakimiyetini kaybeden alkollü araç sürücüsü bir işyerinin balkonuna ve sütununa çarptı.
![Lefkoşa’da kaza: Alkollü sürücü bir işyerinin balkonuna ve sütununa çarptı](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2trafikkazas_1634454323.jpg)
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün saat 18.30 sıralarında, Lefkoşa’da Osman Örek Caddesi üzerinde, Michail Timothis (E-39) 240 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki KLY 378 plakalı araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada Metehan Çemberi’ne geldiğinde, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek bir işyerinin balkonuna ve sütununa çarptı.
Kaza sonucu yaralanan olmadı. Soruşturma devam ediyor.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.