Kayıp şahıs aranıyor
![Kayıp şahıs aranıyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2ablon6-e7_1705826430.jpg)
Gazimağusa sakini olan 32 yaşındaki Ümit Aytop aranıyor.
![Kayıp şahıs aranıyor](https://www.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2ablon6-e7_1705826430.jpg)
Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 20 Ocak tarihinde Polise verilen bilgide; Gazimağusa’da sakin Ümit Aytop (E-32)’un 19 Ocak saat 07:00 sıralarında, kalmakta olduğu ikametgahtan ayrıldığı, halen geri dönmemidiği ve kendisine ulaşılamadığı bildirildi.
Bahse konu şahıs aranmakta olup, polisin soruşturması devam ediyor.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.