×
banner
banner
banner
banner
Polis, Dipkarpaz'da yola inen eşekler konusunda uyarıda bulundu

Polis, Dipkarpaz'da yola inen eşekler konusunda uyarıda bulundu

Giriş Tarihi: 20/12/2018
10:11
Polis, Dipkarpaz'da yola inen eşekler konusunda uyarıda bulundu
Günlerdir Dipkarpaz bölgesinde etkili olan yoğun yağışlar nedeniyle çamur altında kalan tarlalardan kaçan eşekler yola çıkmaya başladı…
Yoğun yağışların da etkisiyle çamura dönen tarlaları terk eden yaban eşekleri yollara çıkmaya başladı. Eşeklerin yollarda bulunması nedeniyle Polis Genel Müdürlüğü'nden uyarı geldi.

Polis Genel Müdürlüğü, yollarda istenmeyen kazaların gerçekleşmemesi için sürücüleri uyardı.

Polis Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuru şu şekilde:

"Son günlerde Dipkarpaz Bölgesinde etkili olan yağışlar nedeniyle tarlalar su altında kalıp çamur olduğundan dolayı, bölgedeki yaşamını sürdüren yaban eşekleri yol kenarlarına inmekte ve sürücüler için özellikle geceleri tehlike arz etmektedirler. Bunun sonucu olarak da istenmeyen üzücü kazaların meydana gelmektedir.

Yeni Erenköy- Dipkarpaz – Zafer Burnu güzergâhı ile Kaleburnu –Dipkarpaz arasında kalan yolları kullanan sürücülerin, eşeklerin yola inme ihtimalini göz önünde bulundurarak yavaş ve dikkatli seyretmeleri önemle rica olunur."

banner
banner
banner
banner
DİĞER KARPAZ HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.