TMK, Haziran 2013 IGCSE, GCE AS ve A'Level sonuçları açıklandı!

loading
29 Mayıs, Cuma
£

8.41

7.57

$

6.82

TMK, Haziran 2013 IGCSE, GCE AS ve A'Level sonuçları açıklandı!

TMK, Haziran 2013 IGCSE, GCE AS ve A'Level sonuçları açıklandı!

Türk Maarif Koleji, Haziran 2013 IGCSE, GCE AS ve A'Level sonuçları açıklandı!

TMK, Haziran 2013 IGCSE, GCE AS ve A'Level sonuçları açıklandı!
banner
A- A A+

TÜRK MAARİF KOLEJİ HAZİRAN 2013 IGCSE, GCE AS VE A'LEVEL SONUÇLARI

IGCSE SONUÇLARI

4TU0 :International GCSE Award:TURKISH

ZEYNEP

AKI

A*

HUSEYIN

AKYIL

A*

GUNAY

ARCAN

A*

HASAN

ARSANLI

A*

KAGAN

AVCI

A*

ERCEM

BAFLIGIL

A*

ELIZABETH

BESHIR

A*

SUDE

BESIM

A*

GUL

BICAK

A*

AHMED NAZIM

CANATAN

A*

SEVIM

CELEBI

A*

CIGDEM

CELIKER

A*

OGULCAN SULEYMAN

CELIKER

A*

EYLUL

CEYLAN

A*

SERAL

CUVALCIOGLU

A*

HAVVA

DURUST

A*

MERT

ECEVIT

A*

MELIS

EMEL

A*

BAHAR

EMIRZADE

A*

NERMIN

ENER

A*

ADA

ETKIN

A*

DIDEM

GOKCEBEL

A*

GUNSEL

GOKSOYLU

A*

SAVAS

GUR

A*

EDA

GURSEL

A*

UZEL

HAKVERDI

A*

MURAT

HARPER

A*

KUBRA

HARUTOGLU

A*

DALGA

HASMETOGLU

A*

ISVE

HASOGLU

A*

TULIN

HIKMET

A*

ESIN NISA

HIZ

A*

HUSEYIN

HOCA

A*

NACIYE

HOCANIN

A*

MERT

KARAKAYA

A*

TUGDEM

KARAMUSTAFA

A*

NAZIFE

KASAPOGLU

A*

MUCESSEM

KEKLIK

A*

ASLI

KIRMIZI

A*

EMRE

KOCAK

A*

AHMET

KUCUKUNCULAR

A*

STANISLAV

KURAL

A*

CEMRE

MALEK

A*

DENIZ

MIRALAY

A*

MUSTAFA

OZBILGEHAN

A*

FIKRET CAN

OZENLI

A*

MUSTAFA

OZKAYNAK

A*

TAYLAN

OZONCU

A*

DOGUKAN

PASA

A*

ESIM

PIRHAN

A*

SEVGUL

SONMEYEN

A*

ECE

TOPAL

A*

ERAL

TUNAKAN

A*

BENGI

ULUCASOY

A*

LADEN

UYAROGLU

A*

LACIN

YAGIZ

A*

IREM

ABRAS

A

BAHIRE

AKMANDOR

A

HALIL

AKSOY

A

AYTEN

ALTUGAN

A

TOLGA

BACAVUZ

A

IPEK

BAYKAN

A

CEM NATHAN JAMES

BENSTEAD

A

SAMI

BENSTEAD

A

CAGRI

BIRKIN

A

NESRIN

CAMBAZ

A

CEMRE

CELIK

A

MERT

CELIK

A

NEZIRE

CINARLI

A

DILAYLA

DELICEIRMAK

A

DAMLA

EFENDI

A

BERNA NEVSU

EREM

A

NURIYE

GULAKDENIZLI

A

ZELIN

GUNALP

A

ALARA

HAMZAOGULLARI

A

CIGSEM

HEPER

A

MEHMET

HOCANIN

A

ESEN

KANA

A

DILA

KARAKIS

A

MEHMET

KARLITAS

A

HALIDE

KEREM

A

ERDOGAN

KERVANLI

A

BERKE

KIRCALI

A

BAHIRE

MANIGA

A

DIREN

MUHTAROGLU

A

OZDE

ONAR

A

GIZEM

OZNACAR

A

EGE

PASTIRMACIOGLU

A

ASYA

PEYNIRCI

A

CEVDET BIRAY

PINAR

A

BERKEM

PLAKA

A

ZIVER

RUSTEMOGLU

A

EMEL

SALDAM

A

CAGIN

SEHIT

A

MELIN

SERDARLILI

A

SONAT

SERGEC

A

VEDAT

SOYKUT

A

YANGIN

TERTEMIZ

A

OSMAN

TUGSAL

A

HAKAN

TURAN

A

BILGE

TURKSEVEN

A

MEHMET ALI

UGURLU

A

SALIH ERHAN

UZUN

A

HAVVA

ZEYBEK

A

SHANEL MELEK

ZORLU

A

MERTEL

ALER

B

BULENT

ARKUT

B

OSMAN ERSOY

BAKAL

B

ZEKI

BESIM

B

NILSU

BIRSEN

B

BAHAR

CANGA

B

ADVIYE

DERMUS

B

HALIL ERSEV

GOKCEK

B

EROL

GURESCIOGLU

B

CEM

HACIVELI

B

BERKE

OZDIL

B

ESMEN

TOPKAYALI

B

OGUZHAN

GUL

C

SAMI

IMRALI

C

NEJLA

MACILA

C

HASAN TANAY

YUCETURK

C



4MA0 :International GCSE Award:MATHEMATICS A

SEVILEN

AKGUR

A*

ZEYNEP

AKI

A*

CANSIN

AKYIGIT

A*

HUSEYIN

AKYIL

A*

KURSAD BERK

ALKAN

A*

MEHMET

ALTAY

A*

GUNAY

ARCAN

A*

ASLI

ARIFOGLU

A*

HASAN

ARSANLI

A*

NUR GUNES

ARSLAN

A*

MEHMET

ATAKOL

A*

HURI

ATIKER

A*

KAGAN

AVCI

A*

RASUDANA

BAGIRZADE

A*

KANSU

BANKEROGLU

A*

ISMAIL

BARBAROS

A*

SUDE

BESIM

A*

GUL

BICAK

A*

AYBUKE

CABILAR

A*

AHMET

CAKMAK

A*

AHMED NAZIM

CANATAN

A*

BAHAR

CANGA

A*

SEVIM

CELEBI

A*

MERT

CELIK

A*

MERAL

CELIKAG

A*

OGULCAN SULEYMAN

CELIKER

A*

EYSAN

CETINSOY

A*

EYLUL

CEYLAN

A*

BERKE

CIDAM

A*

SULEY

COBANOGLU

A*

SOYLEM

COLI

A*

ILDEN

DAVULCU

A*

DILARA

DENIZER

A*

MERYEM

DORMEN

A*

HAVVA

DURUST

A*

MERT

ECEVIT

A*

NERMIN

ENER

A*

PINAR

FERGAR

A*

MEHMET

FIRTINAER

A*

ONUR

GILANLIOGULLARI

A*

DIDEM

GOKCEBEL

A*

GUNSEL

GOKSOYLU

A*

ZEHRA

GURBUZ

A*

UZEL

HAKVERDI

A*

ALARA

HAMZAOGULLARI

A*

DALGA

HASMETOGLU

A*

ISVE

HASOGLU

A*

CIGSEM

HEPER

A*

ATAHAN

HIZAL

A*

CEM

HURAY

A*

CENK

KAFAOGLU

A*

MERT

KARAKAYA

A*

TUGDEM

KARAMUSTAFA

A*

UMUR HUSEYIN

KARAOGLU

A*

NAZIFE

KASAPOGLU

A*

ASLI

KIRMIZI

A*

EMRE

KOCAK

A*

TUTKU

KOLCU

A*

AHMET

KUCUKUNCULAR

A*

CEMRE

MALEK

A*

MEHMET

MALEK

A*

SULEYMAN

MANISOY

A*

NADIR

MARGILI

A*

MELISA

MENTESOGULLARI

A*

BUSE

MIS

A*

DIREN

MUHTAROGLU

A*

MERAL

OKSUZ

A*

DILARA

OLGACER

A*

OZDE

ONAR

A*

MUSTAFA

OZBILGEHAN

A*

BERKE

OZDIL

A*

FIKRET CAN

OZENLI

A*

RUYA

OZKAYA

A*

MUSTAFA

OZKAYNAK

A*

TAYLAN

OZONCU

A*

DOGUKAN

PASA

A*

EGE

PASTIRMACIOGLU

A*

ASYA

PEYNIRCI

A*

CEVDET BIRAY

PINAR

A*

ESIM

PIRHAN

A*

BERKEM

PLAKA

A*

RAHME

SAFAKLI

A*

HAZAL

SARICA

A*

CAGIN

SEHIT

A*

MELIS

SEHIT

A*

MELIN

SERDARLILI

A*

GUNEY

SONGUR

A*

VEDAT

SOYKUT

A*

ECE

TOPAL

A*

HAKAN

TURAN

A*

BILGE

TURKSEVEN

A*

GIZEM

UGUZ

A*

CIMEN

UMUT

A*

LADEN

UYAROGLU

A*

SALIH ERHAN

UZUN

A*

LACIN

YAGIZ

A*

HATICE

YIGITBAS

A*

BUSE

YURTTUTAN

A*

OZNER

ZAIFOGLU

A*

OYKU

ZAIMOGULLARI

A*

IREM

ABRAS

A

DIZEM

AKIF

A

HALIL

AKSOY

A

MERTEL

ALER

A

SENA YALIN

ALTINOK

A

AYTEN

ALTUGAN

A

ASUDE

ARIFOGLU

A

BULENT

ARKUT

A

MUSTAFA

ASIK

A

DILARA

AYKENT

A

TOLGA

BACAVUZ

A

AZIZ

BEKIROGLU

A

HUSEYIN

BEKTASOGLU

A

UGUR

BELET

A

SAMI

BENSTEAD

A

ZEHRA

BIYIKLI

A

MEHMET

CAMBAZ

A

NEZIRE

CINARLI

A

SERAL

CUVALCIOGLU

A

MEHMET SAMIL

DAGDELEN

A

ALP

DAVUTOGLU

A

ADVIYE

DERMUS

A

KADIRCAN

ERCAN

A

BERNA NEVSU

EREM

A

BERKE

ERSOY

A

CEMALIYE

GOKNUR

A

MEHMET

GUCLU

A

OGUZHAN

GUL

A

ATAKAN

GUNDEGER

A

ILKE

GUNEL

A

SAVAS

GUR

A

EDA

GURSEL

A

MURAT

HARPER

A

TULIN

HIKMET

A

SIMGE

HIZAL

A

NARIN MUMUS

HOCA

A

NACIYE

HOCANIN

A

MEHMET

KARLITAS

A

SEVINC

KARSILI

A

DUYGU

KASAPOGLU

A

SU

KAVUKLU

A

NISAN

KAYALI

A

HALIDE

KEREM

A

BILAY

KIZILCIK

A

TUGBERK

KOPCA

A

HASAN

KUREN

A

ULGEN

LAMBASUYUCU

A

NEJLA

MACILA

A

ELIFSU SIVEZAT

ORHON

A

BESTE

ORTAN

A

TEKIN BURAK

OSMANCIK

A

GIZEM

OYMACI

A

CEYHUN

OZALKIN

A

SEVDIYE

OZLUTAS

A

GIZEM

OZNACAR

A

CEMAL EKIN

OZTURAN

A

SERGEN

SAPMAZ

A

MERCAN SAYAR

SARABI

A

ALIM

TATAR

A

SONER

TEHELCIOGLU

A

YANGIN

TERTEMIZ

A

SALIH

TOKSOZ

A

OSMAN

TUGSAL

A

MEHMET ALI

UGURLU

A

YASKAN

UGURLU

A

BENGI

ULUCASOY

A

ELIZ

UYANIR

A

TURGUT

YAYLALI

A

BARTU

YURDAY

A

IREM NUR

AKSINER

B

MUSTAFA

AKTAS

B

DENIZ

ALPLER

B

MEHMET

APAYDIN

B

OSMAN ERCAN

ASMACI

B

OSMAN ERSOY

BAKAL

B

OZAY

BARUTCU

B

IPEK

BAYKAN

B

ELIZABETH

BESHIR

B

CAGRI

BIRKIN

B

HASAN

CIYASLIOGLU

B

BERK

COMUNOGLU

B

EZGI

DAGLI

B

DILAYLA

DELICEIRMAK

B

ADA

ETKIN

B

DERVIS

FETHI

B

FIRAT

GARANTI

B

KUBRA

HARUTOGLU

B

ESIN NISA

HIZ

B

SAMI

IMRALI

B

ERDOGAN

KERVANLI

B

DENIZ

MIRALAY

B

TOLGA SERMET

OZKUM

B

ASYA

OZTUMEN

B

TUGE

SABANCI

B

ALIM

SANCAR

B

SONAT

SERGEC

B

ASYA

SINE

B

SENGUL

SONMEZ

B

NEVVAR

SOZUDOGRU

B

MUNURCAN

TACOY

B

MELISA

TANOGLU

B

ONUR

TOKKAN

B

PAIGE

WRIGHT

B

ERKIN SEZGINOV

YUSEINOV

B

SHANEL MELEK

ZORLU

B

HUDA

CAMCIOGLU

C

YAREN

GULMEZ

C

MEHMET

HOCANIN

C

ESEN

KANA

C

CANDAN

MERT

C

CAN

OCANOGLU

C

PEMBE

OYTAM

C

TAHIR

OZAL

C

IZER

OZVURULMUS

C

GUNAY EZGI

OZYILDIZ

C

NAZLI

SEHKAR

C

BERFIN

SUREC

C

GIZEM

TASOGLU

C

LADEN

TAYFUN

C

DERVIS

YANKUTAN

C

SELINA

YAYKUR

C

HASAN TANAY

YUCETURK

C



4BI0 :International GCSE Award:BIOLOGY

CANSIN

AKYIGIT

A*

MEHMET

ATAKOL

A*

HURI

ATIKER

A*

KANSU

BANKEROGLU

A*

AYBUKE

CABILAR

A*

EYSAN

CETINSOY

A*

SULEY

COBANOGLU

A*

SOYLEM

COLI

A*

KADIRCAN

ERCAN

A*

YENAL

ESENEL

A*

TUGCE

GUNERALP

A*

CEM

HURAY

A*

BUSE

KAYIMZADE

A*

ULGEN

LAMBASUYUCU

A*

MELISA

MENTESOGULLARI

A*

DILARA

OLGACER

A*

RUYA

OZKAYA

A*

RAHME

SAFAKLI

A*

MELIS

SEHIT

A*

OYKU

ZAIMOGULLARI

A*

DIZEM

AKIF

A

KURSAD BERK

ALKAN

A

MEHMET

ALTAY

A

NUR GUNES

ARSLAN

A

ISMAIL

BARBAROS

A

ZEHRA

BIYIKLI

A

MEHMET SAMIL

DAGDELEN

A

MERYEM

DORMEN

A

PINAR

FERGAR

A

ZEHRA

GURBUZ

A

ATAHAN

HIZAL

A

TUTKU

KOLCU

A

NADIR

MARGILI

A

BUSE

MIS

A

GIZEM

OYMACI

A

MERCAN SAYAR

SARABI

A

SONER

TEHELCIOGLU

A

ERKUT

TOKAY

A

ONUR

TOKKAN

A

SALIH

TOKSOZ

A

YASKAN

UGURLU

A

SEVILEN

AKGUR

B

SENA YALIN

ALTINOK

B

OSMAN ERCAN

ASMACI

B

DILARA

DENIZER

B

HAVVA

DURUST

B

BERKE

ERSOY

B

ONUR

GILANLIOGULLARI

B

ATAKAN

GUNDEGER

B

CENK

KAFAOGLU

B

TEKIN BURAK

OSMANCIK

B

TURGUT

YAYLALI

B

HALIL

AKSOY

C

MUSTAFA

ASIK

C

AZIZ

BEKIROGLU

C

AHMET

CAKMAK

C

ADA

ETKIN

C

NISAN

KAYALI

C

MEHMET

MALEK

C

BESTE

ORTAN

C

SENGUL

SONMEZ

C

MELISA

TANOGLU

C

OZNER

ZAIFOGLU

C



2PS01:GCSE Award:PSYCHOLOGY

ALIM

SANCAR

A

EZGI

DAGLI

B

MERYEM

DORMEN

B

MELISA

MENTESOGULLARI

B

BUSE

MIS

B

DILARA

OLGACER

B

SENGUL

SONMEZ

B

OYKU

ZAIMOGULLARI

B

ILDEN

DAVULCU

C

ZEHRA

GURBUZ

C

NADIR

MARGILI

C

GIZEM

TASOGLU

C






4CH0 :International GCSE Award:CHEMISTRY

CANSIN

AKYIGIT

A*

MEHMET

ATAKOL

A*

KANSU

BANKEROGLU

A*

ISMAIL

BARBAROS

A*

EYSAN

CETINSOY

A*

SULEY

COBANOGLU

A*

YENAL

ESENEL

A*

CEM

HURAY

A*

RUYA

OZKAYA

A*

OYKU

ZAIMOGULLARI

A*

MEHMET

ALTAY

A

NUR GUNES

ARSLAN

A

HURI

ATIKER

A

ZEHRA

BIYIKLI

A

AYBUKE

CABILAR

A

SOYLEM

COLI

A

MEHMET SAMIL

DAGDELEN

A

KADIRCAN

ERCAN

A

PINAR

FERGAR

A

ONUR

GILANLIOGULLARI

A

ATAHAN

HIZAL

A

CENK

KAFAOGLU

A

MELISA

MENTESOGULLARI

A

DILARA

OLGACER

A

ELIFSU SIVEZAT

ORHON

A

TEKIN BURAK

OSMANCIK

A

RAHME

SAFAKLI

A

MERCAN SAYAR

SARABI

A

SEVILEN

AKGUR

B

DIZEM

AKIF

B

KURSAD BERK

ALKAN

B

SENA YALIN

ALTINOK

B

ASLI

ARIFOGLU

B

AZIZ

BEKIROGLU

B

ILDEN

DAVULCU

B

MERYEM

DORMEN

B

MEHMET

FIRTINAER

B

ATAKAN

GUNDEGER

B

TUGCE

GUNERALP

B

ZEHRA

GURBUZ

B

BUSE

KAYIMZADE

B

TUTKU

KOLCU

B

ULGEN

LAMBASUYUCU

B

MEHMET

MALEK

B

NADIR

MARGILI

B

BUSE

MIS

B

GIZEM

OYMACI

B

MELIS

SEHIT

B

ONUR

TOKKAN

B

YASKAN

UGURLU

B

TURGUT

YAYLALI

B

HALIL

AKSOY

C

OSMAN ERCAN

ASMACI

C

ALP

DAVUTOGLU

C

DILARA

DENIZER

C

HAVVA

DURUST

C

BERKE

ERSOY

C

ADA

ETKIN

C

CEMALIYE

GOKNUR

C

DUYGU

KASAPOGLU

C

BESTE

ORTAN

C

CEYHUN

OZALKIN

C

ASYA

SINE

C

SENGUL

SONMEZ

C

SONER

TEHELCIOGLU

C

SALIH

TOKSOZ

C

BARTU

YURDAY

C

AHMET

CAKMAK

D



4EB0 :International GCSE Award:ENGLISH LANGUAGE B

MEHMET

ATAKOL

C

MERYEM

DORMEN

C

EFSANE

URETICI

C



4EC0 :International GCSE Award:ECONOMICS

YENAL

ESENEL

B

CEM

HURAY

B

MEHMET

ATAKOL

C

BERKE

CIDAM

C

UMUT

HIDIRER

C



4ES0 :International GCSE Award:ENGLISH AS A SECOND LANG.

BERKE

CIDAM

A

ILDEN

DAVULCU

A

CEM

HURAY

A

ILKUT

KUTLAR

A

UMAY

OZDIRENC

A

RUYA

OZKAYA

A

ALIM

SANCAR

A

FATMA

SEHITOGLU

A

IREM NUR

AKSINER

B

CANSIN

AKYIGIT

B

ALP

ALPTURK

B

GUNAY

ARCAN

B

NUR GUNES

ARSLAN

B

IBRAHIM

ATILLA

B

ERCEM

BAFLIGIL

B

CEMAL BARTU

BEKTAS

B

ELIZABETH

BESHIR

B

ZEHRA

BIYIKLI

B

SULEY

COBANOGLU

B

KADIRCAN

ERCAN

B

ADA

ETKIN

B

ATAKAN

GUNDEGER

B

EMRE

HATAY

B

CENK

KAFAOGLU

B

AHMET ERIS

KEBAPCIOGLU

B

ECE

KOSEOGLU

B

CAN

OCANOGLU

B

MUSTAFA

OZKAYNAK

B

NEZIHE BEGUM

OZKIRAN

B

SONER

TEHELCIOGLU

B

PAIGE

WRIGHT

B

SHANEL MELEK

ZORLU

B

HURI

ATIKER

C

RASUDANA

BAGIRZADE

C

ARDA

CILEKER

C

EZGI

DAGLI

C

PINAR

FERGAR

C

ZEHRA

GURBUZ

C

CEM

HACIVELI

C

TUTKU

KOLCU

C

DILARA

OLGACER

C

GIZEM

OYMACI

C

SENGUL

OZERIC

C

TOLGA SERMET

OZKUM

C

GUNAY EZGI

OZYILDIZ

C

MERCAN SAYAR

SARABI

C

ASYA

SINE

C

SALIH

TOKSOZ

C

EDA

TUNAY

C



4ET0 :International GCSE Award:ENGLISH LITERATURE

CAN

OCANOGLU

C




4FA0 :International GCSE Award:ART & DESIGN FINE ART

DIDEM

GOKCEBEL

C



4FR0 :International GCSE Award:FRENCH

DIZEM

AKIF

A*

KANSU

BANKEROGLU

B

ADA

ETKIN

C

MEHMET

GUCLU

C


4GE0 :International GCSE Award:GEOGRAPHY

DENIZ

TUNCEL

A*

GORKEM CIHAN

BAHRIYELI

B

UMUT

HIDIRER

B

MERAL

NAZLI

B

BORAN

SHENHUY

C





4GN0 :International GCSE Award:GERMAN

TAYLAN

OZONCU

A*

CANSIN

AKYIGIT

A

CEMRE

MALEK

A

NAZIFE

KASAPOGLU

B

BERKE

OZDIL

B

ONUR

TOKKAN

B

BAHAR

CANGA

C

NEZIRE

CINARLI

C

ASLI

KIRMIZI

C

LADEN

UYAROGLU

C



4IT0 :International GCSE Award:ICT

BERKE

CIDAM

C

CEM

HURAY

C

TEKIN BURAK

OSMANCIK

C






4PH0 :International GCSE Award:PHYSICS

MEHMET

ATAKOL

A*

EYSAN

CETINSOY

A*

SULEY

COBANOGLU

A*

SOYLEM

COLI

A*

CEM

HURAY

A*

OYKU

ZAIMOGULLARI

A*

SENA YALIN

ALTINOK

A

CANSIN

AKYIGIT

A

NUR GUNES

ARSLAN

A

KANSU

BANKEROGLU

A

ISMAIL

BARBAROS

A

SAMI

BENSTEAD

A

ZEHRA

BIYIKLI

A

AYBUKE

CABILAR

A

MEHMET SAMIL

DAGDELEN

A

YENAL

ESENEL

A

MEHMET

FIRTINAER

A

ONUR

GILANLIOGULLARI

A

TUGCE

GUNERALP

A

ZEHRA

GURBUZ

A

CENK

KAFAOGLU

A

UMUR HUSEYIN

KARAOGLU

A

ERKUT

TOKAY

A

ONUR

TOKKAN

A

SERKUT

ZORLU

A

SEVILEN

AKGUR

B

HALIL

AKSOY

B

KURSAD BERK

ALKAN

B

MEHMET

ALTAY

B

ASLI

ARIFOGLU

B

AZIZ

BEKIROGLU

B

AHMET

CAKMAK

B

BERKE

CIDAM

B

DILARA

DENIZER

B

BERKE

ERSOY

B

PINAR

FERGAR

B

ATAHAN

HIZAL

B

TUTKU

KOLCU

B

ULGEN

LAMBASUYUCU

B

MEHMET

MALEK

B

NADIR

MARGILI

B

MELISA

MENTESOGULLARI

B

BUSE

MIS

B

DILARA

OLGACER

B

ELIFSU SIVEZAT

ORHON

B

GIZEM

OYMACI

B

RAHME

SAFAKLI

B

MERCAN SAYAR

SARABI

B

MELIS

SEHIT

B

SONER

TEHELCIOGLU

B

TURGUT

YAYLALI

B

ILDEN

DAVULCU

C

ALP

DAVUTOGLU

C

HAVVA

DURUST

C

KADIRCAN

ERCAN

C

ADA

ETKIN

C

CEMALIYE

GOKNUR

C

MEHMET

GUCLU

C

ATAKAN

GUNDEGER

C

NISAN

KAYALI

C

BUSE

KAYIMZADE

C

TEKIN BURAK

OSMANCIK

C

ASYA

OZTUMEN

C

CEMAL EKIN

OZTURAN

C

MELISA

TANOGLU

C

EDA

TUNAY

C



5PS01:GCSE Unit:PSYCHOLOGY 1

EYLUL

CEYLAN

75/80 (a*)

ECE

TOPAL

69/80 (a)

EZGI

DAGLI

65/80 (a)

ILDEN

DAVULCU

63/80 (b)

ALIM

TATAR

61/80 (b)

SUDE

BESIM

59/80 (b)

ESIN NISA

HIZ

56/80 (b)

ADVIYE

DERMUS

53/80 (c)

OZDE

ONAR

53/80 (c)

LADEN

TAYFUN

52/80 (c)

BERNA NEVSU

EREM

49/80 (c)

MUNURCAN

TACOY

48/80 (c)








5PS02:GCSE Unit:PSYCHOLOGY 2

ALIM

SANCAR

93/120 (b)

DILARA

OLGACER

91/120 (b)

EZGI

DAGLI

81/120 (c)

ZEHRA

GURBUZ

81/120 (c)

MELISA

MENTESOGULLARI

81/120 (c)

BUSE

MIS

79/120 (c)

MERYEM

DORMEN

77/120 (c)

SENGUL

SONMEZ

75/120 (c)

OYKU

ZAIMOGULLARI

75/120 (c)

GIZEM

TASOGLU

73/120 (c)







GCE AS VE A'LEVEL SONUÇLARI


6BI01:GCE Unit:BIOLOGY 1

BORA

OZGUNALP

110/120 (a)

VOLKAN

NURDAL

106/120 (a)

MEHMET

CANATAN

98/120 (a)

NURTEN

OSMANLI

91/120 (b)

IREM NAZIYET

OZCAY

89/120 (b)

EDA

AKYUZ

86/120 (b)

GONENC

KILIC

86/120 (b)

AHMET

GURSEL

84/120 (b)

ECEM

ILGIN

84/120 (b)

IZEL

CAZIMOGLU

84/120 (b)

GIZEM

ONER

82/120 (c)

ALI CEVAT

KONAC

79/120 (c)

DEFNE

KAVRAN

79/120 (c)

BIRCE

HACISEVKI

77/120 (c)

GUNER

GORNECLI

74/120 (c)

MERIC

AVUNDUK

74/120 (c)

KEMAL

ALPTURK

72/120 (c)




6BI02:GCE Unit:BIOLOGY 2

GUZIDE

KOFALI

108/120 (a)

IREM NAZIYET

OZCAY

108/120 (a)

MERTAY

OZKURNAZ

102/120 (a)

ECEM

ILGIN

101/120 (a)

NURTEN

OSMANLI

101/120 (a)

BORA

OZGUNALP

94/120 (b)

ALIYE

BASAK

93/120 (b)

GONENC

KILIC

89/120 (b)

MEHMET

CANATAN

86/120 (b)

AHMET

GURSEL

86/120 (b)

VOLKAN

NURDAL

84/120 (b)

DOGAN

SUCUOGLU

84/120 (b)

IZEL

CAZIMOGLU

82/120 (c)

ALI CEVAT

KONAC

82/120 (c)

PEMBE

TOSUN

79/120 (c)

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

77/120 (c)

NILUFER

KERMAN

72/120 (c)



6BI04:GCE Unit:BIOLOGY 4

ALI MURAT

ELAGOZ

120/120 (a)

ELGIN

KORKMAZHAN

120/120 (a)

HASAN

KAYALAR

108/120 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

105/120 (a)

HAZAL

HASTURK

102/120 (a)

GUZIDE

KOFALI

99/120 (a)

OZDE

BESIM

96/120 (a)

ESRA

ILKERLI

96/120 (a)

MERTAY

OZKURNAZ

93/120 (b)

MEHMET

OGRETMENOGLU

87/120 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

84/120 (b)

KERIME

CAN

74/120 (c)



6BI05:GCE Unit:BIOLOGY 5

GUZIDE

KOFALI

120/120 (a)

ELGIN

KORKMAZHAN

114/120 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

110/120 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

104/120 (a)

BAHAR

OZBILGEHAN

102/120 (a)

MEHMET

OGRETMENOGLU

96/120 (a)

KERIME

CAN

90/120 (b)

HAZAL

HASTURK

88/120 (b)

OZDE

BESIM

86/120 (b)

MERTAY

OZKURNAZ

80/120 (c)





6BI07:GCE Unit:BIOLOGY 3 (INTERNATIONAL)

ECEM

ILGIN

51/60 (a)

VOLKAN

NURDAL

48/60 (a)

MEHMET

CANATAN

44/60 (b)

IZEL

CAZIMOGLU

44/60 (b)

CANSU

DEMIRBATIR

44/60 (b)

MEHMET

OGRETMENOGLU

44/60 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

44/60 (b)

EDA

AKYUZ

42/60 (b)

ILAYDA

KORTAY

40/60 (c)

GIZEM

ONER

40/60 (c)

IREM NAZIYET

OZCAY

40/60 (c)

GUNER

GORNECLI

38/60 (c)

DEFNE

KAVRAN

38/60 (c)

GONENC

KILIC

38/60 (c)

NURTEN

OSMANLI

38/60 (c)

PEMBE

TOSUN

36/60 (c)



6BI08:GCE Unit:BIOLOGY 6 (INTERNATIONAL)

ALI MURAT

ELAGOZ

53/60 (a)

GUZIDE

KOFALI

49/60 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

48/60 (a)

CEMALIYE

SEMMEDI

45/60 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

43/60 (b)

KERIME

CAN

42/60 (b)

HASAN

KAYALAR

42/60 (b)

ELGIN

KORKMAZHAN

42/60 (b)

MEHMET

OGRETMENOGLU

42/60 (b)

OZDE

BESIM

40/60 (c)

MERTAY

OZKURNAZ

37/60 (c)



6CH01:GCE Unit:CHEMISTRY 1

IREM NAZIYET

OZCAY

120/120 (a)

NURTEN

OSMANLI

108/120 (a)

RENGIN

AKCAN

106/120 (a)

TANYEL

ESENEL

103/120 (a)

IZEL

CAZIMOGLU

101/120 (a)

VOLKAN

NURDAL

101/120 (a)

ECEM

ILGIN

96/120 (a)

ALIYE

BASAK

94/120 (b)

GUNER

GORNECLI

91/120 (b)

ALI

SEVKETOGLU

91/120 (b)

ARDA

DENIZER

89/120 (b)

ALI CEVAT

KONAC

89/120 (b)

GONENC

KILIC

87/120 (b)

YENAY

ALTINTAS

86/120 (b)

OZCAN

KAHVECIOGLU

86/120 (b)

GIZEM

ONER

86/120 (b)

MERYEM

OZARIFOGLU

84/120 (b)

BORA

OZGUNALP

84/120 (b)

CIZEM

KUBILAY

82/120 (c)

EKIN

ZEKI

82/120 (c)

MUSTAFA

TEKMAN

79/120 (c)

DOGA TURAN

KUKRER

77/120 (c)

PEMBE

TOSUN

75/120 (c)

SERKUT

ZORLU

74/120 (c)

ALI

TUFAN

72/120 (c)



6CH02:GCE Unit:CHEMISTRY 2

IREM NAZIYET

OZCAY

103/120 (a)

KERIME

CAN

98/120 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

98/120 (a)

ECEM

ILGIN

91/120 (b)

RENGIN

AKCAN

87/120 (b)

TANYEL

ESENEL

87/120 (b)

YENAY

ALTINTAS

86/120 (b)

IZEL

CAZIMOGLU

84/120 (b)

VOLKAN

NURDAL

82/120 (c)

OZCAN

KAHVECIOGLU

81/120 (c)

OZDE

BESIM

79/120 (c)

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

79/120 (c)

NILUFER

KERMAN

74/120 (c)

SERKUT

ZORLU

72/120 (c)



6CH04:GCE Unit:CHEMISTRY 4

ELGIN

KORKMAZHAN

118/120 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

114/120 (a)

GUZIDE

KOFALI

106/120 (a)

MEHMET

OGRETMENOGLU

102/120 (a)

ARDA CAN

ERTAY

98/120 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

92/120 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

90/120 (b)

KERIME

CAN

88/120 (b)

HAZAL

HASTURK

82/120 (c)

MERTAY

OZKURNAZ

78/120 (c)

MUSTAFA

TEKMAN

78/120 (c)

DOGUKAN

BAYKAN

74/120 (c)

FERIDE

DALLI

72/120 (c)



6CH05:GCE Unit:CHEMISTRY 5

ELGIN

KORKMAZHAN

106/120 (a)

ARDA CAN

ERTAY

93/120 (b)

ALI MURAT

ELAGOZ

91/120 (b)

GUZIDE

KOFALI

87/120 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

84/120 (b)

KERIME

CAN

79/120 (c)



6CH07:GCE Unit:CHEMISTRY3(INTERNATIONAL)

IREM NAZIYET

OZCAY

60/60 (a)

RENGIN

AKCAN

57/60 (a)

YENAY

ALTINTAS

56/60 (a)

TANYEL

ESENEL

54/60 (a)

ECEM

ILGIN

54/60 (a)

VOLKAN

NURDAL

51/60 (a)

GONENC

KILIC

50/60 (a)

BORA

OZGUNALP

50/60 (a)

IZEL

CAZIMOGLU

48/60 (a)

NURTEN

OSMANLI

48/60 (a)

OZCAN

KAHVECIOGLU

47/60 (b)

SERKUT

ZORLU

45/60 (b)

AHMET

GURSEL

44/60 (b)

ALI CEVAT

KONAC

44/60 (b)

ALI

SEVKETOGLU

44/60 (b)

MEHMET

USTUNER

44/60 (b)

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

42/60 (b)

METE

MORRIS

42/60 (b)

OLTAR

AYTACOGLU

41/60 (c)

GUNER

GORNECLI

41/60 (c)

NILUFER

KERMAN

41/60 (c)

EKIN

ZEKI

41/60 (c)

KEMAL

ALPTURK

39/60 (c)

CEMRE

HAMOGLU

39/60 (c)

CIZEM

KUBILAY

38/60 (c)

ONDER

KONULOGLU

36/60 (c)

HASAN

MOLLA

36/60 (c)



6CH08:GCE Unit:CHEMISTRY6(INTERNATIONAL)

ELGIN

KORKMAZHAN

60/60 (a)

MEHMET

OGRETMENOGLU

58/60 (a)

BAHAR

OZBILGEHAN

56/60 (a)

ARDA CAN

ERTAY

54/60 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

52/60 (a)

GUZIDE

KOFALI

52/60 (a)

FERIDE

DALLI

50/60 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

50/60 (a)

KERIME

CAN

44/60 (b)

MERTAY

OZKURNAZ

44/60 (b)

HAZAL

HASTURK

42/60 (b)

ESRA

ILKERLI

42/60 (b)

GIZEM

SEBATLI

42/60 (b)






6EC01:GCE Unit:ECONOMICS 1

MUSTAFA

TEKMAN

70/100 (b)



6FR03:GCE Unit:FRENCH 3

ELGIN

KORKMAZHAN

47/70 (c)

GUZIDE

KOFALI

44/70 (c)



6FR04:GCE Unit:FRENCH 4

ELGIN

KORKMAZHAN

100/130 (b)



6HI01:GCE Unit:HISTORY 1

BARKIN

CIHANLI

80/100 (a)



6PH01:GCE Unit:PHYSICS 1

RENGIN

AKCAN

120/120 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

118/120 (a)

EKREM

YURDAKUL

108/120 (a)

KAAN

REDIF

106/120 (a)

ALI

SEVKETOGLU

101/120 (a)

TANYEL

ESENEL

98/120 (a)

METE

MORRIS

96/120 (a)

OLTAR

AYTACOGLU

91/120 (b)

VOLKAN

NURDAL

90/120 (b)

EDA

AKYUZ

89/120 (b)

DOGUKAN

BAYKAN

84/120 (b)

EKIN

ZEKI

82/120 (c)

MEHMET

USTUNER

80/120 (c)

DOGAN

SUCUOGLU

78/120 (c)

ARDA

DENIZER

77/120 (c)

YENAY

ALTINTAS

76/120 (c)

DERVIS

KUSBECI

72/120 (c)

ORHUN

OZKUMLU

72/120 (c)




6PH02:GCE Unit:PHYSICS 2

ALI MURAT

ELAGOZ

118/120 (a)

KAAN

REDIF

108/120 (a)

YENAY

ALTINTAS

96/120 (a)

METE

MORRIS

91/120 (b)

TANYEL

ESENEL

86/120 (b)

OZDEN

AKTUNC

84/120 (b)

ORHUN

OZKUMLU

84/120 (b)

OLTAR

AYTACOGLU

79/120 (c)

RIFAT

KASAP

79/120 (c)

SUDE

AKDENIZ

74/120 (c)

ALI

SEVKETOGLU

74/120 (c)

MEHMET

USTUNER

74/120 (c)

SERKUT

ZORLU

72/120 (c)






6PH04:GCE Unit:PHYSICS 4

ELGIN

KORKMAZHAN

115/120 (a)

ARDA CAN

ERTAY

108/120 (a)

TOYKAN

OZDEGER

108/120 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

103/120 (a)

FERIDE

DALLI

89/120 (b)

KAAN

REDIF

84/120 (b)

EKREM

YURDAKUL

84/120 (b)

MERTAY

OZKURNAZ

82/120 (c)

OZDEN

AKTUNC

77/120 (c)

ARDA

DENIZER

72/120 (c)

FERIDE

DALLI

72/120 (c)





6PH05:GCE Unit:PHYSICS 5

ELGIN

KORKMAZHAN

115/120 (a)

FERIDE

DALLI

94/120 (b)

TOYKAN

OZDEGER

94/120 (b)

ARDA

DENIZER

89/120 (b)

KAAN

REDIF

84/120 (b)

EKREM

YURDAKUL

84/120 (b)

ALI MURAT

ELAGOZ

78/120 (c)

MERTAY

OZKURNAZ

75/120 (c)






6PH07:GCE Unit:PHYSICS 3 (INTERNATIONAL)

RENGIN

AKCAN

60/60 (a)

YENAY

ALTINTAS

58/60 (a)

FERIDE

DALLI

56/60 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

54/60 (a)

RIFAT

KASAP

52/60 (a)

TANYEL

ESENEL

48/60 (a)

METE

MORRIS

48/60 (a)

VOLKAN

NURDAL

48/60 (a)

ORHUN

OZKUMLU

48/60 (a)

ALI

SEVKETOGLU

48/60 (a)

AYGUN

AKSARAY

47/60 (b)

KAAN

REDIF

44/60 (b)

OLTAR

AYTACOGLU

42/60 (b)

ARDA

DENIZER

41/60 (c)

ECEM

KAVAZ

40/60 (c)

MUSTAFA

OZASIL

40/60 (c)

BORA

OZGUNALP

40/60 (c)

MEHMET

USTUNER

40/60 (c)

EDA

AKYUZ

38/60 (c)

CIZEM

KUBILAY

38/60 (c)

ATAMAN

KINIS

36/60 (c)

DOGAN

SUCUOGLU

36/60 (c)

EKIN

ZEKI

36/60 (c)








6PH08:GCE Unit:PHYSICS 6 (INTERNATIONAL)

ELGIN

KORKMAZHAN

60/60 (a)

ARDA CAN

ERTAY

52/60 (a)

FERIDE

DALLI

50/60 (a)

OZDEN

AKTUNC

48/60 (a)

ALI MURAT

ELAGOZ

48/60 (a)

MERTAY

OZKURNAZ

48/60 (a)

RIFAT

KASAP

40/60 (c)

ARDA

DENIZER

38/60 (c)

TOYKAN

OZDEGER

36/60 (c)



6PS01:GCE Unit:PSYCHOLOGY 1

DENIZ

TUNCEL

80/80 (a)

GOZDEM

ARIKAN

58/80 (b)

BARKIN

CIHANLI

58/80 (b)

UMUT

HIDIRER

48/80 (c)

BORAN

SHENHUY

48/80 (c)



6PS02:GCE Unit:PSYCHOLOGY 2

DENIZ

TUNCEL

118/120 (a)



6PS03:GCE Unit:PSYCHOLOGY 3

GOZDEM

ARIKAN

50/80 (c)




6PS04:GCE Unit:PSYCHOLOGY 4

GOZDEM

ARIKAN

80/120 (c)



6663 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 1

YENAY

ALTINTAS

100/100 (a)

ECEM

ILGIN

100/100 (a)

TANYEL

ESENEL

98/100 (a)

OLTAR

AYTACOGLU

98/100 (a)

NURTEN

OSMANLI

95/100 (a)

IREM NAZIYET

OZCAY

95/100 (a)

ORHUN

OZKUMLU

95/100 (a)

RENGIN

AKCAN

94/100 (a)

VOLKAN

NURDAL

94/100 (a)

BORA

OZGUNALP

94/100 (a)

METE

MORRIS

93/100 (a)

YENAL

ESENEL

92/100 (a)

GUNER

GORNECLI

91/100 (a)

GIZEM

ONER

91/100 (a)

EKIN

ZEKI

91/100 (a)

GONENC

KILIC

90/100 (a)

KAAN

REDIF

90/100 (a)

IZEL

CAZIMOGLU

89/100 (a)

MUSTAFA

ATAOGLU

86/100 (a)

DILARA

SAPMAZ

86/100 (a)

BIRCE

HACISEVKI

85/100 (a)

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

83/100 (a)

ILAYDA

KORTAY

83/100 (a)

CIZEM

KUBILAY

83/100 (a)

MEHMET

USTUNER

83/100 (a)

SERKUT

ZORLU

81/100 (a)

KEMAL

ALPTURK

80/100 (a)

OZCAN

KAHVECIOGLU

80/100 (a)

ERDA

CELIK

79/100 (b)

ECEM

KAVAZ

79/100 (b)

ALI CEVAT

KONAC

79/100 (b)

ALI

SEVKETOGLU

76/100 (b)

PEMBE

TOSUN

76/100 (b)

YASEMEN

ALTINCI

75/100 (b)

HALIDE

KALFAOGLU

75/100 (b)

SUDE

AKDENIZ

74/100 (b)

OLTAR

AYTACOGLU

74/100 (b)

IRMAK

BEKTASOGLU

74/100 (b)

ALI

ERSOY

73/100 (b)

AHMET

GURSEL

73/100 (b)

EDA

AKYUZ

71/100 (b)

MEHMET

CANATAN

71/100 (b)

MINE

DEVRIM

71/100 (b)

ONDER

KONULOGLU

71/100 (b)

ALIYE

BASAK

69/100 (c)

SAYGUN

KEREM

67/100 (c)

YASIN FIRAT

ANAC

66/100 (c)

ILAYDA BIRBEN

FAHLIOGULLARI

66/100 (c)

CAGKAN

CANATES

64/100 (c)

CEMRE

HAMOGLU

64/100 (c)

DIZE

KIBRISLI

64/100 (c)

MUSTAFA

OZASIL

64/100 (c)

SILA

CAGRA

63/100 (c)

DEFNE

KAVRAN

63/100 (c)

ATAMAN

KINIS

63/100 (c)

CEM

HACIVELI

61/100 (c)

KEMAL

RUSO

60/100 (c)



6664 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 2

ECEM

ILGIN

98/100 (a)

NURTEN

OSMANLI

95/100 (a)

KAAN

REDIF

95/100 (a)

RENGIN

AKCAN

94/100 (a)

VOLKAN

NURDAL

94/100 (a)

IREM NAZIYET

OZCAY

94/100 (a)

DILARA

SAPMAZ

94/100 (a)

IZEL

CAZIMOGLU

92/100 (a)

HALIDE

KALFAOGLU

92/100 (a)

YENAY

ALTINTAS

89/100 (a)

ALI BERK

CHAGAKAN

89/100 (a)

TANYEL

ESENEL

86/100 (a)

GIZEM

ONER

86/100 (a)

EKIN

ZEKI

86/100 (a)

KEMAL

ALPTURK

85/100 (a)

OLTAR

AYTACOGLU

85/100 (a)

GUNER

GORNECLI

83/100 (a)

DOGUKAN

BAYKAN

82/100 (a)

HASAN

KAYALAR

82/100 (a)

EDA

AKYUZ

80/100 (a)

MEHMET

CANATAN

79/100 (b)

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

77/100 (b)

METE

MORRIS

76/100 (b)

CIZEM

KUBILAY

74/100 (b)

SERKUT

ZORLU

74/100 (b)

MUSTAFA

ATAOGLU

73/100 (b)

GONENC

KILIC

73/100 (b)

AHMET

GURSEL

70/100 (b)

OZCAN

KAHVECIOGLU

69/100 (c)

IRMAK

BEKTASOGLU

67/100 (c)

BIRCE

HACISEVKI

67/100 (c)

ILAYDA

KORTAY

67/100 (c)

BARIS

VAROGLU

67/100 (c)

CAGKAN

CANATES

66/100 (c)

SIMENA

TACOY

66/100 (c)

MINE

DEVRIM

64/100 (c)

SAYGUN

KEREM

64/100 (c)

YASEMEN

ALTINCI

63/100 (c)

YASIN FIRAT

ANAC

63/100 (c)

MUSTAFA

OZASIL

63/100 (c)

ECEM

KAVAZ

61/100 (c)

DEFNE

KAVRAN

61/100 (c)

PEMBE

TOSUN

61/100 (c)

MEHMET

USTUNER

61/100 (c)

BORA

OZGUNALP

60/100 (c)

TARA

TAST

60/100 (c)



6665 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 3

KERIME

CAN

100/100 (a)

ELGIN

KORKMAZHAN

100/100 (a)

KAAN

REDIF

100/100 (a)

GUZIDE

KOFALI

95/100 (a)

ARDA CAN

ERTAY

95/100 (a)

HAZAL

HASTURK

93/100 (a)

RIFAT

KASAP

90/100 (a)

MEHMET

OGRETMENOGLU

90/100 (a)

FERIDE

DALLI

88/100 (a)

MERTAY

OZKURNAZ

88/100 (a)

CEMALIYE

SEMMEDI

87/100 (a)

GORKEM

CIHANLI

86/100 (a)

EKREM

YURDAKUL

83/100 (a)

HASAN

OZKAN

82/100 (a)

NARIN

INSEL

80/100 (a)

YAGMUR

KAMALI

80/100 (a)

NILUFER

KERMAN

80/100 (a)

AYGUN

AKSARAY

77/100 (b)

DENIZ

ERCAFER

77/100 (b)

SERAN

GULBUDAK

77/100 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

77/100 (b)

ESRA

ILKERLI

75/100 (b)

CANSU

DEMIRBATIR

74/100 (b)

OZDE

BESIM

73/100 (b)

ARDA

DENIZER

73/100 (b)

TOYKAN

OZDEGER

73/100 (b)

OZDEN

AKTUNC

72/100 (b)

ALI BERK

CHAGAKAN

70/100 (b)

OSMAN

HABESOGLU

70/100 (b)

DILARA

SAPMAZ

70/100 (b)

GIZEM

SEBATLI

70/100 (b)

MERYEM

OZARIFOGLU

68/100 (c)

HATICE

KANLI

63/100 (c)

HASAN

KAYALAR

63/100 (c)

DOGUKAN

BAYKAN

60/100 (c)







6666 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 4

GUZIDE

KOFALI

93/100 (a)

ARDA CAN

ERTAY

91/100 (a)

EKREM

YURDAKUL

84/100 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

83/100 (a)

ELGIN

KORKMAZHAN

83/100 (a)

MEHMET

OGRETMENOGLU

81/100 (a)

KERIME

CAN

80/100 (a)

FERIDE

DALLI

80/100 (a)

GORKEM

CIHANLI

79/100 (b)

ESRA

ILKERLI

79/100 (b)

DILARA

SAPMAZ

76/100 (b)

YAGMUR

KAMALI

75/100 (b)

NILUFER

KERMAN

74/100 (b)

CEMALIYE

SEMMEDI

74/100 (b)

AYGUN

AKSARAY

73/100 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

73/100 (b)

RIFAT

KASAP

71/100 (b)

DOGUKAN

BAYKAN

70/100 (b)

TOYKAN

OZDEGER

69/100 (c)

MERTAY

OZKURNAZ

69/100 (c)

GIZEM

SEBATLI

69/100 (c)

SERAN

GULBUDAK

66/100 (c)

KAAN

REDIF

66/100 (c)

OZDEN

AKTUNC

64/100 (c)

MUSTAFA

TEKMAN

61/100 (c)






6667 :GCE Unit:FURTHER PURE 1

TANYEL

ESENEL

92/100 (a)

EKREM

YURDAKUL

85/100 (a)



6677 :GCE Unit:MECHANICS 1

YENAY

ALTINTAS

98/100 (a)

DILARA

SAPMAZ

92/100 (a)

IREM NAZIYET

OZCAY

90/100 (a)

NURTEN

OSMANLI

87/100 (a)

TANYEL

ESENEL

83/100 (a)

CIZEM

KUBILAY

82/100 (a)

MUSTAFA

OZASIL

82/100 (a)

RENGIN

AKCAN

78/100 (b)

ECEM

ILGIN

77/100 (b)

ILAYDA

KORTAY

75/100 (b)

BIRCE

HACISEVKI

72/100 (b)

KERIME

CAN

68/100 (c)

IZEL

CAZIMOGLU

68/100 (c)

ARDA

DENIZER

68/100 (c)

GONENC

KILIC

68/100 (c)

METE

MORRIS

68/100 (c)

KAAN

REDIF

68/100 (c)

RIFAT

KASAP

67/100 (c)

BORA

OZGUNALP

67/100 (c)

ALI

SEVKETOGLU

67/100 (c)

DOGUKAN

BAYKAN

65/100 (c)

GORKEM

CIHANLI

65/100 (c)

AHMET

GURSEL

65/100 (c)

SERKUT

ZORLU

65/100 (c)

GIZEM

SEBATLI

63/100 (c)

OLTAR

AYTACOGLU

62/100 (c)

KEMAL

CABACABA

62/100 (c)

EROL

VEHBI

62/100 (c)

ECEM

KAVAZ

60/100 (c)

ORHUN

OZKUMLU

60/100 (c)



6678 :GCE Unit:MECHANICS 2

ARDA CAN

ERTAY

96/100 (a)

ELGIN

KORKMAZHAN

93/100 (a)

CEVDET

USTUN

82/100 (a)

EKREM

YURDAKUL

80/100 (a)

OZDEN

AKTUNC

76/100 (b)

TOYKAN

OZDEGER

73/100 (b)

KAAN

REDIF

67/100 (c)

MERTAY

OZKURNAZ

66/100 (c)



6683 :GCE Unit:STATISTICS 1

FERIDE

DALLI

93/100 (a)

KERIME

CAN

89/100 (a)

ECEM

ILGIN

87/100 (a)

HAZAL

HASTURK

86/100 (a)

GUZIDE

KOFALI

86/100 (a)

HASAN

KAYALAR

83/100 (a)

CANSU

DEMIRBATIR

80/100 (a)

NARIN

INSEL

79/100 (b)

MUSTAFA

TEKMAN

79/100 (b)

DILARA

SAPMAZ

77/100 (b)

BAHAR

OZBILGEHAN

76/100 (b)

YAGMUR

KAMALI

74/100 (b)

NILUFER

KERMAN

74/100 (b)

EKREM

YURDAKUL

74/100 (b)

AYGUN

AKSARAY

70/100 (b)

MEHMET

OGRETMENOGLU

68/100 (c)

CEMALIYE

SEMMEDI

68/100 (c)

OZDE

BESIM

64/100 (c)

RIFAT

KASAP

64/100 (c)

BARIS

VAROGLU

63/100 (c)

SIMENA

TACOY

62/100 (c)



6684 :GCE Unit:STATISTICS 2

EKREM

YURDAKUL

74/100 (b)



6689 :GCE Unit:DECISION MATHEMATICS 1

EKREM

YURDAKUL

60/100 (c)




AS LEVEL SONUÇLARI


8BI07:AS Award:BIOLOGY

CANSU

DEMIRBATIR

A

GUZIDE

KOFALI

A

MERTAY

OZKURNAZ

A

MEHMET

CANATAN

B

ALIYE

BASAK

B

IZEL

CAZIMOGLU

B

ECEM

ILGIN

B

GONENC

KILIC

B

VOLKAN

NURDAL

B

MEHMET

OGRETMENOGLU

B

NURTEN

OSMANLI

B

IREM NAZIYET

OZCAY

B

BORA

OZGUNALP

B

EDA

AKYUZ

C

AHMET

GURSEL

C

ESRA

ILKERLI

C

NILUFER

KERMAN

C

ALI CEVAT

KONAC

C

DOGAN

SUCUOGLU

C

PEMBE

TOSUN

C



8CH07:AS Award:CHEMISTRY

RENGIN

AKCAN

A

ALI MURAT

ELAGOZ

A

TANYEL

ESENEL

A

ECEM

ILGIN

A

IREM NAZIYET

OZCAY

A

YENAY

ALTINTAS

B

KERIME

CAN

B

IZEL

CAZIMOGLU

B

OZCAN

KAHVECIOGLU

B

VOLKAN

NURDAL

B

NURTEN

OSMANLI

B

ALIYE

BASAK

C

OZDE

BESIM

C

ARDA

DENIZER

C

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

C

RIFAT

KASAP

C

NILUFER

KERMAN

C

GONENC

KILIC

C

ALI CEVAT

KONAC

C

MERYEM

OZARIFOGLU

C

BORA

OZGUNALP

C

ALI

SEVKETOGLU

C

MUSTAFA

TEKMAN

C

EKIN

ZEKI

C

SERKUT

ZORLU

C



8EC01:AS Award:ECONOMICS

MUSTAFA

TEKMAN

C



8PH07:AS Award:PHYSICS

RENGIN

AKCAN

A

YENAY

ALTINTAS

A

FERIDE

DALLI

A

ALI MURAT

ELAGOZ

A

OLTAR

AYTACOGLU

B

ARDA

DENIZER

B

TANYEL

ESENEL

B

METE

MORRIS

B

ALI

SEVKETOGLU

B

EDA

AKYUZ

C

RIFAT

KASAP

C

VOLKAN

NURDAL

C

ORHUN

OZKUMLU

C

DOGAN

SUCUOGLU

C

MEHMET

USTUNER

C



8PS01:AS Award:PSYCHOLOGY

DENIZ

TUNCEL

A

BARKIN

CIHANLI

B



8371 :AS Award:MATHEMATICS

RENGIN

AKCAN

A

YENAY

ALTINTAS

A

OLTAR

AYTACOGLU

A

KERIME

CAN

A

IZEL

CAZIMOGLU

A

ALI BERK

CHAGAKAN

A

ARDA

DENIZER

A

TANYEL

ESENEL

A

ECEM

ILGIN

A

RIFAT

KASAP

A

VOLKAN

NURDAL

A

NURTEN

OSMANLI

A

IREM NAZIYET

OZCAY

A

ORHUN

OZKUMLU

A

KAAN

REDIF

A

DILARA

SAPMAZ

A

BERKE

USTUN

A

CEVDET

USTUN

A

KEMAL

ALPTURK

B

HUSEYIN

BASRI

B

DOGUKAN

BAYKAN

B

OZDE

BESIM

B

ERDA

CELIK

B

GORKEM

CIHANLI

B

BIRCE

HACISEVKI

B

ESRA

ILKERLI

B

YAGMUR

KAMALI

B

HASAN

KAYALAR

B

GONENC

KILIC

B

ILAYDA

KORTAY

B

CIZEM

KUBILAY

B

METE

MORRIS

B

BORA

OZGUNALP

B

DILEM

RUHLUEL

B

GIZEM

SEBATLI

B

SIMENA

TACOY

B

EKIN

ZEKI

B

SERKUT

ZORLU

B

EDA

AKYUZ

C

YASEMEN

ALTINCI

C

YASIN FIRAT

ANAC

C

IRMAK

BEKTASOGLU

C

KEMAL

CABACABA

C

MEHMET

CANATAN

C

KERIMAN HUMA

ENGELKIRAN

C

TURAN

GUCKAN

C

AHMET

GURSEL

C

SABAHATTIN

HALOGLU

C

OZCAN

KAHVECIOGLU

C

HALIDE

KALFAOGLU

C

HATICE

KANLI

C

ECEM

KAVAZ

C

MUSTAFA

OZASIL

C

ALI

SEVKETOGLU

C

MEHMET

TILKI

C

PEMBE

TOSUN

C

HAZAR

ULUDAG

C

MEHMET

USTUNER

C

BARIS

VAROGLU

C

EROL

VEHBI

C



8372 :AS Award:FURTHER MATHEMATICS

EKREM

YURDAKUL

B



8373 :AS Award:PURE MATHEMATICS

OSMAN

HABESOGLU

C




A' LEVEL SONUÇLARI


9BI07:A2 Award:BIOLOGY

ALI MURAT

ELAGOZ

A*

ELGIN

KORKMAZHAN

A*

GUZIDE

KOFALI

A

OZDE

BESIM

B

HAZAL

HASTURK

B

ESRA

ILKERLI

B

HASAN

KAYALAR

B

MEHMET

OGRETMENOGLU

B

BAHAR

OZBILGEHAN

B

MERTAY

OZKURNAZ

B

ALIYE

BASAK

C

KERIME

CAN

C



9CH07:A2 Award:CHEMISTRY

ELGIN

KORKMAZHAN

A*

ALI MURAT

ELAGOZ

A

ARDA CAN

ERTAY

A

GUZIDE

KOFALI

A

MEHMET

OGRETMENOGLU

A

BAHAR

OZBILGEHAN

A

KERIME

CAN

B

CANSU

DEMIRBATIR

B

HAZAL

HASTURK

B

MERTAY

OZKURNAZ

B

FERIDE

DALLI

C

MUSTAFA

TEKMAN

C




9FR01:A2 Award:FRENCH

ELGIN

KORKMAZHAN

B

GUZIDE

KOFALI

C


9PH07:A2 Award:PHYSICS

ELGIN

KORKMAZHAN

A*

ALI MURAT

ELAGOZ

A

ARDA CAN

ERTAY

A

TOYKAN

OZDEGER

A

MERTAY

OZKURNAZ

B

KAAN

REDIF

B

EKREM

YURDAKUL

B

OZDEN

AKTUNC

C

ARDA

DENIZER

C

RIFAT

KASAP

C



9PS01:A2 Award:PSYCHOLOGY

GOZDEM

ARIKAN

C



9371 :A2 Award:MATHEMATICS

KERIME

CAN

A*

ARDA CAN

ERTAY

A*

GUZIDE

KOFALI

A*

ELGIN

KORKMAZHAN

A*

CANSU

DEMIRBATIR

A

HAZAL

HASTURK

A

MEHMET

OGRETMENOGLU

A

MERTAY

OZKURNAZ

A

KAAN

REDIF

A

DILARA

SAPMAZ

A

CEMALIYE

SEMMEDI

A

EKREM

YURDAKUL

A

AYGUN

AKSARAY

B

OZDEN

AKTUNC

B

DOGUKAN

BAYKAN

B

GORKEM

CIHANLI

B

DENIZ

ERCAFER

B

SERAN

GULBUDAK

B

ESRA

ILKERLI

B

NARIN

INSEL

B

YAGMUR

KAMALI

B

RIFAT

KASAP

B

NILUFER

KERMAN

B

BAHAR

OZBILGEHAN

B

TOYKAN

OZDEGER

B

MUSTAFA

TEKMAN

B

OZDE

BESIM

C

ARDA

DENIZER

C

HASAN

KAYALAR

C

MERYEM

OZARIFOGLU

C

GIZEM

SEBATLI

C

CEVDET

USTUN

C



9372 :A2 Award:FURTHER MATHEMATICS

EKREM

YURDAKUL

C




banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer EĞİTİM Haberleri