×
banner
banner
banner
Ana Sayfa DEĞİRMENLİK
banner
Gaziköy Bidda Badadez Festivali yarın

Gaziköy Bidda Badadez Festivali yarın

Giriş Tarihi: 28/08/2019
09:00
Gaziköy Bidda Badadez Festivali yarın
Değirmenlik Belediyesi, Gaziköy Bidda Badadez Festivali yarın saat 18.00'da gerçekleşecek.
Değirmenlik Belediyesi, Gaziköy Bidda Badadez Festivali yarın, Gaziköy Sedat Çakır Sosyal Tesisleri'nde, saat 18:00'da gerçekleşecek.

Değirmenlik Belediyesi ve Gaziköy Çevre ve Kültür Derneği işbirliği ile gerçekleşecek Gaziköy Bidda Badadez Festivali; Ahmet Evan konseri, Değirmenlik Belediyesi Belediye Orkestrası, Halk Dansları, Modern Dans, Zumba ve çeşitli gösteriler sahne alacak.

banner
banner
banner
banner
DİĞER DEĞİRMENLİK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.