Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Alsancak Belediyesi'nde Bağımlılıklarda Farkındalık Eğitimi tamamlandı

SON DAKİKA
TC Adalet Bakanlığı'ndan KKTC'ye Çiftlik Bank yazısı! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tören ve etkinliklerle kutlanacak Kadınlar Birliği, Saraçoğlu Vakfı'na bağışta bulundu Besim: "KKTC'de en büyük eksikliklerimizden biri rehabilitasyon merkezi" Küçükerenköy sahilinde ölü bulunan şahsa otopsi yapıldı TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'den ayrıldı Hırsızlık zanlısı Tanyeli tutuksuz yargılanacak Değirmencioğlu: "10-15 arası bet ofisinin kapatılması gündemde..." KTTO Bakanlar Kurulu'nun döviz ile ilgili önlemlerini memnuniyetle karşıladı... Küçükerenköy'de erkek cesedi bulundu Bay-Sen: "Geciken ek mesai ödemeleri tartışmasız grev sebebi" Akıncı, Çavuşoğlu'yla görüşmesini değerlendirdi: "İstişarelerimiz devam edecek" Yerel seçimde CTP'nin başkenti Omorfo GSM dolandırıcılığında Tarkuç şimdilik serbest, Güloğlu teminatı ödeyemedi Uyuşturucu zanlısı Soyer teminatla serbest bırakıldı Variani yargılanmayı cezaevinde bekleyecek
banner
Dikkat elektrik kesintisi var!
Dikkat elektrik kesintisi var! Alsancak bölgesinde bugün elektrik kesintisi var.
Ataser: "Kadınlar milli ve manevi değerlerin, kültür ve geleneklerin en önemli taşıyıcısıdır"
Ataser: Kadınlar milli ve manevi değerlerin, kültür ve geleneklerin en önemli taşıyıcısıdır 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Alsancak Belediyesi, Alsancak Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden 60 yaş üstü bayanlar için Karpaz bölgesine bir yemekli gezi düzenledi.
Alsancak Beldiyesi'nden GAÜ'ye yakın işbirliği daveti
Alsancak Beldiyesi'nden GAÜ'ye yakın işbirliği daveti Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), yükseköğretimde 50’inci yılına doğru ilerlerken, dünyadan olduğu gibi, KKTC’den de işbirliği davetleri almaya devam ediyor.
Alsancak Belediyesi Basketbol Yıldız Takımı Ataser'i ziyaret etti
Alsancak Belediyesi Basketbol Yıldız Takımı Ataser'i ziyaret etti Alsancak Belediyesi Basketbol Yıldız Takımı ve antrenörleri Alsancak Belediyesi’ni ziyaret etti.
Ataser: "Barış ve Özgürlük Anıtı restore edilecek"
Ataser: Barış ve Özgürlük Anıtı restore edilecek Kıbrıs Postas’ına konuşan Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, Girne’de Yavuz Çıkarma Plajı’ndaki Barış ve Özgürlük Anıtı’nın restore edileceğini açıkladı.
Tarım Dairesi'nden Alsancak'ta tarla günü ve gece eğitimi...
Tarım Dairesi'nden Alsancak'ta tarla günü ve gece eğitimi... Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde yarın tarla günü ve gece eğitimi düzenliyor.
Mehmetçik ve Alsancak'ta elektrik kesintisi
Mehmetçik ve Alsancak'ta elektrik kesintisi Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK), Mehmetçik ve Alsancak trafolarında çalışma olacağından bazı köylere yarın 6-7 saat elektrik verilemeyeceğini duyurdu.
Alsancak'ta hırsızlık, kasti hasar ve suç işlemeye teşebbüs
Alsancak'ta hırsızlık, kasti hasar ve suç işlemeye teşebbüs Alsancak'ta faaliyet gösteren “Taymar Market” içerisinde müşteri olarak bulunan O.Y.(E-24) içki reyonundaki bir şampanyayı alıp sırt çantası içerisine gizlemek suretiyle çaldı.
Alsancak'ta sakin Hakkı Yarel yaşamını yitirdi
Alsancak'ta sakin Hakkı Yarel yaşamını yitirdi Alsancak’ta sakin 66 yaşındaki Hakkı Yarel zeytin toplamaya gittiği dağlık bölgedeki ormanlık alan içerisinde aniden geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.
Alsancak bölgesinde yarın elektrik kesintisi var
Alsancak bölgesinde yarın elektrik kesintisi var Alsancak bölgesinde yapılacak proje çalışmasından dolayı Alsancak Denizkızı ile Yavuz Çıkarma Plajı Bölgesi arasında yarın elektrik enerjisi kesik olacak.
Efdal Safel rahatsızlanarak hayatını kaybetti
Efdal Safel rahatsızlanarak hayatını kaybetti Alsancak'ta 51 yaşındaki Efdal Safel evde kaynak yaptığı sırada rahatsızlanarak hayatını kaybetti.
Alsancak İlkokulu'nda 8 ek derslik hayata geçiriliyor...
Alsancak İlkokulu'nda 8 ek derslik hayata geçiriliyor... Alsancak İlkokulu’nda, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığıyla, Alsancak Belediyesi işbirliğinde 8 ek derslik hayata geçiriliyor. Ek dersliklerin temel atma töreni gerçekleştirildi.
banner
banner
banner
Ataser'den bölge belediyelerine çağrı: "Gelin birlikte temizleyelim"
Ataser'den bölge belediyelerine çağrı: Gelin birlikte temizleyelim Ataser, bölge belediyeleri ile ortaklaşa hareket edip bir temizlik kampanyası başlatmak için bölgedeki diğer belediyelere çağrıda bulundu.
Ataser: "Alsancak'ta depolara ulaşan su yeterli değil, sorun kısa sürede çözülecek"
Ataser: Alsancak'ta depolara ulaşan su yeterli değil, sorun kısa sürede çözülecek Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, bölgeye suyun ulaştığını fakat yeterli suyun depolara verilemediğini söyledi.
Alsancak halkına su müjdesi!
Alsancak halkına su müjdesi! Türkiye'de gelen suyun Alsancak'ta bugün itibari ile çeşmelerden akmaya başlanacağı da öğrenildi.
"Tüplü Dalış" etkinliği için basın toplantısı düzenlenecek
Tüplü Dalış etkinliği için basın toplantısı düzenlenecek "Tüplü Dalış" etkinliği konusunda Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı Alsancak Sosyal Tesisleri’nde bugün 14.00'da basın toplantısı düzenleyecek.
Alsancak Belediyesi ile BES, 'Toplu İş Sözleşmesi' imzaladı
Alsancak Belediyesi ile BES, 'Toplu İş Sözleşmesi' imzaladı Alsancak Belediyesi, Belediye Emekçileri Sendikası (BES) ile toplu iş sözleşmesi imzaladı.
Ice Club yönetiminden "kahkaha gazı" açıklaması
Ice Club yönetiminden kahkaha gazı açıklaması Alsancak bölgesinde bulunan eğlence mekanlarında “Kahkaha Gazı” satışı yapılması olayı ile ilgili olarak Ice Club yönetiminden açıklama yapıldı.
Alsancak Belediyesi'nin, 2'nci Deniz Festivali tamamlandı
Alsancak Belediyesi'nin, 2'nci Deniz Festivali tamamlandı Alsancak Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenlediği Deniz Festivali önceki gün tamamlandı.
Kazanın ardından sahile indiler
Kazanın ardından sahile indiler Alınan bilgiye göre bu sabah saat 6.30 sıralarında Alsancak Şehitliği önünde kaza meydana geldi.
Alsancak Belediyesi 2. Deniz Festivali başladı
Alsancak Belediyesi 2. Deniz Festivali başladı Alsancak Belediyesi 2. Deniz Festivali’nin, Antalya Gazipaşa Mehteran Takımı eşliğinde düzenlenen kortejle dün başladığı bildirildi.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
TC Adalet Bakanlığı'ndan KKTC'ye Çiftlik Bank yazısı! TC Adalet Bakanlığı'ndan KKTC'ye Çiftlik Bank yazısı!
Şirket merkezi KKTC olan Çiftlik Bank’la ilgili Türkiye’deki Adalet Bakanlığı adlî makamlarımıza yazı yazarak Çiftlik Bank’ın eylemleriyle ilgili bilgi, belge ve el koyma taleplerinde bulundu...

TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'den ayrıldı

KTBK Komutanı Tümgeneral Yıldırım'dan Öksüzöğlu'na madaly...

Besim: "KKTC'de en büyük eksikliklerimizden biri rehabili...

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası çocuklarla sahne aldı

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Bir asırdır dinmeyen acı: 519 bin şehit! Bir asırdır dinmeyen acı: 519 bin şehit!
1. Dünya Savaşı yıllarında, soykırıma uğradıklarını iddia eden Ermenilerin, tezlerinin aksine Rusların desteğinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da şehit ettikleri 519 bin sivilin acısı, üzerinden asır geçmesine rağmen ilk günkü tazeliğini ko...

Türkiye-Rusya Yatırım Fonu'ndan projelere 1 milyar dolar

İran ekonomi dergisi Özal'ı kapak yaptı

Zeybekçi: "Türkiye ve KKTC TL kullanımı için çalışma yapa...

Erken seçim teklifi TBMM'de kabul edildi

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Independent'ın Orta Doğu muhabiri Fisk: Duma'daki bir doktor 'kimyasal zehirlenme değil, oksijen yetmezliği' diyor Independent'ın Orta Doğu muhabiri Fisk: Duma'daki bir doktor 'kimyasal zehirlenme değil, oksijen yetmezliği' diyor
İngiliz Independent gazetesinin Ortadoğu muhabiri Robert Fisk, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'yi vurmasına yol açan ve kimyasal olduğu iddia edilen saldırının meydana geldiği Doğu Guta'nın Duma ilçesindeki hastaneye gitti.

May: Harekata Trump istediği için değil doğru olduğu için...

İngiltere Dışişleri Bakanı Jonhson'dan Suriye açıklaması:...

İngiltere'de 15 yıldır içinde kimsenin ölmediği araba mod...

Johnson: "Operasyon oraya daha fazla müdahil olunacağı an...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Filistinli bilim adamı suikasta uğradı Filistinli bilim adamı suikasta uğradı
Filistinli bilim adamı Fadi el-Batş'ın bu sabah Malezya'da maskeli iki kişi tarafından düzenlenen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettiği bildirildi.

Demokrat Parti Rusya, Trump'ın seçim ekibi ve WikiLeaks'e...

ABD'de kendine benzeyen kadını öldürüp kimliğini çalan ka...

Yemen'de 8 Husi militan öldürüldü

Kuzey Kore nükleer test ve balistik füze denemelerini dur...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Küçükerenköy sahilinde ölü bulunan şahsa otopsi yapıldı Küçükerenköy sahilinde ölü bulunan şahsa otopsi yapıldı
Küçükerenköy sahilinde dün ölü bulunan kimliği meçhul cesede ilgili bugün Gazimağusa Devlet Hastanesinde otopsi yapıldı.

Hırsızlık zanlısı Tanyeli tutuksuz yargılanacak

Variani yargılanmayı cezaevinde bekleyecek

Uyuşturucu zanlısı Soyer teminatla serbest bırakıldı

GSM dolandırıcılığında Tarkuç şimdilik serbest, Güloğlu t...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Kadınlar Birliği, Saraçoğlu Vakfı'na bağışta bulundu Kadınlar Birliği, Saraçoğlu Vakfı'na bağışta bulundu
Kadınlar Birliği, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışta bulundu.

Kadın Sığınma Evi yararına etkinlik düzenlenecek...

Kemal Saraçoğlu Vakfı yararına müzikal şov konseri düzenl...

AÖA'da çocukluk çağındaki kanser hastaları için bağış org...

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Lefkoşa Şubesi'nden Arabahmet ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
UKÜ, Dev Eğitim Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacak UKÜ, Dev Eğitim Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacak
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Kıbrıs’ın en büyük dershaneleri arasında yer alan Yeni Sistem Dershanesi, Atlas Dershanesi, Cyprus Education & Teaching Academy, Da Vinci ve Final Dergisi Dershaneleri tarafından her yıl gelene...

DAÜ, meslek liseleri bilgi beceri yarışmalarının turizm d...

DAÜ öğrencisine Advertising Workshop Reklam Çalıştayı'nda...

UFÜ'de, sürdürülebilir turizm bağlamında eko-turizm konuş...

GAÜ, Güneydoğu illerinde yoğun ilgi ile karşılandı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Kanserde erken teşhis için bir adım daha atıldı Kanserde erken teşhis için bir adım daha atıldı
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kullanılmaya başlanan "Dar Bant Görüntülüme Sistemi" ile gırtlak, geniz ve burun kanserleri artık daha kolay tespit edilebilecek.

"Obezite ameliyatı korkulacak ameliyat değil"

KTSÇHB: "Bitmeyen 2. iş rüyası bitmeyecek kabusa döndü"

Anayasa Mahkemesi kararını verdi: "Kamuda çalışan doktora...

Besim, İstanbul'daki tıp kongresinde konuştu: "Hekimlerim...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Mustafa Hacı Ali İsletmeleri'nden hem çevreye, hem de ekonomiye katkı Mustafa Hacı Ali İsletmeleri'nden hem çevreye, hem de ekonomiye katkı
KKTC’nin en önemli özel sektör kuruluşlarından Mustafa Hacı Ali İşletmeleri  ekonomiye yeni bir tesis kazandırmanın son hazırlıklarını yapıyor...

Apple hisseleri 2 günde yaklaşık yüzde 7 düştü

Özlü: "KKTC'de bir endüstri bölgesi kuracağız"

Sanayiciler, Afrika pazarına ihracat için girişim yaptı

IMF Başkanı Lagarde'dan korumacılık ve finansal kırılganl...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Kağıt Sanatçıları ürettiklerini sergiledi: PaperTouch 2 beğeniyle izleniyor Kağıt Sanatçıları ürettiklerini sergiledi: "PaperTouch 2" beğeniyle izleniyor
Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği’nin bu yıl “PaperTouch 2” adı altında düzenlemiş olduğu sergi 17 Nisan akşamı açılışı gerçekleştirildi.

Girne'de fizy ile Lütfiye Özipek "teşekkür konseri"

Kadrajdan Dökülenler Fotoğraf Sergisi'nden 5 bin TL'lik b...

"Üç Ressam Üç Ritim" yarın AKM'de

Zülfü Livaneli okurlarıyla buluştu

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ataoğlu: Amacımız otel doluluklarımızı yüzde doksanlara ulaştırmak Ataoğlu: "Amacımız otel doluluklarımızı yüzde doksanlara ulaştırmak"
Turizm Ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Otelciler Birliği’nin düzenlediği 2018 Turizm sezonu açılış kokteyline katıldı.

Kültürel Miras Teknik Komitesi yeni projeleri hakkında bi...

Rus turistlerin gözdesi Kıbrıs, Türkiye ve İspanya

Ataoğlu: "Lefke Müzesi restorasyonu önümüzdeki hafta başl...

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecek

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Emlak sektöründe modern pazarlama teknikleri, GAÜ'de anlatıldı  Emlak sektöründe modern pazarlama teknikleri, GAÜ'de anlatıldı
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kariyer Merkezi, Sekötrel Gelişim etkinlikleri kapsamında, İleitşim fakültesi işbirliğinde, “Emlak Sektöründe Modern Pazarlama Teknikleri” konulu Marka Yönetimi seminer düzenledi.

2017 yılının satış rekorunun sahibi: Northernland Constru...

Gönyeli'de acil satılık daire

İnşaat sektöründe mevsimsel uyumlu üretim euro bölgesinde...

Kıbrıs Town Houses avlusunda ilk buluşma

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
13. Avrupa Orient Doğu ve Batı Dostluk ve Barış Rallisi yaklaşıyor... 13. Avrupa Orient Doğu ve Batı Dostluk ve Barış Rallisi yaklaşıyor...
Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı tarafından desteklenen ve bu yıl 13'üncüsü düzenlenecek Avrupa Orient Doğu ve Batı Dostluk ve Barış Rallisi'de 11 ülkeden 250 sporcu yarışacak.

Şenol Güneş'i yaralayan taraftarın ifadesi ortaya çıktı

Olaylı derbi sonrası 15 gözaltı

Şenol Güneş ambulansla hastaneye kaldırıldı

Olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş maçı tatil edildi! Şenol Gün...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Doğuş Derya'dan manidar paylaşım Doğuş Derya'dan manidar paylaşım
CTP Milletvekili'nin manidar paylaşımı #gözdenkaçmadı
 

"Harmancı şüphesiz aday"

Arıklı: Cumhurbaşkanı bize yeni yol haritasından söz etti

Vatandaştan Özersay'a müşavir sorusu

Akansoy: "Çalıştayda hata yapılmıştır"

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Güvenilir Bahis Nasıl Oynanır? Güvenilir Bahis Nasıl Oynanır?
Son dönemde bahisçilerin güvenilir bahis alma konusunda sıkıntıları artmışa benziyor.

Hangi Dekorasyona Hangi Kapı Kolları Uyum Sağlar?

Elektronik Sigara Kullanımıyla Artık Sigarasız Hayata Mer...

Bebek Sahibi Olmak Artık Daha Kolay

2018 Deneme Bonusları Veren Kaçak Bahis Siteleri

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
KKTC'den Yeşil Hat Tüzüğü'ne aykırı ürün KKTC'den Yeşil Hat Tüzüğü'ne aykırı ürün
Aracı ile KKTC’ye gelen bir Kıbrıslı Rum, Güney’e dönüşünde, beraberinde “Yeşil Hat Tüzüğü’ne aykırı ürünler” götürdüğü gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı, ürünlerine el konuldu.

Güney Kıbrıs ve İtalya, BM nezdinde kültürel mirasın koru...

"Cinayeti yalnızca 15 yaşındaki çocuk aydınlatabilir"

Apostolos Andreas Mozaiği Güney Kıbrıs'a iade edilecek

Şilluris'ten sözde "Ermeni Soykırımı"nı tanıma çağrısı

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs'ta Gülben Ergen ışığı Kıbrıs'ta Gülben Ergen ışığı
Gülben Ergen, iki gece üst üste Kıbrıs’ta konser verdi. Kıbrıs’ta Mehmet Ali Erbil ile aynı sahneyi paylaşan Gülben Ergen hem eğlendi hem eğlendirdi.

Türkan Şoray 5 gündür hastanede

Şebnem Ferah "Parmak İzi" ile geri döndü

Richard Gere ile Alejandra Silva evleniyor

R. Lee Ermey hayatını kaybetti

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin
Doktor Pierre Dukan'ın ismini taşıyan dukan diyeti listesi ile10 günde 5 kilo verebilirsiniz. 2000 yılında çıkan Dukan diyeti kitabı The Dukan Diet dünyada milyonlar satmıştır. Peki 4 aşamadan oluşan dukan diyeti nasıl yapılır? 10 günlük...

Maskara sürerken sıklıkla yapılan hatalar

İnce telli saçlar için dolgun gösterecek 6 öneri

Cildi rahatlatan maske tarifleri

Ev temizliğini kolay hale getirmenin 5 yolu

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
DJ Avicii hayatını kaybetti DJ Avicii hayatını kaybetti
Ünlü DJ Avicii, 28 yaşında hayatını kaybetti. Avicii'nin ölüm nedenine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

12 yeni deniz canlısı keşfedildi

Yolcu uçaklarına uyku kabinleri geliyor

Çinli çift öldükten 4 yıl sonra bebek sahibi oldu

'Dolar' araması yapınca Twitter çöküyor

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Zararlılarla mücadele başlıyor… Ekiplere eğitim semineri düzenlendi Zararlılarla mücadele başlıyor… Ekiplere eğitim semineri düzenlendi
Avcılar arasında karga avı diye bilinen Zararlılarla Mücadele adı altındaki sezon 21 Nisan Cumartesi günü başlayacak.

Hollanda'da eşcinsel akbabaların yetiştirdiği yavru İtaly...

2018 KKTC Posta Güvercini Yarışması düzenleniyor

Temiz Düşün Projesi'nden "Kalıcı Etki" ve "Yeni Fikirler ...

Antarktika'ya yağan karın miktarı artış gösteriyor

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
NASA'nın gezegen avcısı göreve başladı NASA'nın "gezegen avcısı" göreve başladı
NASA'nın gezegen keşif uydusu Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS) için bekleyiş sona erdi. TESS dün SpaceX roketi ile uzaya fırlatıldı.

İnternette çocuk istismarı görüntülerinde büyük artış

Dünyaya düşen elmas meteoru 'yok olmuş bir gezegene ait'

Facebook'a toplu davanın yolu açıldı

Apple iTunes'un fişini çekiyor

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif
GAÜ Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi ünlü gurme Mustafa Şah yılbaşı sofraları için üç farklı hindi yemeği tarifi verdi.

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Elle yemek yemenin faydaları

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.0490 4.1150
GBP 5.6605 5.7420
EUR 4.9835 5.0450
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları