Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 26 Şubat 2015, Perşembe 16:33
banner

Erk: "Benli'nin bu çıkışı olmasa daha iyi olurdu"

Erk: Benli'nin bu çıkışı olmasa daha iyi olurduCTP-BG Genel Sekreteri Kutlay Erk, Belediyeler Birliği ve Gönyeli Belediyesi Başkanı Ahmet Benli’nin CTP ile ilişkilerini askıya alması konusunda değerlendirmelerde bulundu. Benli’nin CTP ile ilişkisini eskisi gibi sıcak tutacağına inancını dile getiren Erk, "Parmağımın arkasına saklanacak değilim; Benli bu konuda haklıdır" dedi.
Paylaş  
9
9
8
1

Kıbrıs Postası – Filiz Seyis

Genç TV’de Aysu Basri Akter’in hazırlayıp sunduğu “Günün Getirdikleri” programına katılan CTP-BG Genel Sekreteri Kutlay Erk Ahmet Benli’nin CTP ile ilişkilerini askıya alma kararını değerlendirdi. Erk, "Parmağımın arkasına saklanacak değilim; Benli bu konuda haklıdır" dedi. 

“Girişim yapacağız, sonuç alacağımıza eminim”

Yaşanan sıkıntının kırsal kesim belediyeleri için istenen kaynağın yaratılamamasından kaynaklandığını belirten Erk, CTP Yönetimi olarak sorunun aşılması için gereken girişimleri yapacaklarını söyledi.

“Sonuç alacağımızdan eminim” diyen Erk, bir takım Pratik ve lojistik sıkıntılar olduğunu kaydetti.

“CTP ile ilişkilerini eskisi gibi sıcak tutacaktır”

Ahmet Benli’nin CTP ile ilişkilerini eskisi gibi sıcak tutacağını ifade eden Erk, istifasının ise kendisi için büyük sürpriz olacağını anlattı.

Benli’nin parti ile ilişkilerini askıya almasının Cumhurbaşkanlığı seçimini etkilemeyeceğini söyleyen Erk, “Benli’nin bu çıkışı dikkat çekici bir çıkıştır ‘olmasa daha iyi olurdu’ diyeceğimiz bir çıkıştır. Ama seçimleri etkileyecek bir durum değil. Parti kadroları ve tabanı ile Sibel Siber’in yanındadır” ifadelerini kullandı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
26 Şubat 2015, Perşembe
Osman         - Gönyeli
Ha yahu sıcak dutacak , çevir gazı da yanmasın. Az bile yaptı size.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UBP, Genel Sekreteri'ni seçiyor
image UBP’de Parti Genel Sekreteri seçimi başladı…
Özersay: "Yurtdışında yaşayan Kıbrıslı Türkler KKTC'yi ziyaret etmeli"
image Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, yurtdışında yaşayan Kıbrıslı Türklere yönelik başlattıkları proje çerçevesinde Türk gençlerinin farklı aktiviteler bağlamında KKTC’yi ziyaret etmelerini destekle...
Uluçay: "Gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz"
image Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, 15 Kasım KKTC’nin 35.kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere KKTC’de bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kastamonu Şubesinden bir hey...