Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Kadınlara özel ücretsiz kanser taraması yapılacak
banner
banner
banner
banner
banner
Tatil bitti, okullar başladı. Peki, çocuğunuz okulda zorbalığa maruz kalıyor olabilir mi?
Tatil bitti, okullar başladı. Peki, çocuğunuz okulda zorbalığa maruz kalıyor olabilir mi? Okulda yaşanan "akran zorbalığı" gün be gün artan bir gerçek. Peki, çocuğunuz bu akran zorbalığının hangi tarafında? Yaşanan bu zorbalığın sonraki yıllara etkileri neler?
Curcumin: Zerdeçal’ın Gizli Bileşeninin En İyi 10 Sağlık Faydası
Curcumin: Zerdeçal'ın Gizli Bileşeninin En İyi 10 Sağlık Faydası İnanılmaz sağlık faydalarıyla zerdeçalın gizli bileşiği curcumin. Bu günlerde zerdeçal yalnızca baharat olarak kullanılmanın ötesine geçti. Zerdeçal ile altın süt yapılıyor, cilt bakım ürünlerine ekleniyor, yemeklerde...
LAÜ Öğretim Üyesi Bardak, "Bağışıklık Sistemini Güçlendirmede Sağlıklı Beslenme" konusuna dikkat çekti
LAÜ Öğretim Üyesi Bardak, Bağışıklık Sistemini Güçlendirmede Sağlıklı Beslenme konusuna dikkat çekti Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nazal Bardak, “Bağışıklık Sistemini Güçlendirmede Altın Anahtar: Sağlıklı Beslenme” konusunda açıklam...
Besim: "Devlet ve özel kuruluşların işbirliği artmalı"
Besim: Devlet ve özel kuruluşların işbirliği artmalı Sağlık Bakanlığı'na bağlı İlaç ve Eczacılık Dairesi'ne bağışta bulunan iş insanı Umut Vehit’e Sağlık Bakanı Filiz Besim tarafından teşekkür edilerek hediye takdim edildi.
Hasta refakatçi eğitimini tamamlayanlar sertifikalarını aldı
Hasta refakatçi eğitimini tamamlayanlar sertifikalarını aldı Hasta refakatçi eğitimini tamamlayanlar düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Vejetaryen anne adayları nasıl beslenmeli?
Vejetaryen anne adayları nasıl beslenmeli? Hamilelikte beslenme sadece anne adayının değil bebeğin sağlığını da yakından ilgilendiriyor. Vejetaryen beslenme tarzını seçen anne adaylarının aklındaki ilk soru ise “acaba bebeğim yeteri kadar besleniyor mu?” oluyo...
Kızamık salgınının en yaygın olduğu bölgeler arasında Doğu Akdeniz de var!
Kızamık salgınının en yaygın olduğu bölgeler arasında Doğu Akdeniz de var! Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre; 2016-17 yıllarında dünya çapında kızamık vakalarında yüzde 30 artış kaydedildi.
"Margarin tüketimi depresyonu tetikliyor"
Margarin tüketimi depresyonu tetikliyor Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesinde bir grup bilim insanı, deney hayvanlarıyla yaptığı çalışmada, yayık tereyağının "öğrenmeyi olumlu etkilediğini", "margarinin ise "depresyonu tetiklediğini" tespit etti.
"Sigara içenlerin çocuğunun, bağımlı olma riski yüzde 50 fazla"
Sigara içenlerin çocuğunun, bağımlı olma riski yüzde 50 fazla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Emrah Can, "Anne babanın sigara içtiğine şahit olmuş bir çocuk, sigara içmeyi rol model olarak almaktadır. Araştırmalar, sigara...
İngiltere'de kanser hücrelerine sızan ilacın denemeleri başarılı oldu
İngiltere'de kanser hücrelerine sızan ilacın denemeleri başarılı oldu İngiltere'de yeni geliştirilen bir kanser ilacının hastalığı ilerlemiş kişiler için umut olabileceği belirtiliyor.
UKÜ'lü akademisyen Yrd. Doç. Dr. Çınar, doğru antibiyotik kullanımına dikkat çekti
UKÜ'lü akademisyen Yrd. Doç. Dr. Çınar, doğru antibiyotik kullanımına dikkat çekti Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı, Moleküler Mikrobiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ender Volkan Çınar, ezbere antibiyotik kullanımının viral hastalıklara yanıt vermeyeceğini açık...
“Ebeveynler, çocuklarına ‘akıcı konuşma’ konusunda baskı yaparsa, çocuk kekeme olabilir”
Ebeveynler, çocuklarına 'akıcı konuşma' konusunda baskı yaparsa, çocuk kekeme olabilir Çocukların küçük yaştan itibaren konuşamama sorunu yani ‘kekemelik’ çeşitli nedenler ile sonradan da ortaya çıkabiliyor.
banner
banner
banner
Sağlık Bakanlığı: "Kanserde erken tanı tarama çalışmaları hızlı bir ivme kazanarak ilerliyor"
Sağlık Bakanlığı: Kanserde erken tanı tarama çalışmaları hızlı bir ivme kazanarak ilerliyor Sağlık Bakanlığı "Dünya Kanser Günü" dolayısıyla yayımladığı mesajda, ülkede kanserde erken tanı tarama çalışmalarının hızlı bir ivme kazanarak ilerlemekte olduğuna, bakanlığın düzenli olarak halkı bilgilendirme, fark...
"Kanseri önlemek, kanser oluştuktan sonra ortaya çıkan masraftan çok daha ucuz, hükümet buna önem vermeli"
Kanseri önlemek, kanser oluştuktan sonra ortaya çıkan masraftan çok daha ucuz, hükümet buna önem vermeli Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, kanseri önleyici tedbirlerin kanseri tedavi etmekten çok daha ucuza mal olduğunu belirterek, hükümetlerin erken tanı ve koruma çalışmalarına yatırım yapması...
Erkeklerde en fazla akciğer kanseri görülüyor
Erkeklerde en fazla akciğer kanseri görülüyor Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayfer Haydaroğlu, erkek hastalara kanser tanısının daha geç evrelerde konulabildiğini belirtti.
UKܒde cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında bilgilendirme konferansı düzenlendi
UKÜ'de cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında bilgilendirme konferansı düzenlendi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi’ne (ÖGDM) bağlı Kütüphane Kulübü tarafından “Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Hakkında Bilgilendirme” konferansı düzenlendi.
Sağlık Bakanlığı’nın salgın tedirginliğine karşı Facebook’tan verdiği reklam tepki topladı
Sağlık Bakanlığı'nın salgın tedirginliğine karşı Facebook'tan verdiği reklam tepki topladı Sağlık Bakanlığı’nın, halkın grip salgını konusundaki tedirginliğine karşı geçtiğimiz hafta Facebook’ta yayınladığı sponsorlu habere halktan yoğun tepki geldi.
Prof. Dr. Yoldaşcan: “Gripten korunmak, hastalığın tedavisinden çok daha önemlidir”
Prof. Dr. Yoldaşcan: Gripten korunmak, hastalığın tedavisinden çok daha önemlidir Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. B. Elçin Yoldaşcan, Özellikle Bahar Ayları ve Kışın kendisini gösteren grip (influenza) hakkında açıklamada bulundu.
Çocuklarda “horlama” hastalık habercisi olabilir!
Çocuklarda horlama hastalık habercisi olabilir! Horlama yetişkinler kadar çocuklarda da sık görülen bir sorun. Üstelik horlamanın şiddeti, burun tıkanıklığının derecesine göre çok kuvvetli olabiliyor.
Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği Başkanı Dr. Dyt. Ayşe Okan oldu
Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği Başkanı Dr. Dyt. Ayşe Okan oldu Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği 9. Olağan Genel Kurul toplantısı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kıbrıs Türk Diyabet Derneği Salonu’nda yapıldı.
Aytaçoğlu: "Damar sertliği, en az kanser kadar ciddi bir hastalıktır"
Aytaçoğlu: Damar sertliği, en az kanser kadar ciddi bir hastalıktır Girne Amerikan Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Barlas N. Aytaçoğlu, sağlıklı yaşam saplantısı içinde yaşamanın da, stres sebebi olduğunu ve bu tip bir stresin,  kalp ve damar hastalıklarının işini k...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Trafikte asayiş operasyonları: 4 araç trafikten men edildi Trafikte asayiş operasyonları: 4 araç trafikten men edildi
Polisin dün gece Girne ve Güzelyurt’ta gerçekleştirdiği asayiş ve denetim operasyonlarında Girne’de 97, Güzelyurt’ta ise 65 araç sürücüsü hakkında ileri işlem yapıldı.

Trafik ve Ulaştırma Hizmetleri Komisyonu "trafik kazaları...

Özgürgün: "Ülkeyi perişan ettiler ama çok yakında UBP, hü...

Eroğlu: "Koalisyonda KKTC'nin varlığına inanan bir parti ...

Tatar: "Hükümet sallanıyor"

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
KKTC merkezli çetenin para trafiği pes dedirtti: 30 milyon 240 bin TL KKTC merkezli çetenin para trafiği pes dedirtti: 30 milyon 240 bin TL
KKTC merkezli yasa dışı bahis çetes üyelerinin kullandığı 278 hesaptaki para trafiğinin 30 milyon 240 bin lirayı bulduğu bildirildi.

TC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Doğu Akdeniz ve Ege'nin b...

AKP Sözcüsü Çelik: "KKTC'nin haklarını bozmaya çalışan Gü...

Mabel Matiz'in Kıbrıs Gazisi babası hayatını kaybetti

KTTO heyeti bir dizi temasta bulunmak için İstanbul'da  

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiltere Parlamentosu'nda bağımsız grup kuran milletvekilleri kim ve ne istiyorlar? İngiltere Parlamentosu'nda bağımsız grup kuran milletvekilleri kim ve ne istiyorlar?
Şu ana kadar ana muhalefet İşçi Partisi'nden 8, ve Muhafazakar Parti'den 3 milletvekili partilerinden istifa ederek Bağımsız Grup adı altında birleştiklerini açıkladılar.

Brexit - İngiliz Hayvancılar Birliği'nden uyarı: "Yüzbinl...

İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi Genel Kurulu 10 ...

Burberry tasarımında idam düğümü tartışması

Yolcu uçağından ses hızı rekoru: Planlanandan 48 dakika ö...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Nijerya halkı devlet başkanını seçiyor Nijerya halkı devlet başkanını seçiyor
Batı Afrika ülkesi Nijerya'da halk, ertelenen devlet başkanı ve parlamento seçimlerinde oylarını kullanmaya başladı.

Sudan'da hükümet feshedildi: Ülkede 1 yıllığına OHAL ilan...

Venezuela, Kolombiya sınırını kapattı: "Bu şova izin verm...

Prens Selman Çin'de: 10 milyar dolarlık rafineri anlaşmas...

Japon Bakan, toplantıya üç dakika geç kalınca özür dileme...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Aracın içine sakladığı kişiyi gizlice Güney Kıbrıs'a geçirmeye çalıştı Aracın içine sakladığı kişiyi gizlice Güney Kıbrıs'a geçirmeye çalıştı
Bostancı Giriş-Çıkış Kapısı'ndan yasal olmayan yollarla bir kişiyi Güney Kıbrıs'a geçirmeye çalışma girişimi polise takıldı.

İskele eski kaymakamı 2 ay hapse mahkum edildi, mahkeme k...

İş arkadaşının dişini kıran Kaya, serbest

Sicili çocuk istismarlarıyla kabarık olan sapık bu sefer ...

Evlenme teklifini kabul etmeyen kiracıya tecavüz etmeye t...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Çocuk İstismarı Sempozyumu yarın yapılacak "Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak
Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği ile Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu ve Kıbrıs Türk Tabipleri Odası iş birliğinde “çocuk istismarı” sempozyumu düzenleniyor.

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
LAÜ Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran'da yapılacak LAÜ Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran'da yapılacak
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran Pazar günü LAÜ Kampüsü'nde saat 10:00'da yapılacak.

Girne Amerikan Üniversitesi-Marseille Aix Üniversitesi Tw...

Selda Bağcan, DAÜ'ye geliyor

DAÜ'de liselere yönelik düzenlenen atölye çalışmaları baş...

DAÜ hayvan dostu kampüsüyle fark yaratmaya devam ediyor

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Barclays Bank Yönetim Kurulu Başkanı istifa etti Barclays Bank Yönetim Kurulu Başkanı istifa etti
Birleşik Krallık merkezli finans grubu şirketi Barclays'in alt kuruluşu Barclays Bank'in Yönetim Kurulu Başkanı Gerry Grimstone, Şubat ayı sonunda görevinden ayrılacağını duyurdu.

Türk mali piyasalarında bugün öne çıkan veri: Reel kesim ...

KTTO heyeti İstanbul'a gidiyor

FED'in göreceli güvercin duruşu piyasaları sürüklüyor

Türkiye'deki ilaç zammı KKTC'yi de vurdu! İlaçlara yüzde ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Osmanlı saraylarındaki eserler Girne'de sergileniyor Osmanlı saraylarındaki eserler Girne'de sergileniyor
Sanatçı Arzu Pehlivan’ın “Saraydan Karma” isimli Nakkaş sergisi, Girne Belediyesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen törenle açıldı.

44. Cesar Sinema ödülleri sahiplerini buldu: En film ödül...

Yedi Bela Hüsnü'nün 'Kız İsmet'i hayatını kaybetti

Beşparmaklar Tiyatro Festivali artık uluslararası!

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Gazimağusalı çocuklar...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Türkiye'den KKTC'ye en çok gezi, eğlence, sportif ve kültürel faaliyetler için geliyorlar Türkiye'den KKTC'ye en çok gezi, eğlence, sportif ve kültürel faaliyetler için geliyorlar
Türkiye İstatistik Kurumu’nun yaptığı açıklamaya göre, Türkiyeli vatandaşların KKTC'ye en çok gezi, eğlence, sportif ve kültürel faaliyetler amacıyla gidildiği belirlendi.

Cumhurbaşkanı Akıncı, turizm sektörü temsilcileriyle bir ...

Ataoğlu: "Fuarların Kuzey Kıbrıs'a olumlu geri dönüşümler...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu: "Dünya ile yarışıyoruz"

Otelciler Birliği Başkanı Dimağ Çağıner: "KKTC'nin gelece...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı
Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe 33 yıllık tecrübeye sahip Kıbrıs Developments’in ödüllü projesi Kıbrıs Town Houses, döviz kurları ile birlikte faiz oranlarındaki değişkenliğin yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren eşsiz bir kampanya i...

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Atletlerimiz Mersin'de yarışacak Atletlerimiz Mersin'de yarışacak
KKTC Atletizm Federasyonu’na bağlı atletler Mersin'de düzenlenecek olan 18. Seyfi Alanya Atmalar Kupası'nda yarışacak.

Atletizm Federasyonu Olağan Genel Kurulu yapılıyor

Güney Kıbrıs, bu sezon Türkiye'den daha fazla puan toplad...

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu 2019 Yılı Olağan Genel Kur...

Offroad Sprinte rekor katılım

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özersay'ın göndermesi kime? Özersay'ın göndermesi kime?
Özersay'ın "50 yıllık oyuncakları elinden alınıyor" göndermesi #gözdenkaçmadı

Asım Akansoy'dan Özersay'a yaylım ateşi: Özersay CTP'ye s...

Sınırda manidar belge!

TDP'de buzları eriten mesaj

YDP'ye flaş transfer: Muhtar Ömer Meraklı...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Kaçakçılık arttı, Kuzey ve Güney arası ticari alışveriş kilitlendi "Kaçakçılık arttı, Kuzey ve Güney arası ticari alışveriş kilitlendi"
Rum Ticaret ve Sanayi Odası (KEVE) eski Başkanı ve İki Toplumlu Girişimcilik ve Ticaret Komitesi Rum Başkanı Fidias Pilidis, emtianın Yeşil Hat Tüzüğü tahtında dolaşımının, her iki tarafın da koyduğu kısıtlamalar nedeniyle sekteye uğradı...

Rum Dışişleri Bakanlığı: "Ankara önce Güney Kıbrıs kaynak...

Norveçli kaptan Rumların sözde MEB'inde yasadışı araştırm...

Güney'de 5 aylık bebeğe tecavüz iddiasıyla ilgili disipli...

Güney'de karapara aklama yasasında değişiklik

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Altın Ayı ödülleri sahiplerini buldu "Altın Ayı" ödülleri sahiplerini buldu
69. Uluslararası Berlin Film Festivali'nde (Berlinale) en iyi film dalında verilen "Altın Ayı" ödülünü İsrailli yönetmen Nadav Lapid'in "Synonyms" filmi kazandı.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan kızlarının velayetini ald...

Günay Mimar O Ses Türkiye yarışmasında yoluna Beyazıt ile...

Araplar, Türk dizileri için Türkçe öğreniyor

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos boşanıyor

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs'ta yapılan çalışmalarda renkli gözlerde mevsimsel değişikliğin daha az olduğu gözlendi Güney Kıbrıs'ta yapılan çalışmalarda "renkli gözlerde mevsimsel değişikliğin daha az olduğu" gözlendi
Güney Kıbrıs ve Güney Galler’de, yapılan çalışmada açık renkli ya da mavi gözleri olan kişilerin mevsimsel değişikliklerinin daha az görüldüğü saptandı.

İkinci Dünya Savaşı'nın bitişinin sembolü haline gelen Ge...

"Kıbrıs Türk toplumunda 'yaşamdan memnuniyet' oranı 2018 ...

Sevgililer Günü: Neden 14 Şubat?

Çin'in en şişman genci 7 ayda 142 kilo verdi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Kanlıköy Barajı'ndan kurtarılan yaklaşık 8 bin balık doğaya geri döndürüldü Kanlıköy Barajı'ndan kurtarılan yaklaşık 8 bin balık doğaya geri döndürüldü
Taşkent Doğa Parkı’nın 4 ay evvel kuruyan Kanlıköy Barajı’ndan kurtardığı yaklaşık 8 bin balık doğaya geri döndürüldü.

Avustralya'da son 109 yılın en sıcak günleri yaşanıyor

Buzulların erimesiyle doğa kendisini hatırlattı: Kanada'd...

Bilim insanları: "Küresel ısınma, kuşları acımasız katill...

Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Neptün'ün 14. uydusunun varlığı doğrulandı "Neptün'ün 14. uydusunun varlığı doğrulandı"
Hubble uzay teleskopunun görüntülerini inceleyen bilim insanları, Neptün’ün 14. uydusunun varlığını doğruladı.

İsrail de uzay yarışına katıldı: Bereşit Ay yolculuğuna b...

Japonya uçan araba dönemine hazırlanıyor: Trafik sıkışıkl...

150 yıllık sır: Zebraların çizgilerinin ne işe yaradığı s...

Japon uzay aracı Hayabusa-2, 280 milyon kilometre uzaklık...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.32 5.33
GBP 6.91 6.95
EUR 6.03 6.04
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları