Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GİRNE 13 Haziran 2018, Çarşamba 15:11
banner

Birol Karaman: "Doğanköy meydanına kavuşacak!"

Birol Karaman: Doğanköy meydanına kavuşacak!CTP Girne Belediyesi Başkan adayı Birol Karaman ile ekibi, 23 Nisan İlkokulu’nun Yılsonu Sergisi’ne katıldı.
Paylaş  
5
2
5
1

Burada sergiyi gezen Karaman,  ekibiyle Doğanköy’e giderek bildiri dağıttı, yurttaşlarla buluştu. Doğanköy gezisine Girne milletvekili Fazilet Özdenefe  de eşlik etti.

Köy sakinleri ile sohbet eden Birol Karaman, Doğanköy’ün yeni meydanına kavuşacağını belirterek, “Doğanköy, Girne’nin içinde ama Girne’nin sıkışıklığından uzak en değerli köylerimizden birisidir. Ancak yıllardır ihmal edilmiştir. Biz Doğanköy’de muhtarlık binasının da bulunduğu alana yeni ve özgün bir doku kazandıracağız” dedi. Kanalizasyon probleminden de şikâyet eden Doğanköy sakinleri yeni dönemde bu sorunun artık tarihe gömülmesini umut ettiklerini söyledi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
4
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
13 Haziran 2018, Çarşamba
Hüseyin         - Girne
Birol Karaman utanmadan sözde temiz seçim ortamı yürüteceğinizi söylüyorsunuz. Hem kendiniz hem sizi destekleyenler Sümer Aygın'a her türlü çirkefliği yapmaya ve çamur atmaya devam ediyorsunuz. Nedense Nidai Güngördüye Sümer'e saldırdığınızın yüzde 5'i kadar saldırmıyorsunuz. Bu ikiyüzlülükle seçim kazansanız ne olacak? Gerçek yüzünüzü halka gösteren derim. En azından temizliği geçtim cesaretli olduğunuzu söylerim.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Girne'de iş kazası... 1 kişi yaralandı
image Girne’de bir inşaatın 3. katında çalışan 47 yaşındaki Chaudhry İfiıkhar Hussain dengesini kaybederek düştü.
Güngördü: "Ozanköy gelişime devam dedi"
image Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nidai Güngördü, Ozanköy’de miting düzenledi.
Birol Karaman: "Bir devir kapanıyor, e-belediye ile şeffaf yönetim geliyor!"
image Katılımcı, şeffaf ve demokratik yerel yönetim anlayışıyla, sevdalısı olduğu Girne’yi yeniden ayağa kaldıracak çalışmalarıyla yola çıkan CTP Girne Belediye Başkan adayı Birol Karaman, e-belediye ile bilgiye erişim kayn...