Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GİRNE 25 Haziran 2018, Pazartesi 12:39
banner

Aygın'dan CTP'ye sitem: "Keşke partim içerisinde, 2014'de de 2018'deki gibi bir örgütsel çalışma yapılsaydı"

Aygın'dan CTP'ye sitem: Keşke partim içerisinde, 2014'de de 2018'deki gibi bir örgütsel çalışma yapılsaydıGirne Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sümer Aygın, seçimlerin ardından değerlendirme yaptı.
Paylaş  
16
11
16
1

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üzgün olduğunu belrten Aygın, eski partisi CTP'ye de sitem ederek, "keşke partim içerisinde, 2014’deki seçimlerde de 2018’deki gibi bir örgütsel çalışma yapılmış olsaydı ve bugün Girne'yi geri kazanmak gibi bir kaygısı hiçbirimizin olmasaydı" dedi.

Aygın'ın açıklaması şöyle:

"Sevgili Girne Halkı,

Üzgün olmakla birlikte öncelikle seçim sonucunun hepimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Her aday gibi bizde kazanacağımıza inandığımız için bu yarıştaki yerimizi aldık.

Kendimize ve yapabileceklerimize olan güvenimizle, Girne ve Girne halkı için daha iyisini başarabileceğimize olan inancımızla bu yola çıktık. Keşke seçimden daha iyi bir sonuçla Girne' ye vermek istediğimiz hizmetleri sizlere de yaşatma onurunu tadabilseydik. Elbetteki üzgün olmakla birlikte çıkan sonuca son derece saygılıyız.

Keşke partim içerisinde, 2014’deki seçimlerde de 2018’deki gibi bir örgütsel çalışma yapılmış olsaydı ve bugün Girne'yi geri kazanmak gibi bir kaygısı hiçbirimizin olmasaydı. CTP nin bu yönde sağlıklı bir iç sorgulama süreci yaşayıp bugün çıkan tabloyu ve gelinen aşamayı iyi değerlendirmesi en büyük temennimdir. Amacım savunulduğu gibi hiçbir şekilde intikam olmadı ve olamazdı. Bu yöndeki açıklamaları süreç içerisinde şaşkınlık ve üzüntüyle izledim. Bu konuda ve çıkan tabloda hepimizin ders çıkarması gerektiği açıktır ve yadsınamaz. Bizim payımıza düşeni iyi çalışacağımızı ve bu durumdan gerekli dersi çıkaracağımızı bilmenizi isterim.

Yarışan tüm aday arkadaşları bu demokratik süreci başarılı bir şekilde atlattığımız için kutluyorum. İstemeden kırdığımız, üzdüğümüz biri olmuşsa inanın ki derdimiz yalnızca Girne'ydi ve Girne'nin geleceğiydi. Kimseyi ne üzmek ne de yaralamak gibi bir derdimiz asla olmadı. Umuyorum ki mevcut yönetim bizi şaşırtır ve önümüzdeki dört yıl geçen dört yıldan Girnemiz için daha iyi sonuçlar doğurur ve Girne Belediyesi'ndeki gidişat daha iyiye yönelir. Beni destekleyen herkese, sevgisini güvenini esirgemeyip gece gündüz yanımda olan aileme, arkadaşlarıma, dostlarıma, halkıma ve değerli basın mensuplarına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu sonucun hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiyle kalın."


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
4
 
0
 
1
 
1
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
25 Haziran 2018, Pazartesi
Metin         - Girne
Istegin oldu,Nidai seni mudur yapacakmis destekledigin icin.

banner
banner
banner
banner
banner

YDP'den kan bağışı kampanyası 
image YDP yarın Karşıyaka'da kan bağışı kampanyası düzenliyor.
Girne'de fuhuştan bir tutuklu 
image Girne'de bir kişi, üç kadını fuhuşa teşvik edip, bu yolla para kazanmaktan tutuklandı.
Beylerbeyi bölgesinde elektrik kesintisi
image Beylerbeyi bölgesinde yarın 4 buçuk saatlik elektrik kesintisi yapılacak.