Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
GAÜ 2018 Burs Sıralama Sınavı'nda kayıt hakkı kazanan adaylar için son kayıt tarihi;  20 Haziran

SON DAKİKA
Yüksel: "İş kazalarının % 98'i önlenebilir" Prag'tan havalanan ambulans uçak Ercan'a doğrudan uçuş yaptı F-35 teslimatına Kıbrıs gerekçeli 'durdurun' engeli Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına Bellapais'te piyano konseri Neofitu, ABD temasları ve Kıbrıs sorununa ilişkin görüşlerini açıkladı Prodromu, Guterres'in raporunu yorumladı Ramazan Bayramı'nın bugün üçüncü ve son günü Bugün Babalar Günü... Babalarımızın ve bizim en özel günümüz Türkiye'deki seçim için KKTC'de oy verme işlemleri dün başladı Cumhuriyet Meclisi yarın toplanacak Güzelyurt- Kalkanlı anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi ağır yaralı
banner
banner
banner
banner
banner
ODTÜ Montessori'de mezuniyet heyecanı
ODTÜ Montessori'de mezuniyet heyecanı ODTÜ Montessori Okulu 2017-2018 Akademik Yılı’na muhteşem bir tören ile veda etti. ODTÜ Montessori Okulu öğrencisi 14 çocuk, okul bünyesinde önceki gün düzenlenen törende diplomalarını aldı.
GAÜ 32. dönem mezunları, törenlerin son gününde diplomalarını aldı
GAÜ 32. dönem mezunları, törenlerin son gününde diplomalarını aldı Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), 2017 2018 Akademik yılı 32’inci dönem mezunlarının ikinci grubu da, Girne Amfitiyatro’da düzenlenen törende diplomalarını aldı.
Koleje Giriş Sınavı'nın 2. basamağı bugün yapılıyor
Koleje Giriş Sınavı'nın 2. basamağı bugün yapılıyor Devlet kolejlerine girişte uygulanan, Koleje Giriş Sınavı’nın 2. Basamağı (KGS-2), bugün yapılıyor.
Kıbrıs İlim Üniversitesi’nde iftar yemeği
Kıbrıs İlim Üniversitesi'nde iftar yemeği Kıbrıs İlim Üniversitesi kampsünde, KİÜOnursal Başkanı Sayın Dr. Mustafa AYDIN önderliğinde 7 Haziran, Perşembe akşamı iftar yemeği gerçekleştirildi.
GAÜ 32. Dönem Mezunları, Cumhurbaşkanı Akıncı’nın katıldığı törende diplomalarını aldı
GAÜ 32. Dönem Mezunları, Cumhurbaşkanı Akıncı'nın katıldığı törende diplomalarını aldı Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), 2017 2018 Akademik yılı 32’inci dönem mezunlarının ilk grubu, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın da katıldığı, Girne Amfitiyatro’da düzenlenen törende diplomalarını aldı.
UFÜ Hazırlık Okulu akademisyenleri çalışmalarını katıldıkları konferansta paylaştı
UFÜ Hazırlık Okulu akademisyenleri çalışmalarını katıldıkları konferansta paylaştı Uluslararası Final Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin İngilizce eğitimi konusunda gerçekleştirilen “Pooling Connections” temalı akademik 12th Workshop Festival’inde geniş katılımla temsil edildi.
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi ilk mezunlarını verdi…
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi ilk mezunlarını verdi… KAÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Doç. Dr. Vehbi, KAÜ mezunlarının, öğrenimleri boyunca edindiği bilgiler ve özellikleriyle başarılı olacağına emin olduğunu vurguladı.
DAÜ umutlara ortak olmaya devam ediyor
DAÜ umutlara ortak olmaya devam ediyor Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Personel İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen “DAÜ İle Umutlara Ortak Ol” projesi kapsamında kullanılabilir durumda ikinci el eşyalar ihtiyaçlı kişilere ulaştırılmak üzere toplandı.
Akıncı: “Eğitimde kalite, vazgeçilemeyecek en önemli olgu”
Akıncı: Eğitimde kalite, vazgeçilemeyecek en önemli olgu Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, yüksek öğretimde eğitimin niteliğinin artırılmasının önemine vurgu yaparak, eğitimde kalitenin vazgeçilemeyecek en önemli olgu olduğunu belirtti.
DAÜ Turizm Fakültesi “Irkçılıktan Uzak Bir Dünya” teması ile çeşitli etkinlikler düzenledi
DAÜ Turizm Fakültesi Irkçılıktan Uzak Bir Dünya teması ile çeşitli etkinlikler düzenledi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi 'Irkçılıktan Uzak Bir Dünya' teması ile çeşitli etkinlikler düzenledi.
UKÜ'de mühendislik alanında kariyer tartışıldı
UKÜ'de mühendislik alanında kariyer tartışıldı Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi ile Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen “Mühendislik’te Kariyer” adlı etkinlikte mühendislerin eserlerini oluştururken ku...
Web Tasarımı ve Uygulamaları atölye çalışmalarına katılanlara sertifikaları verildi
Web Tasarımı ve Uygulamaları atölye çalışmalarına katılanlara sertifikaları verildi Uluslararası Final Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri, alt sınıflardaki arkadaşlarıyla bilgilerini paylaşmak amacıyla “Web Tasarımı ve Uygulamaları” konulu bir atölye çalışması gerçekleştirdi.
banner
banner
banner
banner
LAܒden “Kanser Hastalarına Yardım Derneği”ne destek
LAÜ'den Kanser Hastalarına Yardım Derneğine destek Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafındanKanser Hastalarına Yardım Derneği’ne destek amacıylaüniversitenin tesisi EUL Lounge’da yemek düzenlendi.
KGS-2 Cumartesi günü yapılacak
KGS-2 Cumartesi günü yapılacak Devlet kolejlerine girişte uygulanan, Kolej Giriş Sınavları’nın (KGS) 2. Basamağı (KGS-2), 9 Haziran  Cumartesi günü gerçekleştirilecek.
DAÜ, en iyi genç üniversiteler sıralamasında yükselmeye devam ediyor
DAÜ, en iyi genç üniversiteler sıralamasında yükselmeye devam ediyor Dünya’nın en yaygın referans gösterilen üniversite sıralamalarının yayıncısı olan ve İngiltere’de yayınlanan Times Higher Education (THE), 2018 yılı için Dünya’nın 50 yılı aşmamış en iyi genç üniversiteleri sıralaması...
Adamızı yüksek öğretimde dünyanın çekim merkezi haline getirmeliyiz
Adamızı yüksek öğretimde dünyanın çekim merkezi haline getirmeliyiz Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, ABD’de düzenlenen NAFSA 2018 Eğitim Fuarı’nın ardından, KKTC Yükseköğretimi ve Eğitim adası olma noktasında önemli açıklamalarda bulundu.
KİÜ, Dünya üniversitesi olma yolunda
KİÜ, Dünya üniversitesi olma yolunda Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Selman Arslanbaş, katıldığı TV programında önemli konulara değindi. “Dünya üniversiteleri ile rekabet edebilecek bir üniversite olma vizyonu ile çalışmalarımızı ...
Doç. Dr. Bülent Sezgin, "İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası" nedeniyle mesaj yayımladı
Doç. Dr. Bülent Sezgin, İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası nedeniyle mesaj yayımladı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Dahiliye Uzmanı  Yrd. Doç. Dr. Bülent Sezgin her yıl Haziran ayının ilk haftasına denk gelen “İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi ...
24 bine yakın öğrencinin yaz tatili bugün başladı
24 bine yakın öğrencinin yaz tatili bugün başladı Orta dereceli okullarda karneler dağıtıldı, yaz tatili başladı.
KİÜ Rektörü Göksel’den eğitime dair önemli açıklamalar
KİÜ Rektörü Göksel'den eğitime dair önemli açıklamalar Hakan Yıldırım’ın sunduğu Başkent Kulisi’ne katılan Kıbrıs İlim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Bülend Göksel, hem Üniversite, hem de artan döviz ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
“Uluslararası İfade Özgürlüğü” Konferansı yarın Fulbright Merkezi’nde yapılacak
Uluslararası İfade Özgürlüğü Konferansı yarın Fulbright Merkezi'nde yapılacak “Uluslararası İfade Özgürlüğü” Konferansı yarın ara bölgedeki Fulbright Merkezi’nde yapılacak.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kaçak sincaplara el konuldu Kaçak sincaplara el konuldu
KKTC Gümrük Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılığı Men ve Takip birimi ile Polis Narkotik ve Kaçakçılık önleme birimi desteğiyle gerçekleştirilen operasyonda ülkeye kaçak yollarla sokulan 3 adet sincaba el konuldu.

Gencay Eroğlu babasına yazdığı mesajda duygu yüklü ifadel...

Yüksel: "İş kazalarının % 98'i önlenebilir"

YDP: "Altuncuoğlu Disiplin Kuruluna veriliyor"

Prag'tan havalanan ambulans uçak Ercan'a doğrudan uçuş ya...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Erdoğan: İstanbul kararını vermiş, 24 Haziran demokrasi bayramı şimdiden kutlu olsun Erdoğan: "İstanbul kararını vermiş, 24 Haziran demokrasi bayramı şimdiden kutlu olsun"
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin İstanbul mitinginde konuşuyor.

F-35 teslimatına Kıbrıs gerekçeli 'durdurun' engeli

TSK'dan Kandil açıklaması: "35 terörist etkisiz hale geti...

Erdoğan: "Kandil'de PKK elebaşlarının toplantı merkezleri...

Erdoğan: "OHAL'i gerektirecek bir durum söz konusu olursa...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiltere Türklere tekrar süresiz oturum vermeye başladı İngiltere Türklere tekrar süresiz oturum vermeye başladı
İngiltere İçişleri Bakanlığı, Türk vatandaşlarına süresiz oturum verilmesi uygulamasına, yeni vize kategorisiyle yeniden başladı.

Londra'da 1. Kıbrıs Türk Kültür ve Sanat Festivali yapıld...

İnşaat işçileri şort yasağına karşı etek giyerek işe geld...

İngiltere'de sarhoş pilota hapis cezası

Heathrow Havalimanı'na yeni pist onayı

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
İtalya'nın kabul etmediği göçmenler İspanya'ya ulaştı İtalya'nın kabul etmediği göçmenler İspanya'ya ulaştı
Denizde kurtarılan ancak İtalya ve Malta'nın almayı reddettiği aralarında 123 çocuk ve 7 hamile kadının bulunduğu 630 göçmen günler süren yolculuğun ardından İspanya'ya ulaştı.

Fransa'da tekbir getiren kadından maket bıçaklı saldırı: ...

Afganistan'da intihar saldırısı: 14 ölü, 45 yaralı

Güney Kore, kurtarılan Kuzey Koreli 4 denizciyi iade etti

Gençlik iksiri eşekleri yok ediyor

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Güzelyurt- Kalkanlı anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi ağır yaralı Güzelyurt- Kalkanlı anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi ağır yaralı
Güzelyurt- Kalkanlı anayolu üzerinde Dilekler Benzin istasyonu önlerinde olan trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.

İsmail Kaşcı ve Zahra Arabshahı'nın ölüm sebebi açıklandı

Bafra'daki iş kazasında ağır yaralanan Kızıldemir hayatın...

Bafra'da iş kazası... Bir kişi ağır yaralandı

72 yaşındaki adam denizde rahatsızlanarak hayatını kaybet...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Kuir aktivisti Paşa: Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor Kuir aktivisti Paşa: "Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor"
Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşam süren LGBTI+’lar halen çalışma, sağlık, barınma ve ulaşım alanlarında ayrımcılığa maruz kalıyor.

Uluboy: "Çocuklarınızı bu haberlerden ve yorumlardan uzak...

"Umut Tenekeleri Projesi" kapanış etkinliği cuma günü yap...

LAÜ öğrencilerinden Anneler Günü'nde huzurevine ziyaret

Engelliler artık saatlerce hastane koridorlarında bekleme...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Öztürk: Kişiye özel diyet programı ve sabah kahvaltısı, mutlak şarttır Öztürk: "Kişiye özel diyet programı ve sabah kahvaltısı, mutlak şarttır"
GAÜ Kampüsü bünyesinde dispanser hizmetleri veren “Smart Health Life Center”; Bedenlerindeki aşırı kilo sorunlarına çözüm arayanlara yönelik, alternatif bir diyet programı uygulamasına devam ediyor.

Yılmaz: "Gençlerin yüzde 20'si teknoloji bağımlılığı risk...

Besim, Devlet Laboratuvarı Binası'nın 2019 sonunda tamaml...

Besim: "Acil servis acil vakalar dışında kullanılmamalı"

Huzursuz Bacak Sendromu (RLS) Belirtileri, Nedenleri ve T...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs'ta Mayıs ayında enflasyon arttı Güney Kıbrıs'ta Mayıs ayında enflasyon arttı
Kıbrıs İstatistik Dairesi tarafından yayımlanan rakamlara göre, Kıbrıs’ta Mayıs ayında enflasyon bir yıl önce %1 ve Mayıs 2018 ile kıyasla %1,4 arttı.

Saat başı işgücü maliyeti 2018'in ilk çeyreğinde yüzde 2,...

KTTO'dan "Startups Peace-Slush"a Destek

Deniz: "İlk hedef 10 bin imza"

Amerikan Merkez Bankası (FED) faiz oranını 0,25 puan artı...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
LAÜ'de Meraki adlı tiyatro gösterimi  sahnelendi LAÜ'de "Meraki" adlı tiyatro gösterimi  sahnelendi
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Öğrenci Dekanlığı ve Tiyatro Kulübü tarafından organize edilen “Meraki” adlı tiyatro gösterimi, Rauf Raif Denktaş Konferans Salonu’nda sahnelendi.

Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına Bellapais'te p...

UKÜ'lü akademisyenin "İfşa Olmamış Sırlar" adlı sergisi s...

Meral Akıncı, "Emek" fotoğraf sergisini açtı

VII. Sanat ve İletişim sergisi gerçekleştirildi

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Rehberler Birliği: Turizm paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerekiyor Rehberler Birliği: "Turizm paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerekiyor"
Turizm Bakanlığı ve Kıbrıs Türk Seyahat Acentaları Birliği’nin rehberleri ilgilendiren yasal değişikliğini geçen hafta Meclis önünde düzenlenen eylemle protesto eden Rehberler Birliği, konuyla ilgili 13 Haziran’da (dün) gerçekleştirilmes...

Rehberlerden sert tepki: "Hakkımızı yedirmeyiz, kimse biz...

Özboğaç, Güney'de yer alan haberi değerlendirdi: "Bizdeki...

Ataoğlu: "Girne-Alanya gemi seferleri başladı... Alterna...

Ataoğlu, Eko Turizmci Zekai Altan ile Gülay Komili'yi kab...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış... Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...
Salı günü RICS şirketi tarafından (Royal Institution of Chartered Surveyors) basına verilen 33. Gayrimenkul Fiyat Endeksine göre, 2017 yılın dördüncü çeyreğinde ev ve daire fiyatlarında bir artış kaydedildi.

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

Dengiz Kürşat'tan "uydu ofisi" atılımı

"Yapıcılıktan Müteahhitliğe" belgeseli galası yapıldı

Kıbrıs Town Houses kapılarını açtı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Yiğitcan, bu kez Linz'de esecek... Yiğitcan, bu kez Linz'de esecek...
Yiğitcan Hekimoğlu, Antrenörü Celal Keleş ile Austrian Top Meeting yarışmaları için Linz şehrine gitti.

Yiğitcan, yıllardır kırılamayan KKTC rekorunu egale etti!

Cüneyt Çakır tarihe geçti

Yiğitcan Hekimoğlu, Avusturya'da çalışmalarını sürdürüyor

Dünya Kupası Rusya'nın beş golüyle başladı

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Soyer'den siyasete ilginç gönderme Soyer'den siyasete ilginç gönderme
Eski Başbakan'ın paylaşımı #gözdenkaçmadı

"Rum resmi sayfasında Rauf Denktaş fotoğrafı"

Kutlay Erk'den Özyiğit'e belediye tepkisi

Altuncuoğlu'ndan YDP için sert açıklama

Tarihi zirvede liderler Dillirga dinledi...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
BES BES
Belediye Emekçileri Sendikası

Duyguları Harekete Geçiren İnce Ayrıntılara Sahip Hediyel...

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

Kısırlık tedavisinde geç kalmayın

Kıbrıs'da Kiralık Ev En Hızlı Nasıl Bulunur

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Petridis: Güney Kıbrıs'ın pasaport verilmesi konusunda hedef alınması haksızlık Petridis: "Güney Kıbrıs'ın pasaport verilmesi konusunda hedef alınması haksızlık"
Rum İçişleri Bakanı Konstantinos Petridis’in, Güney Kıbrıs’ın, ülkeye yatırım yapılması karşılığında pasaport verilmesi konusunda hedef alınmasının haksızlık olduğunu söylediği ifade edildi.

Kasulidis, Yunanistan ile Makedonya arasındaki anlaşma ve...

BM, Güney Kıbrıs'taki mültecilerin durumundan endişeli

Prodromu, Guterres'in raporunu yorumladı

Neofitu, ABD temasları ve Kıbrıs sorununa ilişkin görüşle...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Ayşe Arman: Demin bir yakınım 'Artık Hürriyet almıyorum, Instagram'a yazılarını koymayı ihmal etme' dedi Ayşe Arman: "Demin bir yakınım 'Artık Hürriyet almıyorum, Instagram'a yazılarını koymayı ihmal etme' dedi"
Arman, Zülfü Livaneli ile yaptığı söyleşiyi sosyal medya hesabında paylaştı.

Eda Ece'den Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia eden...

Genç oyuncunun şok ölümü: Cansız bedeni evinde bulundu

Ödül töreninde şok: Usta oyuncu sahneye çıktı küfür yağdı...

Bodrum'da romantik tatil

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Düğün makyajında yapılması ve yapılmaması gereken 10 detay Düğün makyajında yapılması ve yapılmaması gereken 10 detay
Düğün sezonu gelmişken herkesin ve en çok da gelinlerin aklında benzer soru işaretleri döner durur.

Kaşlarınız seyrekse bu yöntemleri mutlaka deneyin

Market şampuanı devri sona erdi: Kişiye özel şampuan moda...

Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo ve...

Maskara sürerken sıklıkla yapılan hatalar

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Town Houses'da yeni nesil güllaç Kıbrıs Town Houses'da yeni nesil güllaç
Instagram’da The Cyprea hesabı ile yoğun takipçileri bulunan genç nesil diyetisyenler Ayşe Hacıarif ve Emine Uluçay bayrama özel sağlıklı beslenmeye uygun güllaç tarifini Kıbrıs Town Houses’dan paylaştı.

Tatil için para biriktirmenin kolay yolları

Kırda yaşamak gerçekten daha mı sağlıklı?

Uyuyan Aslan isimli 'garip şekilli' inci, 320 bin sterlin...

Dünyanın en şanssız adamı

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Antarktika'daki erime alarm seviyesinde Antarktika'daki erime alarm seviyesinde
Antarktika'da erimenin alarm seviyesinde hızlandığı, 1992-2017 yılları arasında 3 trilyon ton buzulun kaybedildiği bildirildi.

Çevre Koruma Dairesi atık pil toplama kutularının dağıtım...

Ukrayna'da inek sütünde Çernobil nükleer faciasının izine...

Daha yaşanabilir bir dünya için alabileceğiniz 10 su tasa...

Akıncı: "Acı bir gerçeğimiz var, çevreyi kirletiyoruz"

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
AT&T'nin Time Warner'ı satın alması tamamlandı AT&T'nin Time Warner'ı satın alması tamamlandı
ABD'li telekomünikasyon devi AT&T'nin, televizyon, sinema ve eğlence sektörü şirketi Time Warner'ı 85,4 milyar dolara satın almasının tamamlandığı bildirildi.

'Daha az insan' Facebook'u haber almak için kullanıyor

Kuantum sayesinde 'süper güvenli internet' geliyor

Öldükten sonraki 10 dakikada beyne ne oluyor?

Facebook'un kullanıcılarıyla ilgili topladığı bilgilerin ...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif
GAÜ Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi ünlü gurme Mustafa Şah yılbaşı sofraları için üç farklı hindi yemeği tarifi verdi.

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Elle yemek yemenin faydaları

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.6975 4.7770
GBP 6.2395 6.3420
EUR 5.4595 5.5345
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları