Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak
banner
banner
banner
"Çocuklardaki ödüllendirme ve cezalandırma yöntemlerindeki detaylara dikkat edilmelidir"
Çocuklardaki ödüllendirme ve cezalandırma yöntemlerindeki detaylara dikkat edilmelidir Kişilerdeki kalıplaşmış yanlış bilgi ve davranışların değiştirilmesi çalışmalarının, Psikoloji alanına yansıyan yöntemlerinin; olumlu telkin yanında, bilimsel tedavi uygulamaları ile bir bütün olduğu konusunda bilgile...
DAÜ 25. Liselerarası Matematik Yarışması yapıldı
DAÜ 25. Liselerarası Matematik Yarışması yapıldı Yarışmada birinciliği 19 Mayıs TMK'dan Uğur Berkay Çalışkan ile Umut Zengin paylaşırken, Gazimağusa TMK'dan Tuğra Tolga Baki ikinci ve Lefkoşa TMK'dan Zekâ Okaygün de üçüncü oldu.
GAÜ gastronomi öğrencilerine, bıçaklar ile ilgili seminer ve workshop verildi
GAÜ gastronomi öğrencilerine, bıçaklar ile ilgili seminer ve workshop verildi Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü ile Turizm Klübü öğrencileri, "Günümüzde Kesici Aletler ve Bıçaklar" etkinliğinde Sadık Doğan ile buluştu.
DAÜ Voleybol Kadın ve Erkek Takımı Isparta'da
DAÜ Voleybol Kadın ve Erkek Takımı Isparta'da Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü'ne bağlı kadın ve erkek voleybol takımları Türkiye Üniversitelerarası Voleybol 1. Ligi’nde mücadele etmek üzere Isparta'ya gitti.
Uluslararası Final Üniversitesi'nin Gastronomi Uygulama Mutfağı açıldı
Uluslararası Final Üniversitesi'nin Gastronomi Uygulama Mutfağı açıldı Uluslararası Final Üniversitesi'nin Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği'nin katkılarıyla kurulan Gastronomi Uygulama Mutfağı açılışı gerçekleştirildi.
LAÜ'de "Erken Çocukluk Döneminde Gelişimsel Sorunlara Yaklaşım" ele alındı
LAÜ'de Erken Çocukluk Döneminde Gelişimsel Sorunlara Yaklaşım ele alındı Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından "Erken Çocukluk Döneminde Gelişimsel Sorunlara Yaklaşım" konulu konferans düzenlendi. Konferansa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ...
KISBÜ, Kıbrıs'ta İngiliz Sömürge Çalıştayı düzenliyor
KISBÜ, Kıbrıs'ta İngiliz Sömürge Çalıştayı düzenliyor KISBÜ Kıbrıs Araştırmaları Merkezi, "Kıbrıs'ta İngiliz Sömürge Çalıştayı" düzenliyor.
Kamu-Sen'den 4 seminer
Kamu-Sen'den 4 seminer Kamusen, Kuruluş Yıldönümü ve Hemşireler Haftası Etkinlikleri çerçevesinde 13-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında ikisi Lefkoşa, ikisi Gazimağusa'da olmak üzere 4 Seminer düzenliyor.
Yeşil Barış Hareketi temsilcileri DAÜ İletişim Fakültesi'nde seminer verdi
Yeşil Barış Hareketi temsilcileri DAÜ İletişim Fakültesi'nde seminer verdi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi'nde Yeşil Barış Hareketi yetkililerinin katıldığı bir seminer yapıldı.
DAÜ'den Notre Dame mesajı: "Büyük üzüntü ve şok içindeyiz"
DAÜ'den Notre Dame mesajı: Büyük üzüntü ve şok içindeyiz Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörlüğü, dün Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Notre Dame Katedrali'nde çıkan yangınla ilgili bir mesaj yayımladı.
"Benim Gözümden Lefke" temalı fotoğraf yarışması için son başvuru 22 Nisan'da
Benim Gözümden Lefke temalı fotoğraf yarışması için son başvuru 22 Nisan'da Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından bu yıl birincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının ilk teması "Benim Gözümden Lefke" olarak belirlendi.
Unilever'in üst düzey yöneticisi DAÜ'lü öğrencilerle buluştu
Unilever'in üst düzey yöneticisi DAÜ'lü öğrencilerle buluştu Unilever Türkiye'nin üst düzey yöneticisi olan Dr. Dyt. Berat Nursal Tosun, DAÜ'lü öğrencilerle buluştu.
banner
banner
banner
Uluslararası Final Üniversitesi'nde "Hukukta Meslek Seçimi ve Kariyer Planlaması" konuşulacak
Uluslararası Final Üniversitesi'nde Hukukta Meslek Seçimi ve Kariyer Planlaması konuşulacak Uluslararası Final Üniversitesi’nde "Hukukta Meslek Seçimi ve Kariyer Planlaması" paneli 19 Nisan Cuma günü saat 14.15'te Üniversitenin Konferans Salonu’nda gerçekleşiyor.
"Obezite, genetik nedenler ile ortaya çıkan bir hastalık olsa da çevresel faktörler daha ağır basıyor"
Obezite, genetik nedenler ile ortaya çıkan bir hastalık olsa da çevresel faktörler daha ağır basıyor GAÜ akademisyeni Dr. Emine Güllüelli, çoçuklarda obezitenin ileriki yaşlarda diyabete, kalp damar hastalıklarına ve kansere zemin hazırlayabileceğine dikkat çekerek, beslenmenin bu konuda büyük rol oynadığını vurgulad...
Uluslararası Expermed Kongresi'nde tüp bebek tedavisi konuşuldu
Uluslararası Expermed Kongresi'nde tüp bebek tedavisi konuşuldu Üreme tıbbına imza atan ve tüp bebek tedavilerinde ilkleri başaran isimler III. Uluslararası Expermed Kongresi'nde bir araya geldi.
UKÜ 4. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Günleri 26 Nisan'da başlıyor
UKÜ 4. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Günleri 26 Nisan'da başlıyor Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi'ne bağlı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Kulübü ile Eğitim Bilimleri Bölümü işbirliğinde "4. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Günleri" 26 Nisan'...
GAÜ Öğretim Üyesi Prof. İsbir: "Protein tozları, kan şekeri ve böbrek bozukluklarına neden oluyor"
GAÜ Öğretim Üyesi Prof. İsbir: Protein tozları, kan şekeri ve böbrek bozukluklarına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet İsbir yaptığı açıklamda, proteinin insan vücudu için çok önemli bir yapı maddesi olduğunu belirttiği açıklamasında, proteinin genelde hayvansal ürünlerden sağlandığını yada besinsel ürünlerle direkt a...
UKÜ'lü Akademisyen Uludağ: "Turizmde rekabet gücü için işbirliği şart"
UKÜ'lü Akademisyen Uludağ: Turizmde rekabet gücü için işbirliği şart UKÜ'lü Akademisyen Doç. Dr. Uludağ, turizmde rekabet gücü için ulusal ve uluslararası işbirliklerine ihtiyaç olduğunu açıkladı
DAÜ'de görkemli Libya gecesi
DAÜ'de görkemli Libya gecesi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Uluslararası İşler ve Tanıtım’dan Sorumlu Rektör Yardımcılığı'na bağlı Uluslararası Ofis ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel "Libya Gecesi"nde, DAÜ'lü Libyalı öğrenciler unutulm...
LAÜ'de anlamlı kermes
LAÜ'de anlamlı kermes LAÜ'de Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na destek amaçlı kermes düzenlendi.
DAÜ-PDRAM tarafından "Etkili Zaman Yönetimi" konulu çalışma grubu başlatıldı
DAÜ-PDRAM tarafından Etkili Zaman Yönetimi konulu çalışma grubu başlatıldı Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik ve Araştırma Merkezi (DAÜ-PDRAM), tarafından “Etkili Zaman Yönetimi” konulu çalışma grubu başlatıldı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Meteoroloji, tozlu hava konusunda uyardı Meteoroloji, tozlu hava konusunda uyardı
Meteoroloji Dairesi, tozlu havanın yarattığı hava kirliliği konusunda uyarıda bulundu.

Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık

Kolan British Hastanesi'nde çocuklar görev başında

43. KKTC Uluslararası Fuarı'na katılım için son başvuru t...

GAÜ Kurucu Rektörü Akpınar, 23 Nisan mesajı yayımladı

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
HEPAR siyasi faaliyetlerini durdurma kararı aldı HEPAR siyasi faaliyetlerini durdurma kararı aldı
KKTC'de de bir süre görev yapan Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun kurucusu olduğu HEPAR siyasi faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı hakkında konuştu...

Kılıçdaroğlu'na saldıran 5 kişi gözaltında

İbrahim Kalın'dan Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya kınam...

Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Kraliçe II. Elizabeth 93 yaşında Kraliçe II. Elizabeth 93 yaşında
Bugün 93 yaşına giren Kraliçe II. Elizabeth, tahtta olduğu süre içinde 13'ü İngiltere'de olmak üzere kendisini hükümdar kabul eden ülkelerde 150'den fazla başbakan gördü.

Londra'daki çevreci işgal eyleminde gözaltı sayısı yüksel...

Londra, KKTC'nin tüm ilçelerinden daha sıcak

Londra'daki eylemlerde gözaltı sayısı 682 oldu

Yokoluş İsyanı: Eylemciler Londra'da protestolarını Heath...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD Terörle Mücadele Koordinatörü Sales: Hizbullah, Güney Kıbrıs'ta da faaliyette ABD Terörle Mücadele Koordinatörü Sales: "Hizbullah, Güney Kıbrıs'ta da faaliyette"
ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Terörle Mücadele Koordinatörü Nathan Sales, Hizbullah'ın etki alanının Ortadoğu ile sınırlı olmadığını vurguladı ve örgütün Azerbaycan, Güney Kıbrıs, Peru gibi ülkelerde de faaliyet gösterdiğini belirtti.

AB'den ABD'nin İran yaptırımları kararına tepki

Sri Lanka'daki saldırıları DEAŞ üstlendi

Yahudilerin Mescid-i Aksa baskınları sürüyor

Yeni Zelanda'dan terör mağdurlarına kalıcı vize

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Taşkent'te ölü bulunan Walshak Augustine'ın zanlıları mahkemeye çıkarıldı: 3 kişi suçunu kabul etti Taşkent'te ölü bulunan Walshak Augustine'ın zanlıları mahkemeye çıkarıldı: 3 kişi suçunu kabul etti
Haspolat - Taşkent Anayolu üzerindeki TMT Anı ormanına dönülen yol girişinde ölü olarak bulunan  Walshak Augustine Ngok'un zanlıları, bugün mahkemeye çıkarıldı. 12 zanlıdan 3'ü suçu kabullendi.

Sınırları alt üst eden Türk tutuklandı

Güney Kıbrıs'a geçerken yakalandılar

Sokak ortasında demir sopalı kavga, mahalleli dehşet yaşa...

Park halindeki aracın ön camını tornavida ile çizen kişi ...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik
İngiltere Kıbrıs Türk Mühendisler Birliği (TCEA), 33. Kuruluş Balosu’nu gerçekleştirdi. Elde edilen gelirin Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu’na bağışlanacağı kaydedildi.

UBP İskele ve Lefke ilçesi kadın kolları yaşlıları ziyare...

KİÜ Çocuk Üniversitesi Müdürü Abidoğlu, çocuk istismarı v...

"Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Sıtma aşısı ilk kez Malavi'de uygulanmaya başlandı    Sıtma aşısı ilk kez Malavi'de uygulanmaya başlandı  
Dünyanın birçok yerinde her yıl yüz binlerce insanın ölümüne yol açan sıtma hastalığı için geliştirilen aşı ilk kez Afrika ülkesi Malavi'de uygulanmaya başlandı.

Besim: "Hedefimiz daha mutlu gelecek, kadınların sağlık s...

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Cenkler: "Büyük kronik...

Tabipler Birliği kadın sağlığı ve doğurganlık haklarına d...

14. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik cerrahi kongresi...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: Petrol fiyatında sert yükseliş görülüyor İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: "Petrol fiyatında sert yükseliş görülüyor"
KKTC İktisat Bankası, 22 Nisan'a ilişkin günlük piyasa analiz raporunu yayımladı.

Nisan'da Borusan Oto Kıbrıs'tan Jaguar Atağı

"Yuan ileride bir kripto para birimine dönüşecek"

"İş Dünyasında Kadın İnisiyatifi" programı başladı

İktisat Bank Günlük Piyasa Analiz Raporu: "Dolar/TL kuru ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Cadının Şarkısı Sipahi Köyü'nde çocuklarla buluşuyor "Cadının Şarkısı" Sipahi Köyü'nde çocuklarla buluşuyor
Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları'nın "Cadının Şarkısı" adlı çocuk oyunu 24 Nisan Salı günü Sipahi Köyü'nde düzenlenecek 1'inci Çocuk Şenliği'nde çocuklarla buluşuyor.

Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali Flüt-Piya...

"Sanat Buluşması ve Atölyeler Bayramı" başladı: Sergi 26 ...

Mehmet Kansu'nun "Kesik Yeşil Limonlar İçin Düet" kitabı ...

Kıbrıs İpek Kozası Festivali başlıyor

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
TÜRSAB Başkanı: KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek TÜRSAB Başkanı: "KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek"
TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, KKTC'ye talebin bu yıl geçen yıllara oranla daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

KITSAB Onursal Başkanı Özkan, UTFAA Genel Kurulu'na katıl...

KKTC MITT Moskova Turizm Fuarı'nda

Berlin'de Kuzey Kıbrıs rüzgârı esiyor... Ataoğlu: "Hedefi...

Ataoğlu: "Hedef yeni Alman turist profili"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül
Property NC Awards 2019 gecesinden 11 ödülle ayrılan Kıbrıs Developments, başarılarını ödülle taçlandırarak projelerini gururla tescilledi.

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Teniste şampiyon Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü Teniste şampiyon Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından organize edilen KKTF Ciddi Home 2018-2019 Tenis Ligi'nde şampiyon Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) oldu.

Ayşen Tez'den altın madalya

TOL'den DTB'ye verilen araziye tepki: "Alınan kararı kabu...

SAYTEV Masa Tenisi Takımı, Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 3...

Juventus ligin bitimine 5 hafta kala şampiyonluğunu ilan ...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Tatar'dan İstanbul'da sürpriz görüşme... Tatar'dan İstanbul'da sürpriz görüşme...
Alihan Pehlivan'ın paylaşımı #gözdenkaçmadı

Park Projesi için Akıncı'nın tutumuna tepkiler sürüyor

CTP'de Akıncı'ya "park" tepkisi büyüyor

Akıncı park eleştirini yanıtladı: Yarışmacı değilim... Ka...

Akıncı'nın "park toplantısı" tartışma yarattı. Uluçay: Pr...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Rum Meclis Heyeti Mısır'da temaslarda bulundu Rum Meclis Heyeti Mısır'da temaslarda bulundu
Mısır'da bulunan Rum Meclis heyetinin, dün, Mısır devlet yetkililerle Güney Kıbrıs ile Mısır arasında yatırım konularını görüştüğü haber verildi.

Anastasiadis, KŞK Rum üyeliğine Leonidas Pandelidis'i ata...

Filipinli iki kadını öldüren Rum Subay: "Bağırdıkları içi...

Anastasiadis, Rus lider Putin ile Kıbrıs sorununu görüşec...

Akıncı'nın Anastasiadis'e soruları Rum basınında

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası! Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası!
5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Ahmet Kural bugün ikinci kez hakim karşısına çıktı. Sanık avukatları, "uyuşturucu kullandığı için şiddet uyguladı iddiası var" diyerek bu konuda Kural'ın ek ifade verilmesini istedi. Mahkeme bu dur...

Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti

Muazzez Ersoy: "Lady Gaga beni taklit ediyor, ben ondan d...

Jennifer Lopez ile sevgilisi Alex Rodriguez nişanlandı

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Kıbrıs'ta emlakçı tarafından do...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı
Lords Palace Otel'de gerçekleştirilen Loreal Matrix Kuzey Kıbrıs semineri güzellik sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi.

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Palu ailesinin hayatı film oluyor Palu ailesinin hayatı film oluyor
Yönetmen Emin Alper, Türkiye'de gündem olan Palu ailesi üzerine bir korku filmi yapmak istediğini açıkladı.

46 gün boyunca sadece birayla beslendi, 20 kilo verdi

Dünyanın en iyi üç dağcısı Kanada'daki çığ felaketinde ka...

Facebook: "1,5 milyon kullanıcımızın e-posta şifrelerini ...

Alkollü şahıs, aldığı cezanın az olmasına üzüldü: "Biraz ...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Gürcistan'daki HES protestosunda güvenlik güçleriyle arbede: 55 kişi yaralandı Gürcistan'daki HES protestosunda güvenlik güçleriyle arbede: 55 kişi yaralandı
Gürcistan'da yapılması planlanan hidroelektrik santraline (HES) karşı protesto gösterisinde yaralananların sayısı, 55'e yükseldi.

Çevreci örgütler, Akkuyu'daki nükleer santrale karşı insa...

Buz parçası üzerinde sürüklenen kutup ayısı 700 kilometre...

Güney Asya'daki hava kirliliği yaşam süresini azaltıyor

Kıbrıs adasından, dünya için yeni iki örümcek türü keşfed...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor
Atalarımız olan primatlarda bulunan, ancak işlevsizliğinden ötürü zamanla yok olduğu düşünülen ilkel bir kemik, geçtiğimiz yüzyılla birlikte insan bedenine sessizce döndü.

NASA'nın uydu araştırması küresel ısınma verilerini doğru...

Bilim insanları evrendeki ilk moleküle ilişkin kanıt buld...

Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu arıza verdi: 1-2...

ABD'li kadın astronot Koch'dan rekor denemesi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.83 5.84
GBP 7.56 7.59
EUR 6.55 6.56
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nın çalışanlara armağan edilmesi adına iş yerlerinin tam gün kapalı kalması gerektiğini düşünüyor musunuz?
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta kapalı olsun
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta açık olsun
Restaurant ve kafeler hariç tüm işyerleri kapalı olsun
Tüm Anketler
Köşe Yazarları