Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
DAÜ öğrencisine Advertising Workshop Reklam Çalıştayı'ndan ikincilik ödülü

SON DAKİKA
TC Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu adadan ayrıldı Merit Hotel çalışanı Ersoy hayatını kaybetti Erhürman: "KKTC'nin tarihinin, güzelliklerinin Türkiye'de bilinmesi önemli" Akıncı: "Osmanlı dokusunun sadece korunması değil, yaşatılması da önemli" Erhürman: "Kalavaç, kültür sanat merkezi olma yolunda hızla ilerliyor" TC Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "KKTC gözbebeğimiz" Gazimağusa ve İskele bölgesinde yarın elektrik kesintisi olacak AB'den Türkiye'nin Kıbrıs sorununun çözümü çalışmalarına destek Çöp alanında başlayan yangından ekili arazi ve fidanlar etkilendi Çavuşoğlu ve Ertem basınla yemekli toplantıda bir araya geldi Ataoğlu: "Hedef 2 milyon konaklamalı turist ve 2 milyar dolar turizm geliri" Cumhuriyet Meclisi yarın toplanıyor Kıbrıs Türk Sanayi Odası'ndan Kenya ve Sudan'a ihracat hedefli ziyaret Liderler bu akşam buluşuyor Türkiye Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu "Vakıf Şehir Lefkoşa" etkinliğine katıldı BM, liderler yemeğinden olumlu sonuç çıkması için hazırlık yapıyor "Müzakereler kaldığı yerden ve Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Barış yemeği öncesi üslerde savaş mesaisi S-400 sistemi devreye sokulmadı "Üslerin kullanılması, Kıbrıs'ın operasyona dâhil olduğu anlamına gelmez" Mahalli: "Kısa vadede Kıbrıs'a yansımaz" Ertuğruloğlu: "Ciddiye almıyorum"
banner
LAÜ Saba Tümer’i konuk ediyor
LAÜ Saba Tümer'i konuk ediyor Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından organize edilen “LAܒde Bahar Söyleşileri” kapsamında ünlü oyuncu, yazar, sunucu Saba Tümer LAܒnün konuğu olacak.
"Sporda Sorunlar Kongresi" LAÜ'de düzenlendi
Sporda Sorunlar Kongresi LAÜ'de düzenlendi Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından “Sporda Sorunlar Kongresi” gerçekleştirildi. LAÜ Rauf Raif Denktaş Konferans Salonu’nda ve LAÜ Sinema Salonu’nda düzenlenen kongrede alanlar...
KAÜ Akut takımına moral çalışması
KAÜ Akut takımına moral çalışması Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ), Arama Kurtarma Teşkilatı (AKUT) hız kesmeden çalışmalarına devam ederken, sürpriz video çalışması yapıldı.
Kıbrıs İlim Üniversitesi’nden başarıya ödül
Kıbrıs İlim Üniversitesi'nden başarıya ödül Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ) başarılı öğrencilerini 17-20 ve 24-27 Nisan 2018 tarihlerinde uygulamalı eğitim için İstanbul Uluslararası Eğitim Kampı’na götürüyor.
UFÜ öğrencilerine yönelik Lefke gezisi düzenlendi
UFÜ öğrencilerine yönelik Lefke gezisi düzenlendi Uluslararası Final Üniversitesi öğrencilerine yönelik Lefke gezisi gerçekleştirildi...
“5. Kent ve Çevre Çalışmaları” toplantısı DAÜ iş birliğinde başladı
5. Kent ve Çevre Çalışmaları toplantısı DAÜ iş birliğinde başladı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İşletme ve Ekonomi Fakültesi, İşletme Bölümü, Ankara Üniversitesi ve Ernst Reuter İskan ve Şehircilik Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliğinde düzenlenen “5. Kent ve Çevre Çalışmalar...
GAÜ Kayseri'de üniversite adayları ile buluştu
GAÜ Kayseri'de üniversite adayları ile buluştu Kayseri’de düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı’na katılan Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), öğrencilerle buluşarak, GAܒnün global eğitim fırsatlarını anlattı.
Özyiğit, Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi müdürünü kabul etti
Özyiğit, Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi müdürünü kabul etti Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi Müdürü Emirali Evcimen ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Bu kez de GAÜ'nün süper minikleri sahaya indi
Bu kez de GAÜ'nün süper minikleri sahaya indi Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu'na bağlı;  The International Prep School Öğrencileri'nin, "Spor Günü" kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler çoşkulu bir atmosfer altında izlendi.  Öğrenci velilerinin ...
“Orta Asya’dan Sibirya’ya Türk Dili ve Kültürü” LAܒde anlatıldı
Orta Asya'dan Sibirya'ya Türk Dili ve Kültürü LAܒde anlatıldı Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Dr. Fazıl Küçük Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği ve Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından “Orta Asya’dan Sibirya’ya Türk Dili ve Kültürü” konulu panel düze...
KTOEÖS eğitim sistemi, müfredat ve özel eğitim konulu anket ve atölye çalışmasının sonuçlarını açıkladı
KTOEÖS eğitim sistemi, müfredat ve özel eğitim konulu anket ve atölye çalışmasının sonuçlarını açıkladı Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) Başkanı Selma Eylem, eğitim sisteminde köklü bir değişime ihtiyaç olduğunu kaydetti.
KAÜ-SEM’den uluslararası geçerli sertifikalı eğitim
KAÜ-SEM'den uluslararası geçerli sertifikalı eğitim Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KAÜ-SEM) sertifikalı eğitim programlarına hız kesmeden devam ediyor.
 
banner
banner
banner
"Mimarlık, Kent ve İnsan Hakları" kitabı, günümüz kentleri ve onların sakinlerini uyarıyor
Mimarlık, Kent ve İnsan Hakları kitabı, günümüz kentleri ve onların sakinlerini uyarıyor İngilizce olarak kaleme alınarak, yayınlanan kitap; daha önce Antalya Mimarlar Odası tarafından yayınlanan “Mimarlık, Mekan, Kent, Kentsel Dönüşüm ve İnsan Hakları” başlıklı kitabın genişletilmiş ve güncellenmiş İngil...
DAܒde “eğitimde merak ve ilgi” konuşuldu
DAÜ'de eğitimde merak ve ilgi konuşuldu Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Müdürlüğü ile DAܒden değerli akademisyenler ve uzmanların organizasyonuyla düzenlenen “6. Uluslararası Kariyer Haftası” etkinlikleri kapsamında...
Uluslararası Final Üniversitesi sporcusu Kurbanov yine birinci
Uluslararası Final Üniversitesi sporcusu Kurbanov yine birinci Uluslararası Final Üniversitesi KKTC Boks Federasyonu Karması ile Filistin Boks Karması arasında düzenlenen boks turnuvasında temsil edildi.
LAܒde yoğun katılımlı “Ulusal Yaşlılık Sempozyumu” gerçekleşti
LAÜ'de yoğun katılımlı Ulusal Yaşlılık Sempozyumu gerçekleşti Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ)Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından “Ulusal Yaşlılık Sempozyumu” düzenlendi.
Doç. Dr. Asım Vehbi: "KAÜ hızla büyüyor"
Doç. Dr. Asım Vehbi: KAÜ hızla büyüyor KAÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Doç. Dr. Asım Vehbi, “Biz özel, üst düzeyde eğitim veren bir üniversiteyiz” dedi.
DAÜ-KAM ve EMAA’dan dünya sanat günü dolayısıyla kitap tanıtımı ve sergi etkinliği
DAÜ-KAM ve EMAA'dan dünya sanat günü dolayısıyla kitap tanıtımı ve sergi etkinliği Doğu Akdeniz Üniversitesi Kıbrıs Araştırmaları Merkezi (DAÜ-KAM) ve Akdeniz Avrupa Sanat Derneği (EMAA) ortak bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor.
UFÜ'de Eğitimde Program Yeterlilikleri ve Öğrenme çıktıları ele alındı
UFÜ'de Eğitimde Program Yeterlilikleri ve Öğrenme çıktıları ele alındı Uluslararası Final Üniversitesi’nde akademik personele yönelik hizmet içi eğitim gerçekleştirildi.
KİKEV’in düzenlediği İstanbul - Çanakkale kültür gezileri sona erdi
KİKEV'in düzenlediği İstanbul - Çanakkale kültür gezileri sona erdi Kıbrıs İşitme Konuşma Engelliler Vakfı’nın (KİKEV) düzenlemiş olduğu İstanbul – Çanakkale kültür gezilerinin ikinci etabı gerçekleştirildi.
GAÜ Öğretim Üyelerinden Yeni Kitap: Mimarlık, Kent ve İnsan Hakları
GAÜ Öğretim Üyelerinden Yeni Kitap: Mimarlık, Kent ve İnsan Hakları Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğretim üyeleri Doç. Dr. Hossein Sadri ve Doç. Dr. Senem Zeybekoğlu Sadri Mimarlık, Kent ve İnsan Hakları (Architecture, City and Human Rights) başlıklı yeni kitaplarını yay...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Bir ithal bir de yerli üründe limit üstü kalıntı tespit edildi Bir ithal bir de yerli üründe limit üstü kalıntı tespit edildi
Devlet Laboratuarında, 40 ithal ürün numunesi, 49 yerli ürün numunesi üzerinde yapılan analizde, bir ithal, bir de yerli üründe limit üstü kalıntı tespit edildi.

AB uyum yasa tasarılarını görüşmek üzere oluşturulan geç...

Çavuşoğlu: "TÜK'de 1 Milyon TL'nin kayıp olduğu iddiaları...

Yerel seçimlerin Haziran'da yapılmasına olanak verecek ta...

Yarın öğlen saatlerinde yer yer yağmur bekleniyor

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs gazisi ebediyete uğurlandı Kıbrıs gazisi ebediyete uğurlandı
Van'ın Erciş ilçesinde, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden evli ve 3 çocuk babası Kıbrıs Gazisi 64 yaşındaki İzzet Elemen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

CHP'li Öztürk Yılmaz adaylığını açıkladı

Çiftlik Bank soruşturmasında 6 şüpheli hakkında kırmızı b...

THY'den biletlere seçim düzenlemesi

Türkiye'de seçim önergesi, Anayasa Komisyonu'ndan geçti

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Independent'ın Orta Doğu muhabiri Fisk: Duma'daki bir doktor 'kimyasal zehirlenme değil, oksijen yetmezliği' diyor Independent'ın Orta Doğu muhabiri Fisk: Duma'daki bir doktor 'kimyasal zehirlenme değil, oksijen yetmezliği' diyor
İngiliz Independent gazetesinin Ortadoğu muhabiri Robert Fisk, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'yi vurmasına yol açan ve kimyasal olduğu iddia edilen saldırının meydana geldiği Doğu Guta'nın Duma ilçesindeki hastaneye gitti.

May: Harekata Trump istediği için değil doğru olduğu için...

İngiltere Dışişleri Bakanı Jonhson'dan Suriye açıklaması:...

İngiltere'de 15 yıldır içinde kimsenin ölmediği araba mod...

Johnson: "Operasyon oraya daha fazla müdahil olunacağı an...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
İsviçre ile karıştırıldığı için ülkenin adı değişti İsviçre ile karıştırıldığı için ülkenin adı değişti
Svaziland Kralı III. Mswati ülkesinin isminin, İngilizce "Switzerland" olan İsviçre ile karıştırıldığı için "eSvatini Krallığı" olarak değiştirdiğini açıkladı.

İtalyan rahip kiliseye ait 500 bin Euro'yu kumarda kaybet...

Avusturya göçmenlerin cep telefonlarına el koyacak

ETA kendisini feshetmeden önce hayatını kaybedenler için ...

Rusya Dışişleri Bakanlığı bomba ihbarı nedeniyle tahliye ...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Trafik kontrolünde uyuşturucu ile yakalandı Trafik kontrolünde uyuşturucu ile yakalandı
Mağusa'da trafikte seyir halindeyken polis ekipleri tarafından trafik kontrolü için durdurulan zanlı Sina Rayehi'nin üzerinde hintkenevri türü uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ortak çalışma, köpek kaçakçısı çeteyi 'kısmen' çökertti.....

Oğlunun köpeğini komşunun dolabında arıyormuş

Uyuşturucuları yok etmek isterken yakalanan üniversite öğ...

Amanda'nın katiline müebbet!

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Kadın Sığınma Evi yararına etkinlik düzenlenecek... Kadın Sığınma Evi yararına etkinlik düzenlenecek...
Lefkoşa Türk Belediyesi Kadın Sığınma Evi yararına, 25 Nisan’da, “Şiirin Müzikle Fırçalarla Raksı” adlı etkinlik düzenlenecek.

Kemal Saraçoğlu Vakfı yararına müzikal şov konseri düzenl...

AÖA'da çocukluk çağındaki kanser hastaları için bağış org...

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Lefkoşa Şubesi'nden Arabahmet ...

LTB Kadın Sığınma Evi yararına gece düzenlendi

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
KTSÇHB: Bitmeyen 2. iş rüyası bitmeyecek kabusa döndü KTSÇHB: "Bitmeyen 2. iş rüyası bitmeyecek kabusa döndü"
Kıbrıs Türk Serbest Çalışan Hekimler Birliği, Anayasa Mahkemesi'nin “Özel Hasta Bakma Hakkı” ile ilgili olarak verdiği devlet hekimlerinin özelde çalışamayacağına ve özel hasta bakamayacağına ilişkin kararla ilgili açıklama yaptı.

Anayasa Mahkemesi kararını verdi: "Kamuda çalışan doktora...

Besim, İstanbul'daki tıp kongresinde konuştu: "Hekimlerim...

Sırtüstü yatmak bel ağrısı sebebi

Kanseri başlangıcında tespit edebilecek deri implantı gel...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Sanayiciler, Afrika pazarına ihracat için girişim yaptı Sanayiciler, Afrika pazarına ihracat için girişim yaptı
Kıbrıs Türk Sanayi Odası’ndan bir heyet, KKTC ürünlerinin ihracı için girişimlerde bulunmak üzere geçen hafta Afrika ülkelerinden Kenya ve Sudan’ı ziyaret etti.

IMF Başkanı Lagarde'dan korumacılık ve finansal kırılganl...

Bakan Nami Ankara'da TC Başbakan Yardımcısı Akdağ ve bazı...

Çağdal: "Rumlar KKTC'den akaryakıt aldığında bir depoda 1...

Erken seçim kararı ile borsa uçuşa geçti!

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Kadrajdan Dökülenler Fotoğraf Sergisi'nden 5 bin TL'lik bağış Kadrajdan Dökülenler Fotoğraf Sergisi'nden 5 bin TL'lik bağış
Fotoğraf sanatçıları Neriman Turan ve Duyal Tüzün'ün karma fotoğraflarından oluşan "Kadrajdan Dökülenler" adlı fotoğraf sergisi, 16 Nisan 2018 Pazartesi akşamı saat 19.00'da Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi'nde açıldı ve 19 Nisan’a kadar s...

"Üç Ressam Üç Ritim" yarın AKM'de

Zülfü Livaneli okurlarıyla buluştu

Gazimağusa HASDER'in ziyaretçileri vardı...

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu'nun "İki Kişilik Hırgür" oyunu...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ataoğlu: Amacımız otel doluluklarımızı yüzde doksanlara ulaştırmak Ataoğlu: "Amacımız otel doluluklarımızı yüzde doksanlara ulaştırmak"
Turizm Ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Otelciler Birliği’nin düzenlediği 2018 Turizm sezonu açılış kokteyline katıldı.

Kültürel Miras Teknik Komitesi yeni projeleri hakkında bi...

Rus turistlerin gözdesi Kıbrıs, Türkiye ve İspanya

Ataoğlu: "Lefke Müzesi restorasyonu önümüzdeki hafta başl...

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecek

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Emlak sektöründe modern pazarlama teknikleri, GAÜ'de anlatıldı  Emlak sektöründe modern pazarlama teknikleri, GAÜ'de anlatıldı
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kariyer Merkezi, Sekötrel Gelişim etkinlikleri kapsamında, İleitşim fakültesi işbirliğinde, “Emlak Sektöründe Modern Pazarlama Teknikleri” konulu Marka Yönetimi seminer düzenledi.

2017 yılının satış rekorunun sahibi: Northernland Constru...

Gönyeli'de acil satılık daire

İnşaat sektöründe mevsimsel uyumlu üretim euro bölgesinde...

Kıbrıs Town Houses avlusunda ilk buluşma

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Şenol Güneş'i yaralayan taraftarın ifadesi ortaya çıktı Şenol Güneş'i yaralayan taraftarın ifadesi ortaya çıktı
S.D.'nin çeşitli suçlardan sabıkası olduğu öğrenildi.

Olaylı derbi sonrası 15 gözaltı

Şenol Güneş ambulansla hastaneye kaldırıldı

Olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş maçı tatil edildi! Şenol Gün...

Bulgaristan'da derbide bomba patladı

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Harmancı şüphesiz aday "Harmancı şüphesiz aday"
Mehmet Harmancı'nın adaylık mesajı #gözdenkaçmadı

Arıklı: Cumhurbaşkanı bize yeni yol haritasından söz etti

Vatandaştan Özersay'a müşavir sorusu

Akansoy: "Çalıştayda hata yapılmıştır"

Tokel'den hükümete"Anayasa" göndermesi

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Hangi Dekorasyona Hangi Kapı Kolları Uyum Sağlar? Hangi Dekorasyona Hangi Kapı Kolları Uyum Sağlar?
Bir evin şıklığı aslında detaylarda gizlidir. Bu yüzden mobilya seçimi ya da perde seçimi kadar, ayrıntılara da önem vermeniz gerekiyor.

Elektronik Sigara Kullanımıyla Artık Sigarasız Hayata Mer...

Bebek Sahibi Olmak Artık Daha Kolay

2018 Deneme Bonusları Veren Kaçak Bahis Siteleri

Ankara Ofis Taşıma Hizmeti Destan Nakliyat

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Hristoforu İngiliz Üsleri sakinlerinin haklarının korunması konusunu gündeme getirdi Hristoforu İngiliz Üsleri sakinlerinin haklarının korunması konusunu gündeme getirdi
Hristoforu’nun İngiliz Üsleri içerisinde ikamet edenlerin hakları ile menfaatlerinin korunması gerektiğini ortaya koyduğunu yazan gazete, görüşmede, İngiliz Üsleri içerisinde ikamet eden Rumların bugünkü sorunlarına atıfta bulunulduğunu ...

Fileleftheros: "Türkiye'deki seçimler yüzünden her şey do...

Anastasiadis Londra'da temaslarda bulundu

ABD ve Rusya'dan kayıplar konusunda destek istendi

Güney Kıbrıs 2017 yılında bin 300 mülteciye koruma statüs...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Türkan Şoray 5 gündür hastanede Türkan Şoray 5 gündür hastanede
Geçen yıl Cushing sendromu nedeniyle ameliyat masasına yatan Türkan Şoray, bu kez bağırsak enfeksiyonu yüzünden hastanelik oldu. Sanatçı, pazartesi gününden bu yana hastanede tedavi görüyor.

Şebnem Ferah "Parmak İzi" ile geri döndü

Richard Gere ile Alejandra Silva evleniyor

R. Lee Ermey hayatını kaybetti

Karpaz'da "Dünden Bugüne Kıbrıs Türk Kadını Kostümleri" d...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin
Doktor Pierre Dukan'ın ismini taşıyan dukan diyeti listesi ile10 günde 5 kilo verebilirsiniz. 2000 yılında çıkan Dukan diyeti kitabı The Dukan Diet dünyada milyonlar satmıştır. Peki 4 aşamadan oluşan dukan diyeti nasıl yapılır? 10 günlük...

Maskara sürerken sıklıkla yapılan hatalar

İnce telli saçlar için dolgun gösterecek 6 öneri

Cildi rahatlatan maske tarifleri

Ev temizliğini kolay hale getirmenin 5 yolu

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
12 yeni deniz canlısı keşfedildi 12 yeni deniz canlısı keşfedildi
Singapur ve Endonezyalı araştırmacılar, daha önce bilinmeyen 12 deniz canlısını keşfetti.

Yolcu uçaklarına uyku kabinleri geliyor

Çinli çift öldükten 4 yıl sonra bebek sahibi oldu

'Dolar' araması yapınca Twitter çöküyor

Ay tutulmaları hakkında 6 şaşırtıcı bilgi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Zararlılarla mücadele başlıyor… Ekiplere eğitim semineri düzenlendi Zararlılarla mücadele başlıyor… Ekiplere eğitim semineri düzenlendi
Avcılar arasında karga avı diye bilinen Zararlılarla Mücadele adı altındaki sezon 21 Nisan Cumartesi günü başlayacak.

Hollanda'da eşcinsel akbabaların yetiştirdiği yavru İtaly...

2018 KKTC Posta Güvercini Yarışması düzenleniyor

Temiz Düşün Projesi'nden "Kalıcı Etki" ve "Yeni Fikirler ...

Antarktika'ya yağan karın miktarı artış gösteriyor

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
NASA'nın gezegen avcısı göreve başladı NASA'nın "gezegen avcısı" göreve başladı
NASA'nın gezegen keşif uydusu Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS) için bekleyiş sona erdi. TESS dün SpaceX roketi ile uzaya fırlatıldı.

İnternette çocuk istismarı görüntülerinde büyük artış

Dünyaya düşen elmas meteoru 'yok olmuş bir gezegene ait'

Facebook'a toplu davanın yolu açıldı

Apple iTunes'un fişini çekiyor

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif
GAÜ Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi ünlü gurme Mustafa Şah yılbaşı sofraları için üç farklı hindi yemeği tarifi verdi.

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Elle yemek yemenin faydaları

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.0280 4.0930
GBP 5.6465 5.7270
EUR 4.9565 5.0140
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları