Ana Sayfa >> EĞİTİM 6 Temmuz 2017, Perşembe 11:52
Cyprus Primary Traning Center, Commercial Insurance Ltd personel ve acentelerine yönelik eğitim verdi
Cyprus Primary Traning Center, Commercial Insurance Ltd’in Genel Müdürlük personeli ve acentelerine yönelik eğitim verdi.
Paylaş  
5
4
4
0

Cyprus Primary Traning Center, Commercial Insurance Ltd’in Genel Müdürlük personeli ve acentelerine yönelik eğitim verdi.

Tecrübeli eğitimci Mehmet Mülayim önderliğinde dün gerçekleştirilen ve 6 saat süren 'Pazarlama ve Müşteri Memnuniyeti' adlı eğitimin sonunda, tüm katılımcılara katılım sertifikaları dağıtıldı. 

Şirket yöneticisi ve koordinatörlük görevini yürüten Evrim Hınçal, Cyprus Primary Center adına yaptığı açılış konuşmasında, Kasım 2012’de Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan onay alınarak Saydam&Co.Ltd çatısı altında kurulan Akademilerinin, bugüne kadar muhasebe ve finans eğitimi verdiğini aktardı.

Evrim Hınçal, gelişen dünya ve ülke koşulları göz önünde bulundurulduğu zaman, toplumun, şirketlerin ve bireylerin profesyonel eğitim alma yönünde ihtiyaçları doğduğu gerçeğinden hareketle, önümüzdeki Eylül ayından itibaren kurumsal kimlik ve sosyal medya sayfaları ile bir atılım daha gerçekleştireceklerini açıkladı.

Eylül ayından itibaren yine başta Muhasebe&Finans, Bankacılık, Yöneticilik, iletişim ve tüm dallarda eğitim vereceklerini ve ayrıca ihtiyaca göre eğitim taleplerinin de değerlendirilip eğitim vereceklerini belirten Hınçal, konuşmasına tüm katılımcılara eğitim süresince başarılı ve keyifli eğitimler dileyerek son verdi.

KARACA

Commercial Genel Müdür Bahire Veysi Karaca da konuşmasında, Commercial Insurance'ın 1998 yılında Sn. Yüksel Ahmet Raşit tarafından kurulan yerel sigorta şirketlerinden bir tanesi olduğunu anımsatarak, " Kurucu Direktörümüz Sn. Yüksel Ahmet Raşit’i hepinizin huzurunda saygı ve rahmetle anmak istiyorum" dedi.  

2017 yılı itibarıyla KKTC Sigorta sektöründe toplam 32 Sigorta Şirketinin faaliyet gösterdiğini belirten Karaca, kurulduğu yıllarda sınırlı acente ağıyla poliçe üretimine başlayan Commercial Insurance şirketinin, bugün toplam 43 acente ve bölgesel üretimleriyle, KKTC Sigorta Sektöründeki 170,000,000TL’lik prim üretimi içerisinde  14,000,000TL prim üretimiyle 5. sırada yerini aldığını vurguladı.

Karaca konuşmasında şunları kaydetti: "Sizlerle birlikte, yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda, günlük çalışma hayatımız içerisinde hepimize katkı koyacağına inandığımız, Sigorta ana başlığı altında olmayan ancak müşteri odaklı iş anlayışımızla bire bir örtüşen Satış, Pazarlama ve Müşteri Memnuniyeti konulu eğitimi hepimiz için planladık. 20. Yılımızı dolduracağımız bugünlerde siz değerli acentelerimiz, çözüm ortaklarımızla daha farklı organizasyonlarda da bir araya gelmeyi ayrıca planlamaktayız. Commercial Insurance ailesi olarak hep 'daha  ileriye ve daha güzele nasıl gidebilirizin yollarını da yine siz değerli acentelerimizle  birlikte  belirleyip paylaşacağız."


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

GAÜ Rektörü Prof. Dr. Öztürk, öğrencilere seslendi...
Girne Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk, LYS süreci ardından, tercih döneminde yaşamlarına yön vermeye çalışan yüksek öğretim adaylarına tavsiyelerde bulundu. Prof. Dr. Öztürk, Kuzey Kıbrıs'ın huzu...
Girne Amerikan Üniversitesi öğrencileri denizcilik eğitimine davet ediyor
Kıbrıs Adası, Doğu Akdeniz'in 5000 yıllık kadim limanı. Gelecek 50 yılda daha da yükselecek "Denizcilik"; Kıbrıs Adası'nı; Akdeniz'de, yine hepsi birbirinden değerli yönlere açılan geçiş kapısı olarak değerlendiriyor.
The Amerıcan Future College'den Fransızca dilinde büyük başarı
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu’na bağlı Lefkoşa Alayköy’de eğitim veren The American Future College, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen DELF A1 sınavında %100 başarı elde etti.