Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Ahmet YÖNLÜER 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Ahmet YÖNLÜER, sizi YDP’nin listesinde göremeyenlerin bir çoğu sıra yüzünden aday olmaktan vazgeçtiğiniz yorumunda bulunuyor! Oysa işin başında epey hevesli ve heyecanlıydınız, hayırdır bilmediğimiz başka bir şey mi var yoksa?

Paylaş Share/Bookmark
 
Özbek DEDEKORKUT 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Özbek DEDEKORKUT, otel projeniz hayli tutunca projeyi genişletip ek binalar yapma kararı almışsınız. Turizmde çekirdekten yetişince başarı şansı da çok daha fazla oluyor değil mi? Hayırlı işler bol turistler dileriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal BULUTOĞLULARI 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Cemal BULUTOĞLULARI, seçimlerde kullanılacak slogan sanki de hem kafiyesiz hem de kulağa hoş gelmedi! Daha bilinçaltına hitap edecek etkili sloganlar bekleniyor. Komite başkanı olarak kolları sıvayın deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet UYSAL 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Mehmet UYSAL, bir seçim öncesinde daha sizin telefonlar yine patlama noktasına kadar gelmiş diyorlar. Lefkoşa ve Mesarya’nın ağır toplarından irisi olunca artık başa geleni de çekeceksiniz. Bir kez daha işaret edeceğiniz adaylar bir adım önde başlayacak!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet ÇAKICI 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Mehmet ÇAKICI, artık usta bir siyaset adamı olarak bu seçimlerde daha agresif ve sert bir propaganda dönemine hazırlandığınız gözlemleniyormuş. Madem ki vatandaş tatlı dilden anlamıyor dozu biraz arttırmakta yarar var değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Özer KANLI 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Özer KANLI, seçimlere özel parti içinde bir temizlik harekatı başlattığınız ve gün geçtikçe de ekibinizi genişlettiğiniz söyleniyor. Ön seçimde çok da temizlik olmadı bakalım bu kez vatandaş daha temiz bir siyaseti tercih edecekler mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin Macit YUSUF 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Hüseyin Macit YUSUF, bir heyecan yapıp yeni ir gazete için bazı girişimlerde bulundunuz ama nedense arkası gelmedi! Belki de olmayacak her işte bir hayır vardır değil mi? İstanbul gibi bir şehir bırakılır mıydı zaten?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet Ali TALAT 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Mehmet Ali TALAT, gündem genel seçimler ancak bazı partililer artık Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacak ismi de konuşmaya başladılar. Bu konuda sizin de bir ön hazırlığınızın olduğu iddia ediliyor, artık kısmet değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Günay KİBRİT 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Günay KİBRİT, genel seçimlerde karma oy alacak olan adayların içinde en şalsılar arasında gösteriliyorsunuz. Bir de aday olduğunuz siyasi parti biraz olsun size destek verirse iddianız bir o kadar daha fazla olacaktır değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Hamit BAKIRCI 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Hamit BAKIRCI, adaylar arasına giremedikten sonra bölgede de siyasi dengeler ansızın değişti gibi geldi bize! Zira bir çok kişinin önünde bir engel gibi gösteriliyordunuz, bakalım sizin yerinizi hangi şanslı aday dolduracak?

Paylaş Share/Bookmark
 
Sıla USAR 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Sıla USAR, parti içinde adaylığınıza pek itiraz eden yok ama neden kontenjan adaylığı diye sorgulayanlar epey fazla! Kökten CTP’li birisi olarak bu durum aleyhinize kullanılabilir haberiniz olun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Turgut CEYDA 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Turgut CEYDA, İskele’den DP milletvekili adaylığınız hayırlı ve uğurlu olsun. Dün öğlen DP Genel Merkezi’nde parti kurmayları ile el sıkışıp olayı resmileştirmişsiniz. Seçimin en renkli adayları arasında olacağınızdan hiç kuşkumuz yoktur…

Paylaş Share/Bookmark
 
Murat GEZİCİ 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Murat GEZİCİ, genel seçimler için partilerin adayları da artık belli olmaya başladığına göre yeni bir anket şart oldu değil mi? Her türlü eleştirilere rağmen yine de sizden gelecek sonuçlara güven duyanların sayısı epey fazla!

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, bazı adaylar teklifi alınca memnun olurken teklif yapmadığınız azılarını da bakan ve müsteşar olarak görevlendirme projeniz varmış. Ha keşke adı epey iyi olarak gösterilen isimleri de vitrine koysaydınız!

Paylaş Share/Bookmark
 
İlker İPEKDAL 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın İlker İPEKDAL, YDP’nin milletvekili adayları dün açıklanınca adınızı görenler sizi en etkili ve sürpriz aday olarak gördüler. Serbest bir hekim olarak seçim sürecinde de adından en fazla bahsettiren aday olarak anılacaksınız, yolunuz açık olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Oğuz CEYDA 23 Kasım 2017, Perşembe 08:00

Sayın Oğuz CEYDA, kadın kotası nedeniyle liste dışı kalan bazı adaylarla birlikte UBP’nin aday belirleme sisteminin yasa dışı olduğu gerekçesiyle YSK’ya şikayet dilekçesi vermişsiniz! Hukukçular bu konuda haklı olduğunuzu söylüyorlarmış, YSK’nın kararını dört gözle bekliyoruz artık!

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.9165 3.9805
GBP 5.2155 5.2925
EUR 4.6455 4.7055
Nömetçı Eczane
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları