Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 4 Temmuz 2014, Cuma 10:15
banner

İrfan S. Günsel'e Liderler Zirvesi'nde ödül

İrfan S. Günsel'e Liderler Zirvesi'nde ödülOtuzdan fazla ülke temsilcisini İtalya’da bir araya getiren Liderler Zirvesi’nde Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e ödül takdim edildi.
Paylaş  
31
37
36
0

Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University) Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; Otuzdan fazla ülkeden iş insanları ve diplomatların da içinde bulunduğu liderleri İtalya’nın Stresa kentinde bir araya getiren Liderler Zirvesi’nde YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e ödül takdim edildiği belirtildi.

Ödül İtalya’daki Uluslararası Seremonide İrfan Günsel’e Sunuldu…

Açıklamada Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin, merkezi İngiltere’nin Oxford kentinde bulunan Avrupa İşletmeler Kuruluşu tarafından sağlık alanında ve üniversite gelişimi konusunda Avrupa standartlarında yönetim, verilen hizmetlerde üstün kurumsal kalite, Avrupa ve Dünya piyasalarında rekabetçi potansiyel ortaya koyma ve bu alanlarda dinamik gelişime olan katkıları vesilesiyle Avrupa Uluslararası Kalite Ödülü’ne laik görüldüğü vurgulandı. Aynı açıklamada ödülün uluslar arası katılım ile İtalya’da gerçekleşen seremonide Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e sunulduğuna yer verildi.

İrfan Günsel Liderler Zirvesi’nde KKTC’yi anlattı..

Doç. Dr. İrfan S. Günsel’in Liderler Zirvesi toplantısı kapsamında bir de konuşma yaptığı belirtilen açıklamada Günsel’in KKTC’nin bu gün Yakın Doğu Üniversitesi başta olmak üzere üniversitelerinde verilen yüksek standarttaki eğitimi ile yüzden fazla ülkeye yetiştirdiği iyi eğitimli mezunları sayesinde artık Dünya’da kendini kanıtlamış, ismini duyurmuş bir devlet haline geldiğini vurguladı.

Uluslararası Hastalar kalp, kanser ve organ nakillerinde Kuzey Kıbrıs’ı tercih ediyor…

Eğitim yanısıra uluslararası kalite standartlarını yerine getiren YDÜ Hastanesi ile birlikte, Dünya’nın pek çok ülkesinden nakiller, kanser, kalp ve daha pek çok hayati riski yüksek hastalıklarda gün geçtikçe daha fazla uluslararası hastanın Kuzey Kıbrıs’ı tercih ettiğini anlatan İrfan Günsel, KKTC’nin Dünya’nın pek çok tanınmış ülkesinin önem gösterdiği Medikal Turizm’de de alternatif bir konumda olduğunu belirtti.

Uluslararası başarılarımızın gururu Kıbrıs Türk Halkı’nındır…

Bu gün Yakın Doğu Üniversitesi özelinde başta eğitim,sağlık, spor ve turizm alanlarında elde edilen uluslararası başarıların gururunun Kıbrıs Türk Halkına ait olduğunun altını çizen Günsel, KKTC adına önceki yıllarda alınan ilk ödüllerin amacının ülkemiz ve insanımızın başardıklarını Dünya’ya duyurmak olduğunu anlattı. Günsel “bu gün Liderler Zirvesi’nde hastanemizin aldığı Avrupa Kalite Ödülü ve bundan sonar alacağımız ödüller insanımızla birlikte Dünya’da elde ettiğimiz başarılarımızın sürdürülebilir olduğunu gösterecektir. Bu amaçla ülkemizin, devletimizin adını ve başarılarını Dünya’ya altın harflerle yazdırabilmek için her geçen gün insanımızla birlikte daha fazla çalışacak, daha fazla üreteceğiz” diye konuştu.

Günsel diplomatlar ve iş dünyası liderleri ile biraraya gelecek…

Doç. Dr. İrfan Günsel’in İtalya’daki temasları kapsamında, diplomatlar ve iş dünyasındaki liderler ile de bir araya gelerek ülkeler arası işbirliğinin geliştirilmesi için temaslarda bulunmasının ve çeşitli anlaşmalara imza atmasının beklendiğine yer verildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Meclis bugün toplanıyor
image Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu bugün toplanacak.
Oran: "Her bakan, müsteşar ve müdür bir sorunu çözseydi, tek bir çevre sorunu...
image Eski müsteşar, çevreci, inşaat mühendisi Hakan Oran, çevreyi kirletenlere etkili ceza verilmesi gerektiğini vurguladı
Austine Wallie cinayetiyle ilgili yeni gelişme: Tutuklu sayısı 12'ye yükseldi...
image Taşkent Anayolu'nda 19 Nisan Cuma sabahı erken saatlerde, yol kenarına atılmış olarak bulunan erkek cesedinin kimliğinin belirlenmesinin ardından polis 9 kişiyi gözaltına almıştı. Soruşturma kapsamında bugün 3 kişi da...