Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
DAÜ, İç Mimarlık Bölüm Başanı Prof. Dr. Uğur Ulaş Dağlı Antalya'da DAÜ'yü temsil etti

SON DAKİKA
Markulli: "Akıncı ile konuşmamak yanlış" Cumhuriyet Meclisi'ni temsilen üç milletvekili "Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu" toplantısına katıldı Lefkoşa'da yarın 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak KTÖS: "Okullarımızı 'IMAGINE' eğitim programına katılmaya davet ediyoruz" Anastasiadis: "Önümüzdeki günlerde BM'nin Kıbrıs sorununda yeni çabasına şahit olacağız" Sağlık Bakanı Besim: "Gastroenteroloji alanında eksiğimiz var" Fiyatlar uçtu, vatandaş isyanda: "Pahalılık bizi öldürüyor" 6 adet yaban tavşanına el konuldu 43 öğrenciyi taşıyan otobüs kaza yaptı! Karanfiloğlu: "Zeytinyağı plastik değil cam şişelerde muhafaza edilmeli, ışık almamalı" KKTC'de "1. ASELSAN Akademi Çalıştayı"... "Kıbrıs İleri Araştırma Merkezi" kuruluyor Savaşan: "Kansere göğüs germeliyiz!" Uyuşturucudan iki kişi tutuklandı Lefkoşa'da bir iş yerinden giyim eşyaları çalan kişi tutuklandı Başkasının kimliğiyle Ercan'dan çıkmak isteyen kişiler tutuklandı Cumhuriyet Meclisi genel kurulu yarın toplanacak Töre: "Federasyon 'gevşek mi olsun merkezi yanı güçlü mü olsun' tartışmaları yeni Akritas Planı" Atun: "Halkın refahını yükselteceğiz" Nami: "Elektrik ve doğal gazda işbirliği çağrımıza olumlu yanıt alamadık"
banner
banner
banner
banner
GAÜ Turizm Yüksekokulu Dekanı Maraouch: "Turizm; dünyanın en büyük endüstri ve işveren sektörlerinden birisi"
GAÜ Turizm Yüksekokulu Dekanı Maraouch: Turizm; dünyanın en büyük endüstri ve işveren sektörlerinden birisi Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Konaklama ve Turizm Yüksekokulu Dekanı Dr. Fadiha Maraouch turizm ve gastronomi alanı hakkında açıklamada bulundu.
DAÜ İletişim Fakültesi öğrencisi Bircan Akçagil fotoğraf yarışmasında birinci oldu
DAÜ İletişim Fakültesi öğrencisi Bircan Akçagil fotoğraf yarışmasında birinci oldu Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 3. sınıf öğrencisi Bircan Akçagil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanlık "Kültürel Miras" Fotoğraf Yarı...
KAÜ Akademik Yılı, Arabahmet Yerleşkesi'nde törenle açıldı
KAÜ Akademik Yılı, Arabahmet Yerleşkesi'nde törenle açıldı Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2018-2019 Akademik Yılı, KAÜ Arabahmet Yerleşkesi’nde dün düzenlenen törenle açıldı.
GAÜ denizcilik öğrencileri, açılış derslerinde, “Sürdürülebilirlik” kavramını inceledi
GAÜ denizcilik öğrencileri, açılış derslerinde, Sürdürülebilirlik kavramını inceledi Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Denizcilik ve Ulaştırma Yüksek Okulu 2018-2019 Akademik yılının ile dersinde, sürdürülebilirlik konusunu ve Preveze Deniz Zaferi’nin 480’inci yılı kutlandı.
DAÜ Mimarlık Fakültesi yeni akademik yıla etkinliklerle başladı
DAÜ Mimarlık Fakültesi yeni akademik yıla etkinliklerle başladı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, yeni akademik yıla her sene olduğu gibi bir dizi etkinlikle giriyor.
UKÜ'lü öğrenciden kitap: "Ben Hep O Şarkıyı Besteledim"
UKÜ'lü öğrenciden kitap: Ben Hep O Şarkıyı Besteledim Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 4. sınıf öğrencisi Mehmet Tunay Doğdu'nun, "Ben Hep O Şarkıyı Besteledim" isimli kitabı yayınlandı.
GAÜ Akademik Yıl açılış dersini Hakan Mengüç verecek
GAÜ Akademik Yıl açılış dersini Hakan Mengüç verecek Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2018-2019 Akademik Yılı Resmi Açılışı "Sürdürülebilirlik" teması ile 12 Ekim 2018 Cuma Günü gerçekleştiriliyor.
LAÜ Öğretim Üyesi Ergin: "Fiziksel aktivite meme kanseri riskini azaltır"
LAÜ Öğretim Üyesi Ergin: Fiziksel aktivite meme kanseri riskini azaltır LAÜ Öğretim Üyesi Ergin, meme kanseri farkındalık ayı kapsamında bilgiler paylaştı.
UKÜ'lü Akademisyen, gençlerin sanal ilişkilerle bağ kurmaya çalıştıkları uyarısında bulundu
UKÜ'lü Akademisyen, gençlerin sanal ilişkilerle bağ kurmaya çalıştıkları uyarısında bulundu Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muazzez Merve Avcıoğlu, Dünya Sağlık Örgütü tarafından her yıl 10 Ekim tarihinin "Dünya Ruh Sağlığı Günü" olarak çeşitli temalarla kutlandı...
UKÜ Folklor/Edebiyat Dergisi DOAJ Indeksi'ne kabul edildi
UKÜ Folklor/Edebiyat Dergisi DOAJ Indeksi'ne kabul edildi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nin yılda dört sayı çıkan uluslararası hakemli dergisi folklor / edebiyat, bilim dünyasının önemli tarama dizin ve veritabanlarında yer almaya devam ediyor.
DAÜ İletişim Fakültesi kalitesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor
DAÜ İletişim Fakültesi kalitesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi kalitesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 2018 – 2019 Akademik Yılı’nda da kaliteli eğitimi ile fark yaratacak olan DAÜ İletişim Fakültesi, kurulduğu günden be...
GAÜ, Tıp Fakültesi ile sağlık alnındaki kararlılığını ve başarısını bir adım daha ileriye taşıyor
GAÜ, Tıp Fakültesi ile sağlık alnındaki kararlılığını ve başarısını bir adım daha ileriye taşıyor Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sağlık alanında ki atılımlarının son halkası olan Tıp Fakültesi ile sağlık alanında ki kararlıolığını ve başarısını bir adım daha ileriye taşıyor.
banner
banner
banner
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde Türklük biliminin meseleleri incelenecek
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde Türklük biliminin meseleleri incelenecek Kıbrıs'ın sosyal bilimler alanında büyüyen üniversitesi Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) yeni dönemde etkinlikleriyle farkını ortaya koymaya devam ediyor.
UKÜ BESYO Bölümü'nde öğrencilere bilgilendirme toplantısı yapıldı
UKÜ BESYO Bölümü'nde öğrencilere bilgilendirme toplantısı yapıldı Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), 2018-2019 Akademik Yılı Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Bölümü tarafından öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
DAÜ 12'nci Kumdan Heykel Festivali ve Yarışması tamamlandı
DAÜ 12'nci Kumdan Heykel Festivali ve Yarışması tamamlandı Geleneksel olarak her yıl yapılan ve Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü ve DAÜ Tasarım Kulübü tarafından düzenlenen “DAÜ Kumdan Heykel Festivali ve Yarışması'nın 12'ncisi; bu ...
LAÜ, Nijeryalı öğrencilerini unutmadı... 58. Nijerya Bağımsızlık Günü LAÜ'de kutlandı
LAÜ, Nijeryalı öğrencilerini unutmadı... 58. Nijerya Bağımsızlık Günü LAÜ'de kutlandı Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Dış İlişkiler Müdürlüğü ve Öğrenci Dekanlığı'nın katkılarıyla LAÜ'de eğitim gören Nijeryalı öğrenciler için "Nijerya 58. Bağımsızlık Günü" etkinliği gerçekleştirildi.
GAÜ 2018-2019 Akademik Yıl açılış töreni, Hakan Mengüç'ün katılımı ile 12 Ekim'de gerçekleşecek
GAÜ 2018-2019 Akademik Yıl açılış töreni, Hakan Mengüç'ün katılımı ile 12 Ekim'de gerçekleşecek Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2018-2019 Akademik Yılı Resmi Açılışı "Sürdürülebilirlik" teması ile 12 Ekim 2018 Cuma Günü gerçekleştiriliyor.
UFÜ-Vatel Group işbirliğinde uluslararası düzeyde turizm yüksek lisans programı 2019'da açılıyor
UFÜ-Vatel Group işbirliğinde uluslararası düzeyde turizm yüksek lisans programı 2019'da açılıyor Uluslararası Final Üniversitesi (UFÜ) ile merkezi Fransa’da bulunan Vatel Group arasında Turizm ve Otel Yöneticiliği Yüksek Lisans programı açılması hususunda protokol imzalandı.
Besim: "Sağlıkta başarının sırrı korumaktır"
Besim: Sağlıkta başarının sırrı korumaktır Koruyucu sağlık hizmetleri alanında hizmet veren eğitmen hemşireler sertifikalarını aldı.
GAÜ İletişim Fakültesi'nin yeni dekanı Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, hedeflerini değerlendirdi
GAÜ İletişim Fakültesi'nin yeni dekanı Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, hedeflerini değerlendirdi Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin yeni atanan Dekanı, Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu; Göreve başlamasının ardından kendisiyle gerçekleştirilen bir röportaj aracılığıyla, gösterilen ilgiye teşekkür ...
UKÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans Programı FIBAA akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı
UKÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans Programı FIBAA akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü Almanya'nın en prestijli akreditasyon kurumlarından biri olan FIBAA tarafından 5 yıllık akreditasyon almaya ha...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kayıp Şahıslar Komitesi çalışmasında Şirinevler'de bir kişiye ait kemik kalıntısına ulaşıldı Kayıp Şahıslar Komitesi çalışmasında Şirinevler'de bir kişiye ait kemik kalıntısına ulaşıldı
Kayıp Şahıslar Komitesi'nce sürdürülen kayıp arama çalışmalarında Şirinevler'de bir kişiye ait kemik kalıntısına ulaşıldı.

Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği: "İstenirse oluyormuş"

Lefkoşa'daki kazada bisiklet sürücüsü ağır şekilde yarala...

Barbaros Hayrettin Paşa gemisini, Yunan fırkateyni tarafı...

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti İzmir'de temaslard...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye: Yunanistan, bölgede bir tırmanmaya neden olacak davranışlardan uzak dursun Türkiye: "Yunanistan, bölgede bir tırmanmaya neden olacak davranışlardan uzak dursun"
Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Barbaros Hayreddin Paşa gemisinin faaliyetleri ve Yunanistan'ın tutumuna dair açıklamada bulundu.

CNN: Cemal Kaşıkçı öldürüldü, cesedi parçalara ayrıldı

Ara Güler hayatını kaybetti

AP: "Kaşıkçı'nın başkonsoloslukta öldürüldüğüne dair kanı...

Fenerbahçeli Alper Potuk tüm servetini kaybetti

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Theresa May, Brexit'te ısrarlı Theresa May, Brexit'te ısrarlı
İngiltere Başkanı Theresa May, Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılması olarak bilinen Brexit anlaşmasında ısrarlı olduğunu belirtti.

AB'den İngiltere'ye Brexit çağrısı

Düşes Meghan Markle hamile

İngiltere'deki tarihi Drake Adası 6 milyon Sterlin'e satı...

"Kıbrıs Türk Kültür ve Sanat Festivali" İngiltere'de en i...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD'den Kaşıkçı hamlesi: Suudi Arabistan'a silah satışlarının durdurulması için yasa teklifi ABD'den Kaşıkçı hamlesi: Suudi Arabistan'a silah satışlarının durdurulması için yasa teklifi
ABD'de Temsilciler Meclisi Massachussets eyaleti vekili Jim McGovern, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı olayı nedeniyle Suudi  Arabistan'a tüm silah satışlarının ve yardımların durdurulması için meclise yasa  tasarısı sunduğunu açıkladı.

'Kaşıkçı Suudi konsolosun gözleri önünde öldürüldü' iddia...

Pompeo: Brunson yaptırımlarını yakında kaldırabiliriz

Kıbrıs'ta ölen sivili görünce dünya barışı için çalışmaya...

Yunanistan Dışişleri Bakanı Kocias istifa etti

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Alsancak'ta uyuşturucu, Lefkoşa'da kavga Alsancak'ta uyuşturucu, Lefkoşa'da kavga
Alsancak'ta bir kişi uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandı.

Mağusa'da 350 araç kontrol edildi, 84 sürücü rapor edildi...

Trafik kazasında ölüme 3 yıl hapis!

Maraşlı'nın ölümünden sorumlu tutulan Sunar, 3 yıl yataca...

Alayköy'de bir baba öz kızına tecavüz iddiası ile tutukla...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliği nedeniyle hastalar tedavi edilemiyor Hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliği nedeniyle hastalar tedavi edilemiyor
Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası (Tıp-İş) Başkanı Dr. Ahmet Varış, hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliğinden dolayı, hastalara gerekli tedavinin sağlanamadığını, 2017’de hastanelerdeki eksikliklerden dolayı yapılan sevkler kar...

"Ekim Ayı: Meme Kanseri Farkındalık Ayı-Unutma Erken Tanı...

Kronik stres kansere yatkınlığı artırıyor

Sağlık Bakanı Besim: "Gastroenteroloji alanında eksiğimiz...

LAÜ Öğretim Üyesi Ergin, meme kanseri farkındalık ayı kap...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
KKTC'de 1. ASELSAN Akademi Çalıştayı... Kıbrıs İleri Araştırma Merkezi kuruluyor KKTC'de "1. ASELSAN Akademi Çalıştayı"... "Kıbrıs İleri Araştırma Merkezi" kuruluyor
ASELSAN Teknoloji ve Strateji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çelik, her şeyin teknolojisini üretecek yeteneği kazanmak zorunda olduklarını belirterek, "Tüm ürünleri yerli yapmak için bir seferberlik başlattık, bunu da k...

Gözler, TL'nin döviz karşısındaki değerinde

Avrupa piyasalarında sert düşüşler

Enerji Bakanlığı tüpgazla ilgili nominal farkları açıklad...

Rus uzmanlar: "Dolar artık dönüşü olmayan bir yola girdi"

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa Belediye Orkestrası'nın bu akşam Büyük Han'daki konseri ertelendi Lefkoşa Belediye Orkestrası'nın bu akşam Büyük Han'daki konseri ertelendi
Lefkoşa Belediye Orkestrası'nın bu akşamki Büyük Han konseri ertelendi.

Sonbahar Konserleri 22 Ekim'de başlıyor

Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali'nde Alexander M...

LBT'nin "Hayalet Kumpanya" oyunu 2 Kasım'da sahnelenecek....

Rembrandt'ın ünlü 'Gece Devriyesi' tablosunun restorasyon...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu... Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...
Tatlısu‘da yapılan kazı çalışmalarında Geometrik Döneme ait antik mezar ve bir çok tarihi eser bulundu.

Ataoğlu: "Çok verimli ve kapsamlı görüşmeler yaptık"

Ataoğlu: "Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferleri başlıyor"

Nabi Avcı: "KKTC sağlık turizmine oldukça uygundur..."

Ataoğlu: "Hedefimiz Hint pazarından pay almak"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Golfte Federasyon Kupası gerçekleşti... Golfte Federasyon Kupası gerçekleşti...
KKTC Golf Federasyonu turnuva programı çerçevesinde Korineum'da gerçekleşen geniş katılımlı Federasyon Kupası, strokeplay sistemi ile full handicap olarak oynandı.

Lefkoşa Darts Birliği'nden anlamlı turnuva!

KKTC Kadın Milli Futbol Takımı'na, Amerikan Kolej'li iki ...

Kıbrıslı Türk dalgıç Limasol'da şampiyon

UKÜ bir kez daha sahanın yıldızı

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Hükümetten nisaba müdahale: Yoklamaya gelmeyene maaş kesilecek Hükümetten nisaba müdahale: Yoklamaya gelmeyene maaş kesilecek
Serdar Denktaş'ın açıklamaları #gözdenkaçmadı

CTP'li başkandan diğerine ağır gönderme: İşe de yat

Başbakanlık'ta şok istifa...

Geçitkale Belediye Başkanı isyanı etti: İstifa ediyorum

Akansoy'un 'ince' gönderisi #gözdenkaçmadı

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Holiganbet Yeni Giriş Adresi Holiganbet Yeni Giriş Adresi
Holiganbet giriş işlemleri ile birlikte tasarım harikası genç ve dinamik bir canlı bahis sitesine üye olmanız oldukça kolay olacaktır.

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

En İyi Sir Ağda Ürünlerinden Epiwax

Elektronik Sigara ve Premium Likit

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Özersay ve Talat'ın açıklamaları Rum basınında geniş yer buldu... Özersay ve Talat'ın açıklamaları Rum basınında geniş yer buldu...
Rum basını, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ın KKTC basınında yer alan açıklamalarına geniş yer verdi.

Rumlar da siyasilere güvenmiyor...

Başpiskopos ameliyat sonrası iyileşme sürecinde girdi...

Neofitu TDP'yi ziyaret edecek

Rum basını: "Kocias'ın zamansız istifasının etkileri olac...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti
Avrupa Yakası’nda canlandırdığı Sadettin Yerebakan karakteri ile hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Yıldırım Öcek’in çoklu organ yetmezliği nedeniyle 66 yaşında hayatını kaybettiği belirtildi.

"Bir Kıbrıs destanı" Othello kalesinde yaşatıldı...

Fulden Uras'a kanser teşhisi konuldu

Eski model Ayşenur Özkan "unutulma hakkı" istedi

Şişko Nuri hayatını kaybetti

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Aşkın matematiksel formülü Aşkın matematiksel formülü
ABD'nin California Üniversitesi’nden matematikçi Ted Hill matematik formülü ile doğru aşkın bulunabileceğini iddia etti.

8 yaşındaki çocuk gölde 1500 yıllık kılıç buldu

Nusr-et'in "alevli şov"u müşterilerini yaktı!

'İnternette seks': Bilim insanları internetten tanışmanın...

Eşcinsel penguen çift, terkedilmiş yavruyu sahiplendi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi
Doğa İzcilik Derneği (DOĞA-İZDER), 1. Macera Kampı gerçekleştirdi.

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

Rehberler Birliği'nden temiz çevre ve sağlıklı doğa uyarı...

Altınkum sahili tertemiz oldu

Dünya iklim değişiminde 'geri dönüşü olmayan yola girebil...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Uzayın derinliklerinden gelen 20 radyo sinyali tespit edildi Uzayın derinliklerinden gelen 20 radyo sinyali tespit edildi
Gökbilimciler son bir yılda uzayın derinliklerinden gelen 20 kadar yeni radyo sinyali tespit etti.

Paul Allen hayatını kaybetti...

Türkiye'de E-ticaret 50 milyar liraya tırmanıyor

Bu da oluyor... 20 yıl içinde kadınlar, erkeksiz çocuk do...

İki anneden fare üretildi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.5400 5.6315
GBP 7.2560 7.3615
EUR 6.3890 6.4685
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları