Ana Sayfa >> SPOR 12 Haziran 2017, Pazartesi 10:13
Okçular Güzelyurt'ta yarıştı
Baf Ülkü Yurdu Okçuluk Takımı’nın 10-11 haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği minik yıldızlar ve büyük okçular, açık alan  sıralama yarışları hafta sonu gerçekleşti.
Paylaş  
10
10
11
0

Baf Ülkü Yurdu Okçuluk Takımı’nın 10-11 haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği minik yıldızlar ve büyük okçular, açık alan  sıralama yarışları hafta sonu gerçekleşti.

Güzelyurt Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Tesisleri’nde gerçekleşen yarışmalara ülke genelindeki okçuluğa gönül vermiş sporcular ve Türkiye’den gelen Antalya Vedat Erbay Okçuluk Akademisi Okçuluk Kulübü sporcuları da katıldı. BÜY Okçuluk Takımı Sorumlusu Ferdi Çiftçi’nin açıklamasında, İlk gün sıralama yarışlarının yapıldığını ve yapılan elemeler sonucunda ikinci gün final ve takımsal yarışmalar yapılarak ödül töreninin gerçekleştiği belirtildi.

Derece alan isimler:

Süper Minik Bayan

1 Işık Tez (GAÜ)

2 Erin Çiftçi (BÜY )

3 Ekin Çiftçi (BÜY)

Süper Minik Erkek

1 Göktuğ Pekri (BÜY)

2 Berkin Altındağlı (GAÜ)

3 Mehmet Akif Öztürk (GAÜ )

Minik Bayan

1 Ceren Bulancak (BÜY)

2 Ilgaz Erböcü (BÜY)

3 Beyza Güney (BÜY)

Minik Erkek

1 Caner Durmuş (MGA )

2 Hasan Bilgehan (MGA)

3 Bayram Köseoğlu (MGA)

Yıldız Bayan

1 Irmak Erböcü (BÜY)

2 İdal Kutluhan (Yenikent)

3 Aslı Barbaros (MGA)

Yıldız Erkek

1 Arçın Çelikesmer (MGA)

2 Eren Paşa (MGA)

3 Melih Yağız (Yenikent)

30 M Recurve Bayan

1 Gülhanım Çakal (GAÜ)

2 Ebru Bulancak (BÜY)

3 Simge Aksal (Yenikent)

50 M Compaund Bayan

1 Uysal Oldaç (BÜY)

2 Çağla Erdoğan (BVE)

3 Afet Çiftçi (BÜY)

50 M Compaund Erkek

1 Serkan Taydaş (BÜY)

2 Ferdi Çiftçi (BÜY)

3 Osman Tez (GAÜ)

70 M Recurve Bayan

1 Sezen Amcaoğulları (BVE)

2 Seval Çetin (BVE)

3 Günsel Dilci (BVE)

70 M Recurve Erkek

1 Vedat Erbay (BVE)

2 Halis Çalışkan (BVE)

3 Arda Abacı (BVE)

30 M Mix Takım Recurve

1 Gülhanım Çakal - Buğra Erbay

2 Seval Cetin - Efsane Bulancak

3 Ebru Bulancak - Erge Maşera

50 M Mix Takım Compaund

1 Berkal Volkan - Murat Atilla

2 Ferdi Çiftçi - Atıl Günel

3 Uysal Oldaç- Serkan Taydaş

70 M Mix Takım Recurve

1 Vedat Erbay- Selçuk Doğan

2 Arda Abacı - Mehmedali S

3 Halis Çalışkan - Atlan Çelik


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

KTSYD, Olimpizm günü mesajında, spor ambargolarını kınadı
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Olimpizm Günü nedeniyle bir basın bildirisi yayınlayarak uygulanan spor ambargolarını kınadı.
KTSYD, Türkiye Spor Yazarları Derneği'ni ziyaret etti
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanı Çelen Oben ve beraberindeki heyet, Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Oğuz Tongsir’i ziyaret etti.
Uluslararası Futbol Birliği, maçların 60 dakikaya indirilmesini gündeme alaca...
Gündeme getirilecek maddeler arasında, penaltı pozisyonunda ceza sahasına oyuncu girmesi halinde golün doğrudan verilmesi gibi kural değişiklikleri yer alıyor.